Портал Подводного Охотника

Удостоверение подводного охотника

Больше
13 года 2 нед. назад #17659 от maslikov111
maslikov111 ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Я с огромным удовольствием возьму клубняк наш но попозже пока нет возможности просто подойти к банку и перечислить деньги.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17683 от **Alexei**
**Alexei** ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
СНАЧАЛА УДОСТОВЕРЕНИЕ ПОДВОХА,ЗАТЕМ УДОСТОВЕРЕНИЕ РЫБОЛОВА-ПОПЛАВОЧНИКА, ЗАТЕМ УДОСТОВЕРЕНИЕ ГРИБНИКА, УДОСТОВЕРЕНИЕ ПЕШЕХОДА, ПРОПУСК НА ВОДОЕМ.... БРЕД!ХОЧЕШЬ ПОМОЧЬ - ЗАРЫБЛЯЙ ВОДОЕМ САМОСТОЯТЕЛЬНО. НЕ НАРУШАЙ ЗАКОН И НИКТО ТЕБЯ НЕ ТРОНЕТ, А УДОСТОВЕРЕНИЕ Я ТЕБЕ ЗА 500 ГРН. ЗА 5 МИН СОШЛЕПАЮ НЕ ОТХОДЯ ОТ КОМПА

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17685 от maslikov111
maslikov111 ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
К чему бы это?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17686 от azhadik
azhadik ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

**Alexei** пишет: СНАЧАЛА УДОСТОВЕРЕНИЕ ПОДВОХА,ЗАТЕМ УДОСТОВЕРЕНИЕ РЫБОЛОВА-ПОПЛАВОЧНИКА, ЗАТЕМ УДОСТОВЕРЕНИЕ ГРИБНИКА, УДОСТОВЕРЕНИЕ ПЕШЕХОДА, ПРОПУСК НА ВОДОЕМ.... БРЕД!ХОЧЕШЬ ПОМОЧЬ - ЗАРЫБЛЯЙ ВОДОЕМ САМОСТОЯТЕЛЬНО. НЕ НАРУШАЙ ЗАКОН И НИКТО ТЕБЯ НЕ ТРОНЕТ, А УДОСТОВЕРЕНИЕ Я ТЕБЕ ЗА 500 ГРН. ЗА 5 МИН СОШЛЕПАЮ НЕ ОТХОДЯ ОТ КОМПА

миллион процентов

Падают не потому что бессильны,
а потому что переоценивают свои силы

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17688 от **Alexei**
**Alexei** ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
ЛЮБАЯ БУМАЖКА, НА КОТОРОЙ НЕТ ГЕРБОВОЙ ПЕЧАТИ ГОСУДАРСТВЕННОГО ОРГАНА НЕ ЯВЛЯЕТСЯ УДОСТОВЕРЕНИЕМ, А НА УДОСТОВЕРЕНИИ ПОДВОХА ЕЕ НЕТ И БЫТЬ НЕ МОЖЕТ. ВЫДАЧА УДОСТОВЕРЕНИЯ ЦЕЛЕСООБРАЗНА ТОЛЬКО ДЛЯ СБОРА ДЕНЕГ, А НЕ ДЛЯ КОНТРОЛЯ НАШЕГО ОБЩЕГО УВЛЕЧЕНИЯ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • АндрейИ
  • АндрейИ аватар
  • Не в сети
  • Ихтиандр
  • Чтобы рыбку съесть, надо в воду лезть
Больше
13 года 2 нед. назад #17689 от АндрейИ
АндрейИ ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

Сергей пишет: но мои деньги с удостоверения идут чисто на зарыбление водоема в Ровенской области похвально, именно за это и нужно платить но никак не в карман разным организациям..
К стати наше удостоверение подвох.нет тоже подразумевает сбор денег на зарыбление... И так же его можно предявлять в качестве удостоверения....

Серый не ебат.. Почему твое лаве идет в Ровеньскую обл.? А почему не в Сумскую или в Киевскую...:unsure: :beer: Друже ты наверное нашел сибе сволй "форватер2? шУЧУ ТАК-КАК У ЖЕНЫ ЛЕТИЕ .... Серега а если по правоте почему не Сейм... Я Вас встречу и провожу.... И для организации, тоисть всего самого насущного нужно только Ваше участвие и Наше родушие...:blink:

Куплю; Шкуру браконьера в любом состоянии, ДОРОГО!
тел. 0503273743

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17690 от maslikov111

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17692 от Сергей
Сергей ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

maslikov111 пишет: Прочтите здесь же обсуждение и вы поймете что это развод на деньги чистой воды.И не поднимайте этот вопрос создавая и плодя темы(да еще не в профильной ветке).


Может там и развод на деньги но мои деньги с удостоверения идут чисто на зарыбление водоема в Ровенской области[/quote]

Андрюх я цетировал это сообщение...:beer: жену с праздником.....!!!!!!!!!!!!!!!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17709 от Omax
Omax ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
У нас удостовирение стоит 180гр на 1 год!!!!(я думаю что это не такие уж большие деньги, так-как тратим на всякую ненужную ерунду куда больше) Зарыбление водоёма происходит 2 раза в год, все кто купил удостовирение собираются и обсуждают какой водоём зарыбливать вот ссылка с видео !!! А по поводу бумажки, когда ты охотишься и к тебе подъехал рыбнадзор показал БУМАЖКУ и всё,тебя трогать не будут, так-как они в курсе что твои деньги идут на зарыбливание водоёмов нашего края !!!!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17711 от **Alexei**
**Alexei** ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
ПРО КЛУБНУЮ КАРТУ СОГЛАСЕН НА ВСЕ 100.А УДОСТОВЕРЕНИЕ ЕРУНДА.ЧТО ОНО УДОСТОВЕРЯЕТ КРОМЕ ТВОЕЙ ЛИЧНОСТИ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17714 от Сергей Шишкин
Сергей Шишкин ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
А вы молодой человек потрудитесь почитать закон, особенно ту его часть в которой речь идет о ПО.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17716 от Сергей
Сергей ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Молодцы ребята... Будем брать пример......:beer:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17718 от Omax
Omax ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

Сергей пишет: Молодцы ребята... Будем брать пример......:beer:


Пожалуйста люди указывайте НИК того, к кому вы обращаетесь !!!!!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17721 от Сергей
Сергей ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Omax к Вам !! буду исправлятся.....:beer:
Спасибо сказали: Omax

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • АндрейИ
  • АндрейИ аватар
  • Не в сети
  • Ихтиандр
  • Чтобы рыбку съесть, надо в воду лезть
Больше
13 года 2 нед. назад #17731 от АндрейИ
АндрейИ ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
СЕРГЕЙ ВИКТ. может не в тему, сколько спорил, не будет ни одниго подвоха который-бы завалил бы 3 кг. ровно... После 3 кг. это не трофей, а как говорил человек с большой реки Волги нужно искать трофеи или "трипер" на жаровню...:popcorn:

Куплю; Шкуру браконьера в любом состоянии, ДОРОГО!
тел. 0503273743

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 2 нед. назад #17738 от YermAn
YermAn ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

дима83 пишет: желательно с прохождением теоритического и практического курса ,может кто из подвохов даст перенять опыт желательно в Днепропетровске

Вот это вы нафлудили... Человек спрашиает - желательно с прохождением курса и т.д. Если ему это необходимо, для чего вы его отговариваете? По поводу необходимости УПО вопрос давно обкатан нами и вроде решен. Юра ссылки в тему оставил. А вот по вопросу обучения, если человеку интересно, зачем нужно его отговаривать? Я считаю, что это неправильно! Лучше бы подсказали, где это обучение можно пройти более квалифицировано и относительно недорого!!! Обратись к Игорю Мироничеву, если не подойдут его расценки, попроси его подсказать, к кому можно обратиться. Хотя я думаю, что он сможет пойти тебе на встречу.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • АндрейИ
  • АндрейИ аватар
  • Не в сети
  • Ихтиандр
  • Чтобы рыбку съесть, надо в воду лезть
Больше
13 года 2 нед. назад #17777 от АндрейИ
АндрейИ ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Кстати у Миронычева и разценки нормальные...:popcorn:

Куплю; Шкуру браконьера в любом состоянии, ДОРОГО!
тел. 0503273743

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #17904 от Сергей Шишкин
Сергей Шишкин ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

Андрей И пишет: СЕРГЕЙ ВИКТ. может не в тему, сколько спорил, не будет ни одниго подвоха который-бы завалил бы 3 кг. ровно... После 3 кг. это не трофей, а как говорил человек с большой реки Волги нужно искать трофеи или "трипер" на жаровню...:popcorn:


Что-то не припоминаю дискусию по поводу норм вылова или я не про то? напомните!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • АндрейИ
  • АндрейИ аватар
  • Не в сети
  • Ихтиандр
  • Чтобы рыбку съесть, надо в воду лезть
Больше
13 года 1 нед. назад #17924 от АндрейИ
АндрейИ ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

Сергей Викторович пишет:

Андрей И пишет: СЕРГЕЙ ВИКТ. может не в тему, сколько спорил, не будет ни одниго подвоха который-бы завалил бы 3 кг. ровно... После 3 кг. это не трофей, а как говорил человек с большой реки Волги нужно искать трофеи или "трипер" на жаровню...:popcorn:


Что-тоА вы молодой человек потрудитесь почитать закон, особенно ту его часть в которой речь идет о ПО. не припоминаю дискусию по поводу норм вылова или я не про то? напомните!


Сергей Викторович я писал о законе для ПО и что там еще есть нормы на рып...;)

Куплю; Шкуру браконьера в любом состоянии, ДОРОГО!
тел. 0503273743

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад - 13 года 1 нед. назад #17926 от дима 83
дима 83 ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
просмотрев много информации и услышав отзывы людей,принял ришениее документ должен быть-во избежания недорозумений на воде с некоторыми лицами:S :S :S

подвох
Последнее редактирование: 13 года 1 нед. назад от дима 83.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #18133 от Сергей Шишкин
Сергей Шишкин ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника

Андрей И пишет:

Сергей Викторович пишет:

Андрей И пишет: СЕРГЕЙ ВИКТ. может не в тему, сколько спорил, не будет ни одниго подвоха который-бы завалил бы 3 кг. ровно... После 3 кг. это не трофей, а как говорил человек с большой реки Волги нужно искать трофеи или "трипер" на жаровню...:popcorn:


Что-тоА вы молодой человек потрудитесь почитать закон, особенно ту его часть в которой речь идет о ПО. не припоминаю дискусию по поводу норм вылова или я не про то? напомните!


Сергей Викторович я писал о законе для ПО и что там еще есть нормы на рып...;)


Ну да, нормы вылова и размеры рыб.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #18340 от FIN
FIN ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Нарыл в инете новый закон а точнее поправка !Я вот не пойму они уже придумали какое должно быть удостоверение ПО и кто его выдаёт ?
4.3. Підводне полювання на риб дозволяється:
гарпунними рушницями без застосування аквалангів та інших
автономних дихальних приладів:
на ділянках водойм, визначених органами рибоохорони для
проведення любительського рибальства;
при наявності посвідчення підводного мисливця.
Підводне полювання здійснюється з обов'язковим дотриманням
вимог цих Правил рибальства щодо строків, місць лову, норми
вилову, наявності документів на право лову, сплати за дозволи та
водні живі ресурси.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #18342 от kyv63
kyv63 ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Денис,ты где это нашел?Скорей всего это все старое.В личку ссылку кинь гляну.

А сегодня я не в форме.Завтра буду в форме я
Завтра протокол оформим .И здравствуй, Калифорния.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #18346 от antonkopa
antonkopa ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Мне на курсах после прохождения теории, и сдачи экзамена выдали такой вот, и карточку.


Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #18351 от Igor_ok
Igor_ok ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
где проходил и сколько заплатил?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #18352 от FIN
FIN ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
а вот ещё хуже !!

I. ЗАГАЛЬНI ПОЛОЖЕННЯ
1. Пiдводним полюванням називається вид любительського та спортивного рибальства, при якому у водному середовищi проводиться пошук та лов риби пiдводним плавцем-мисливцем, що оснащений спецiальним спорядженням (див. роздiл 3, п.2) i який дiє самостiйно, покладаючись виключно на свої фiзичнi можливостi.
2. Пiдводне полювання провадиться при дотриманнi дiючих "Правил любительського та спортивного рибальства у внутрiшнiх водоймах України", вид. 1990р. (далi "Правил рибальства"), ст. 16:
"Пiдводне полювання на риб iз застосуванням гарпунних рушниць дозволяється громадянам, якi мають посвiдчення пiдводного стрiльця, без використання аквалангiв та iнших автономних дихальних приладiв повсюдно, за винятком водоймищ, де любительське рибальство заборонено, а також мiсць масового вiдпочинку громадян".
В водоймищах та дiлянках водоймищ, де любительське та спортивне рибальство проводиться, згiдно укладених договорiв, товариством мисливцiв та рибалок, вiйсково - мисливським товариствам, пiдводне полювання погоджується з цими органiзацiями.
3. Пiдводне полювання в Українi культивує виключно Федерацiя пiдводного спорту України (ФПС), яка об'єднує всi клуби, органiзацiї та громадян, що займаються пiдводним полюванням та регулярно сплачують їй членськi внески.
4. ФПС України надано виключне право здiйснювати пiдготовку та облiк пiдводних мисливцiв, провадити технiчну експертизу спорядження, що застосовується для полювання.
5. Повноважними представниками ФПС України на мiсцях є обласнi федерацiї та їх Комiтети по пiдводнiй стрiльбi та полюванню.
6. Пiдводне полювання подiляється на два види: любительське та спортивне.
7. Любительським пiдводним полюванням називається лов риби любителями-мисливцями для особистих потреб по нормам, встановленим "Правилами рибальства".
8. Спортивне пiдводне полювання є лов риби пiдводними стрiлками - членами спортивних органiзацiй в процесi проведення змагань рiзного рiвня, або в ходi пiдготовки (тренування) до участi в них. Час i мiсце проведення змагань (тренування), а також норми вилову риби на них в обов'язковому порядку погоджуються регiональними федерацiями пiдводного спорту з мiсцевими держiнспекцiями рибоохорони Головрибводу.
9. Для проведення спортивного полювання стрiлки зобов'язанi отримати письмовий дозвiл, який видається повноважними представниками Головрибводу та ФПС України.
10. Право ведення любительського та спортивного пiдводного полювання надається особам обох статей не молодше 18 рокiв, якi є громадянами України, або проживають на її територiї не менш одного року, повноважними представниками ФПС України на мiсцях пiсля закiнчення спецiальних пiдготовчих курсiв та отримання "Посвiдчення пiдводного стрiльця".
11. Навчання на курсах мають право проводити спортивнi органiзацiї (клуби), якi є дiйсними членами ФПС України та одержали у неї лiцензiю на проведення пiдготовчих курсiв.
12. Право на пiдводне полювання надається кожного року окремо (на перiод з моменту закiнчення весняної заборони на лов риби по 1 листопада). Це право необхiдно щорiчно пiдтверджувати в органiзацiї, де мисливець знаходиться на облiку, обов'язковим записом у "Посвiдченнi" пiсля складання щорiчного залiку, а також при дотриманнi наступних умов:
- Сплати щорiчних членських внескiв до ФПС України.
- Наявностi щорiчного медичного свiдоцтва про фiзичнi можливостi заняття пiдводним полюванням за станом здоров'я, з обов'язковою вiдмiткою в "Посвiдченнi".
- Наявностi вiдмiтки в "Посвiдченнi" про складання щорiчного залiку - техмiнiмуму та обстеження на справнiсть спорядження, що застосовується для пiдводного полювання.
- Наявностi дiючого страхового свiдоцтва вiд нещасного випадку.
13. Контроль за дотриманням пiдводними мисливцями норм та вимог "Правил рибальства" та умов цього "Положення" здiйснюють мiсцевi держiнспекцiї рибоохорони Головрибводу, якi мають право, в разi їх порушення, вживати заходи адмiнiстративного впливу на порушникiв, передавати матерiали до обласних ФПС, або передавати матерiали в судово-слiдчi органи для притягнення порушникiв до кримiнальної вiдповiдальностi.
14. Комiтети пiдводної стрiльби та полювання обласних ФПС розглядають кожний факт порушення та вживають заходи дисциплiнарного впливу аж до вилучення "Посвiдчення" у порушника. Перiод часу, на який порушник позбавляється прав ведення пiдводного полювання, залежить вiд характеру порушення та визначається iнструкцiєю, розробленою та затвердженою ФПС України.

II. ОБОВ'ЯЗКИ ПIДВОДНОГО МИСЛИВЦЯ
Пiдводний мисливець зобов'язаний:
1. Бути членом Федерацiї пiдводного спорту України та своєчасно сплачувати щорiчнi членськi внески.
2. Знаходитися на облiку в однiй з спортивних органiзацiй (клубi) - колективного члена ФПС України, яка культивує пiдводне полювання та стрiльбу.
3. Мати дiюче "Посвiдчення пiдводного стрiльця" ФПС України.
4. Мати дiючий дозвiл на право ведення спортивного пiдводного полювання (для спортсменiв-стрiльцiв).
5. Щорiчно проходити медичний огляд з занесенням результатiв у "Посвiдчення".
6. Щорiчно здавати залiк техмiнiмуму, поєднаний з перевiркою стану пiдводної рушницi.
7. Пiдводнi рушницi та ножi обов'язково повиннi мати реєстрацiйнi номери та бути зареєстрованi в органiзацiї (клубi), де мисливець знаходиться на облiку. У "Посвiдченнi" необхiдно мати вiдмiтку про наявнiсть зареєстрованої пiдводної рушницi та ножа.
8. Мати дiюче страхове свiдоцтво вiд нещасного випадку.
9. Знати та суворо дотримуватися "Правил любительського та спортивного рибальства у внутрiшнiх водоймах України" та цього "Положення"
10. Обережно ставитися до природи, надавати всебiчну допомогу органам рибоохорони та екологiчним службам.

III.ПРАВА ПIДВОДНОГО МИСЛИВЦЯ
Пiдводний мисливець має право:
1. Полювати з застосуванням гарпунiв та пiдводних рушниць у мiсцях, де дозволене любительське та спортивне рибальство.
2. Застосовувати для полювання таке спорядження:
- одну або декiлька пiдводних рушниць рiзного типу (пневматичнi, гiдропневматичнi, пружиннi, гумовi), що заряджаються виключно силою м'язiв мисливця;
- ласти, маски, трубки, пiдводнi ножi, гiдрокостюми рiзних типiв, вантажнi пояси, пiдводнi лiхтарики, глибиномiри, компаси, кукани, надувнi або пенопластовi сигнальнi буї;
- купувати в магазинах або у органiзацiях згадуване спорядження, або виготовляти його самостiйно;
- мати човен (шлюпку), в якiй може знаходитися страхувальник з дихальним пристроєм для пошуку та надання допомоги у разi нещасного випадку з пiдводним стрiльцем.. Право розповсюджується тiльки на перiод органiзованих тренувань та змагань з особливого дозволу органiв рибоохорони.

IV.ПIДВОДНОМУ МИСЛИВЦЮ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
1. Займатися пiдводним полюванням без "Посвiдчення" та дозволу (для спортсменiв-стрiльцiв). При вiдсутностi цих документiв вiн вважається порушником "Правил рибальства".
2. Користуватися при пiдводному полюваннi незареєстрованим спорядженням (рушницею, ножем).
3. Полювати у мiсцях, заборонених для любительського та спортивного рибальства, у мiсцях масового вiдпочинку населення, а також у темний час доби.
4. Порушувати "Правила рибальства", бити рибу цiнних видiв та розмiрами менш дозволених (без особливого дозволу).
5. Застосовувати для. пiдводного полювання вогнепальну зброю, вибуховi та отруйнi речовини, електроток.
6. Заряджати та стрiляти з пiдводної рушницi на повiтрi або в воду з берега, човна i таке iнше.
7. Використовувати для полювання водолазнi дихальнi апарати будь якої конструкцiї.

Узгоджено: Голова Комiтету пiдводної стрiльби та полювання ФПС України В.В.Брагин
Начальник вiддiлу рибоохорони Головрибводу України С.Д. Миропольський

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад #18353 от maslikov111
maslikov111 ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Кинь ссылку почитаем.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад - 13 года 1 нед. назад #18354 от FIN
FIN ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Последнее редактирование: 13 года 1 нед. назад от kyv63. Причина: ссылка удалена

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад - 13 года 1 нед. назад #18355 от antonkopa
antonkopa ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
Проходил в Киеве, клуб Катран, преподаватель Шапшал Виктор Федорович т.0503581616
отдал 2000 гр.но не желею с потеплением на практику 10 выездов.
Да в удостоверении 4 страницы, прописывается номер ружья, ножа, какой клуб, ежегодные взносы в федерацию
Последнее редактирование: 13 года 1 нед. назад от antonkopa.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
13 года 1 нед. назад - 13 года 1 нед. назад #18356 от FIN
FIN ответил в теме Re: Удостоверение подводного охотника
а вот ещё


Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 13 года 1 нед. назад от FIN.
Спасибо сказали: VladHNet

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.199 секунд

Случайные объявления

1 equator_grid.jpg
Боты из неопрена Mares Equator 2mm Легкие,...
18664 Просмотров
5 01_grid.jpg
Наконечники однозуб гартований (35-50 од.) 1...
27618 Просмотров
1 YYYYYY_grid.jpg
Гарпуни для підводних рушниць діаметром 7 та 8...
21345 Просмотров
2 dual_snorkel_black2_grid.jpg
Трубка Dual  Трубка выполнена из монолитного...
18378 Просмотров
1 titan_attack_grid.jpg
Сумка для подводного снаряжения Mares Attack...
18872 Просмотров