Портал Подводного Охотника

Беспредел на воде

Больше
9 года 10 мес. назад #300618 от Искандер
Искандер ответил в теме Беспредел на воде

ALx999 пишет:

Cергей пишет: Всем привет! Ехал я час назад из Вышгорода в Лебедивку и вот такая картина: -за дамбой ,начиная от рыбхоза (перед островом) и до Лебедивки ,вдоль всего берега тянуться сети(т.е.попловки на воде через каждые метров двадцать)где-то на 10 км ! Спросил у человека к которому приехал,так он говорит, что уже несколько дней ,очень рано утром проходится сейнер и все местные об этом знают! Очень жаль,что нечем было это все снять,да и вообще,как это понимать?

Ложная тревога,на днях уточнил.Это были поплавки, внизу корзина с ветками для нереста судака.Ребята плавали проверяли.Но корзины простояли почему то недолго.

Спасибо сказали: Віталій

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 10 мес. назад #302005 от Fifan
Fifan ответил в теме Беспредел на воде
Илья сегодня друг рассказывал что в понедельник были на малосмилянськом карере и видели чувака с баллоном нырял ружье в роди было и сетки какието

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 10 мес. назад #307143 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
На днях дізнався, що моє кримінальне провадження закрили "за відсутністю складу злочину". При чому, закрили ще 17.06.2014, а дізнався я 27 червня. Копію Постанови мені так і не надали, написав заяву про надання мені Копії Постанови. Більше того, слідчий, який закрив справу, навіть не заніс Постанову про закриття провадження в канцелярію для вручення її мені, ані повідомив мене про закриття справи. Заст.начальника Панасенко А.М. обіцяв "розібратись" сьогодні.
Чекаємо Постанову і готуємо апеляцію.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Light, Евгений Кравченко , Dim, pithon65, Богдан, sergeySEZ, VladHNet, Герман, sania-vb, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 10 мес. назад #307173 от verba
verba ответил в теме Беспредел на воде

Рыбоохотник пишет: На днях дізнався, що моє кримінальне провадження закрили "за відсутністю складу злочину". При чому, закрили ще 17.06.2014, а дізнався я 27 червня. Копію Постанови мені так і не надали, написав заяву про надання мені Копії Постанови. Більше того, слідчий, який закрив справу, навіть не заніс Постанову про закриття провадження в канцелярію для вручення її мені, ані повідомив мене про закриття справи. Заст.начальника Панасенко А.М. обіцяв "розібратись" сьогодні.
Чекаємо Постанову і готуємо апеляцію.


часом починаеш думати,1нколи не хватае сашка б1лого :)
Спасибо сказали: Захар, Евгений Кравченко , НИКОЛАЙ, Anatoly, Рыбоохотник, Serg, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 9 мес. назад #307752 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Вчора заніс до прокуратури заяву про не надання копії Постанови, в якій попросив розібратись в халатному ставленні до своїх службових обов'язків слідчого міліції Добрянського М.В. та старшого прокурора Смілянської міжрайонної прокуратури Бутар В.С.
Також зайшов до здійснюючої нагляд за кримінальним провадженням прокурора Бутар В.С. і остання повідомила мене, що вона.......скасувала Постанову про закриття кримінального провадження й направила справу на дослідування назад до слідчого!
Отже, виходить, вони просто дивились на мою реакцію чи вийде в них в черговий раз закрити справу по-тихому...
Треба міркувати тепер, що робити далі, щоб зрушити таки справу з мертвої точки та довести її до суду.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Евгений Кравченко , Anatoly, stomatolog, Вадик, VladHNet, Герман, Saiks, Serg, sania-vb, Геннадий74

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 8 мес. назад - 9 года 8 мес. назад #317681 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
На мой предыдущий запрос секретарь горисполкома чисто отписался, что, мол, в датском королевстве порядок, не мешай нам. Особенно понравился своей глупостью вывод, что раз рыбаки строят новые мостики на речке, то рыба есть и речка охраняется :)


Продолжают упорствовать и наделять спасателей правами рыбоохраны...
Правда, в дальнейшей нашей переписке Березань все же признал, что у спасателей этих прав нет, но на деле местная власть продолжает крышевать бракоспасателей...

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 9 года 8 мес. назад от Рыбоохотник.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 8 мес. назад #317683 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Ще три рази поспіль подав Запит на публічну інформацію, що стосується коштів, витрачених смілянським Штабом по операції "Нерест 2014" Смілянського міськвиконкому (див. в кожному запиті перше питання). Перші два подавав 10.06.14 та 27.06.14 р. Також подавав вже скаргу до прокуратури щодо неналежного невиконання службових обов'язків (ненадання коректної відповіді на запит) Смілянською міськрадою.
До речі, на мій другий запит мені таки дали відповідь, але без жодної конкретикти (див.фото). Чому міськвлада так старанно приховує витрачені нею кошти міського бюджету, якщо там дійсно так все прозоро й без корупції, як вони говорять?





"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Зелёный

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 8 мес. назад #317684 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Втретє Березань вже відповів, що кошти Штабу зовсім не виділялися: :S


І з прокуратури прийшла відповідь щодо ненадання відповіді секретарем міськради Березанем Я.Г. на мій запит щодо використаних Штабом коштів. Це взагалі перл! :)


Чомусь з причин, відомих, мабуть, тільки їм, прокуратура пов'язала наш смілянський Штаб (створений Смілянським виконкомом Рішенням 148 від 10.04.14 р) виключно з Смілянською пошуково-рятувальною групою ба навіть з їхнім обласним черкаським (!!!!!) керівництвом, не беручи до уваги той факт, що начальником штабу був Демиденко С.М. - в.о.начальника управління ЖКГ Сміли та й інших членів штабу-смілян там вистачає, а єдиний представник Смілянської пошуково-рятувальної групи з керівництвом в Черкасах - це Терновцев В.В. та й то лише за згодою.

Тому не піддається логіці й субординації такий висновок прокуратури. Хоча... якщо зробити припущення про інтерес прокуратури зам'яти цю справу, то все стає зрозумілим... Але ж в нас немає корупції, чи не так? ;)
Буду писати нову заяву в прокуратуру щодо явної корупції в Смілянському міськвиконкомі зі своїми роз'ясненнями кому підпорядковується Штаб та про неправильність його ототожнювання з рятувальниками. Нагадаю їм про відповідальність за корупційні дії...

P.S. Прошу пробачити за деякі фото догори дригом - завтра буду біля компа, переверну.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Light, Anatoly, Герман, Serg, Зелёный, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 8 мес. назад #317749 от Герман
Герман ответил в теме Беспредел на воде
Илья,уже достаточно собралось бумаг-отписок и можно подключать журналистов.Ещё бы местного юриста толкового.Пусть бы потом пытались доказать,что их отписки не являются документами.С подписями ,с печатями,на официальных бланках.Они противоречат не только ЗАКОНУ,но и сами себе.Надо подключать журналистов.
Спасибо сказали: Зелёный, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 8 мес. назад #317761 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Да материалов у меня уже завались и трошки! :)
С радостью подключу журналистов, желающих и правда "нарыть" и осветить интересный материал беспредела властей. У кого есть контакты таких людей - буду благодарен. :beer:

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Герман

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 8 мес. назад #317763 от Зелёный
Зелёный ответил в теме Беспредел на воде

Рыбоохотник пишет: Да материалов у меня уже завались и трошки! :)
С радостью подключу журналистов, желающих и правда "нарыть" и осветить интересный материал беспредела властей. У кого есть контакты таких людей - буду благодарен. :beer:

Как по мне зайди на пару оф сайтов газет, каналов ( телепрограм) , и напиши им письмо или позвони , и я думаю парочка точно откликнется для гарячей статейки!!!

Тел. 0635747940
Спасибо сказали: Герман

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 8 мес. назад #318769 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Декілька днів тому заніс в Смілянську прокуратуру таку заяву про злочин:

Оскільки 17.07.14 року я вже звертався до вас зі зверненням про ненаданя повної відповіді на мій запит на публічну інформацію секретарем Смілянської міської ради Березанем Я.Г., але ніяких позитивних зрушень з того часу у даному питанні не відбулося, більше того, відкрилися нові обставини правопорушень, то я змушений подати заяву про корупцію в органах місцевого самоврядування м.Сміли.
Як докази додаю до даної заяви копії своїх трьох запитів щодо кількості коштів, витрачених Смілянським штабом для організації проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством за період нересту 2014 року та отримані відповіді.
Прошу звернути увагу, як сильно різняться перші дві відповіді місцевої влади, де зазначається, що кошти виділялися «відповідно до рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради від 10.04.14 р. за № 148 пункту 7» (копія рішення додається), з третьою відповіддю на мій запит від 06.08.14 р №40а, в якій секретар Смілянської міської ради чітко вказує на те, що «в міському бюджеті кошти на потреби рейдів заплановані не були, фінансування не проводилося». З наведених розбіжностей випливає факт непереборного бажання секретаря Смілянської міської ради Березаня Я.Г. приховати правду щодо озвученого питання виділення бюджетних коштів ба навіть відкрита брехня в перших відповідях чи в останній, що вказує на корупцію посадовців.
Якщо ж кошти і справді не виділялися, тоді виникає резонне питання: на які кошти штабом було проведено оперативно-профілактичні рейди по боротьбі з браконьєрством за період нересту 2014 року в м.Сміла та навіть вилучені та знищені 3,2 км сіток (копія акту знищення додається).
Про незрозуміле «кришування» штабу та працівників пошуково-рятувальної бригади посадовцями Смілянського міськвиконкому свідчить й той факт, що незважаючи на мої неодноразові до них звернення з вимогою відсторонити від охорони водних біоресурсів р.Тясмин та Сріблянка в м.Сміла начальника Смілянської пошуково-рятувальної бригади (копія звернення та відповіді додається), ніяких дій в цьому напрямку ними не було зроблено. Хоча згідно з законодавством України здійснювати охорону водних біоресурсів мають право виключно працівники Державної рибоохорони чи Державної екологічної інспекції. Не зрозуміло й явно злочинно те, на яких підставах органи місцевого самоврядування, нехтуючи чинним законодавством України, самовільно надають такі права працівникам Смілянської пошуково-рятувальної бригади та відділу інспекції з благоустрою та екології міста (див. рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради від 10.04.14 р. за № 148, хоча воно аж ніяк не може мати більшу юридичну силу, ніж закони України), що свідчить, як мінімум, про зловживання та перевищення службових повноважень, та корупцію.
Також нагадую вам, що Смілянський штаб для організації проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством за період нересту 2014 року створений відповідно до рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради від 10.04.14 р. за № 148, тому він має пряме підпорядкування саме Смілянській міській раді й ваше ототожнювання штабу зі Смілянською пошуково-рятувальною бригадою з керівництвом в Черкасах й перенаправлення туди мого звернення не доречне, тим більше, що з рятувальників до штабу входить лише Терновцев В.В., та й то за згодою, а не на постійній основі (копія керівництва та членів штабу додається).
В подальшому переконливо прошу вас бути більш уважними до даної справи й нагадую за передбачену чинним законодавством України кримінальну відповідальність за корупцію та зловживання своїм службовим положенням.
Прошу вас розпочати кримінальне провадження щодо даного факту кричущих правопорушень посадовцями м.Сміли, провести необхідні слідчі дії й притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Захар, Light, Dim, stomatolog, Petro 30, Герман, Serg, Андруха, krab master, sania-vb, Александр, Bogdan, МАКО, Вова Латыш

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 7 мес. назад - 9 года 7 мес. назад #321930 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
До речі, й досі прокурорша Бутар В.С. не підписала підозру рятувальнику-браконьєру Терновцеву - не бачить складу злочину! :ohmy:
Що ж, тоді будемо подавати повторну заяву щодо заміни статті з самоправства на грабунок й розбійний напад, може тоді побачить?

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Последнее редактирование: 9 года 7 мес. назад от Рыбоохотник.
Спасибо сказали: Захар, Light, VladHNet, Александр, Bogdan, Вова Латыш, Алексей (Fexik)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 7 мес. назад - 9 года 7 мес. назад #323121 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Моє звернення до прокуратури було направлено начальнику СВ Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області. Оскільки ось вже близько двох тижнів нема звідти ні слуху, ні духу, сьогодні заніс такий запит в міліцію та прокуратуру:

Також отримав пару відповідей від того ж Березаня Я.Г. на свої запити, в яких він вперто продовжує відкрито насміхатись й ухилятись від відповідей по суті.

З першим питанням все видно: він нахабно заперечує факт надавання різних відповідей.
По другому питанню я питав хто саме здійснював рейди на воді та вилучав сітки, а мені Березань пише, що створено штаб та що сітки знищувались... Але питання було зовсім інше! Доведеться знову писати чергову заяву в прокуратуру.

Ось друга відповідь на мій запит, тут взагалі посадовець м.Сміла поплутав спілкування в барі за келихом, де можна дозволити собі жарти, й офіційну відповідь державного службовця (особливо див. п.2)
Пункти 3 і 4 - взагалі "суперрр"! Якщо штаб створювався зовсім не для боротьби з браконьєрством, то якого дідька він взагалі створювався й хто реально з штабу відповідає за ситуцію на воді?!

Доведеться продовжити писати скарги на Березаня, бо ж якщо він стане мером міста (він один з головних кандидатів), то на що він тоді буде здатен, якщо вже зараз приховує витрати з міського бюджета й покриває браконьєрів та бєздєльніков в штабі?..

Також заніс чергову скаргу на слідчого:

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 9 года 7 мес. назад от Рыбоохотник.
Спасибо сказали: SemaMl, Герман, sania-vb, Александр, Николай

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 7 мес. назад #323917 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Сьогодні заніс повторний запит в міськраду з таким текстом:

Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу вас надати у встановлений законом строк наступну інформацію:
1) на які кошти та якими особами-членами штабу, створеного рішенням Смілянської міської ради №148 від 10.04.14р. проводилися рейди по боротьбі з браконьєрством в період нересту 2014 року на р.Тясмин та навіть були вилучені з води 3,2 км браконьєрських сіток, про знищення яких ви пишете, ссилаючись на акт «Про знищення знарядь браконьєрського лову» від 10.06.2014;
2) назвіть всі засоби, крім авіаційної та космічної розвідки, які використовувались штабом, створеним рішенням Смілянської міської ради №148 від 10.04.14р для проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством в 2014 році;
3) повідомте, що саме закладено в поняття «проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством» та що реально було зроблено штабом за період нересту 2014 року; яка робота ведеться штабом наразі й на які кошти.

Переконливо прошу вас не забувати, що ви є держслужбовцем й маєте певні обов’язки, щодо надання достовірної публічної інформації, в тому числі.

Та заяву до прокуратури:

Оскільки виходячи з вашої відповіді від 17.09.2014 р №162-285 13/14 Вами встановлено, що кошти на фінансування Смілянського штабу для організації проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством на період нересту 2014 року Смілянською міською радою не виділялися зовсім, то прошу Вас розпочати слідство за фактом корупції в Смілянській міській раді та у вищезазначеному штабі, причиною для чого слугує факт незаконного вилучення 3,2 км сіток штабом для організації проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством на період нересту 2014 року (копія акту знищення сіток додавалась мною минулого разу) та не встановлене джерело фінансування даної проведеної роботи. Нагадую Вам, що згідно чинного законодавства України державні посадовці не мають права проводити рейди за власний кошт, оскільки в цьому вбачаються явні ознаки корупції.
Ще, як мінімум, дивно виглядає той факт, що Березань Я.Г. з початку пише, що кошти виділялися згідно Рішення №148, а потім чітко пише, що кошти не виділялися зовсім. Він або просто некомпетентний в своїх прямих службових обов’язках, або навмисне намагався заплутати, щоб не надавати публічну інформацію.
Також прошу Вас проаналізувати та провести ретельну перевірку по факту надання секретарем Смілянської міської ради Березанем Я.Г. завідомо неправдивої інформації, перекручування питань, на які дається відповідь, навмисного замовчування публічної інформації та відкрите глузування над запитувачем інформації.
Так, в своєму запиті від 03.09.14 року (копія додається) я чітко ставлю своє питання щодо того, яким чином та якими засобами Смілянський штаб для організації проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством на період нересту 2014 року бореться з правопорушниками та браконьєрами на воді, не маючи на це жодних повноважень та прошу вказати прізвища та посади осіб представників штабу, які боролись в період нересту й борються з браконьєрством наразі та вказати підстави для цього.
Але Березань Я.Г. в своїй відповіді від 07.09.14р. №49/а явно ухиляється від відповіді та навіть, забуваючи, що він державний службовець, а не якийсь клоун в цирку, глузує з запитувача, пишучи на дане питання, що штаб використовував для виконання покладених завдань усі можливі засоби, за виключенням засобів авіаційної або космічної розвідки, оскільки такі у штаба відсутні. Читаючи подібну неадекватну відповідь, відчувається явне нехтування запитувачем як громадянином України, а також навмисне ненадання публічної інформації, яке, до речі, відбувається вже далеко не вперше.
Аналогічно і в пп.3 та 4 відповіді Березань Я.Г. грає словами й перекручує справжній смисл призначення штабу та підтверджує незаконно надані повноваження проводити рейдові перевірки по дотриманню природоохоронного законодавства протягом 2014 року Смілянській пошуково-рятувальній групі з залученням працівників правоохоронних органів та інспекції з благоустрою та екології міста, хоча ніхто з них не має на це законного права.
Далі у своїй наступній відповіді від 05.09.14 р №50/а (копія додається) секретар міськради Березань Я.Г. в третьому абзаці в черговий раз ухиляється від поставленого мною питання (копія мого запиту від 03.09.14 р додається, перше питання) й не надає інформацію щодо осіб, якими були вилучені 3,2 км сіток й на які кошти проводились дані рейди.

Прошу вас розпочати кримінальне провадження щодо даного факту чисельних і систематичних кричущих правопорушень секретарем Смілянської міської ради Березанем Я.Г., провести необхідні слідчі дії й притягнути його до кримінальної відповідальності.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Anatoly, Юра Десна, Александр, Bogdan

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 7 мес. назад #323928 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Да ще, відповідь прокуратури, на яку я ссилаюсь у новій заяві до неї ось:


"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Юра Десна, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 7 мес. назад - 9 года 7 мес. назад #323938 от САНЯ
САНЯ ответил в теме Беспредел на воде
А що звільненняза перевищення службових повноважень, в закони не прописують. :ohmy:
Последнее редактирование: 9 года 7 мес. назад от САНЯ.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 7 мес. назад #324309 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Беспредел на воде

САНЯ пишет: А що звільненняза перевищення службових повноважень, в закони не прописують. :ohmy:


Прописують - доказати треба. Отут часто все й закінчується.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: САНЯ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 7 мес. назад - 9 года 7 мес. назад #324389 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Сьогодні отримав вже другу Постанову про закриття кримінального провадження щодо браконьєра Терновцева В.В.
Як і в попередній Постанові, в цій слідчий Добрянський М.В. самовільно й порушуючи процесуально-слідчі дії, намагається зашити дану справу ну дуже білими нитками - явно простежується його інтерес в закритті криміналу..
Ще не зрозуміло, яким чином при відкритому кримінальному провадженні Терновцева В.В. притягнули до адмінвідповідальності (до адмінки притягнули 27.06.14, а Постанова про закриття була скасована прокурором 26.06.14) ... :blink:
Готую оскарження.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 9 года 7 мес. назад от Рыбоохотник.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 7 мес. назад #324395 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Беспредел на воде
Чогось після оцього чергового биття головою об стіну у виконанні Іллі, згадується Сашко Білий. Дожились ми до того, що лиш його методи лишились дієвими.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: stomatolog

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 7 мес. назад #324401 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Та ні, Толь, я б'юсь не головою, я луплю кулаками, просто можливо вони поки що не досить сильні проти такої накрізь корупційної міцної стіни, але й я не втрачаю надії і сили духу! :beer:
Хоча Сашко, звісно, лупив цю стіну з автомату, що набагато дієвіше. Хоча як сказать, якихось суттєвих змін він не досяг...

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Anatoly, krab master, Александр, Bogdan

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 7 мес. назад #324635 от Богдан
Богдан ответил в теме Беспредел на воде
А у нас такое: ck.ridna.ua/blog/2014/09/23/sluzhbovtsya-zlovyly-na-habari-v-42-tysyachi-hryven/
Информируем население - чтобы не думали что все без наказано проходит.
Спасибо сказали: Anatoly, Рыбоохотник, Alex, Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 7 мес. назад #324644 от Саня ZP.UA
Саня ZP.UA ответил в теме Беспредел на воде
к сожалению, так бывает только с теми, кто не заносит куда надо

чувство собственного достоинства - это как нижнее белье , его надо иметь , но не стоит всенародно показывать (лентяй)
Не тiкай вiд бандерiвця, лише помреш втомленим!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 7 мес. назад #324646 от Богдан
Богдан ответил в теме Беспредел на воде

Саня ZP.UA пишет: к сожалению, так бывает только с теми, кто не заносит куда надо

А я даже в таких ситуациях вижу позитив!!
Спасибо сказали: krab master

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 7 мес. назад #325136 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Кому интересно, здесь собрана общая заява и многие материалы на Терновцева, местную власть, милицию и т.д.:
www.ex.ua/318870625409

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 6 мес. назад #327333 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Щодо постанови слідчого Добрянського М.В. щодо закриття кримінального провадження по злочину Терновцева В.В. подав оскарження до суду, яке суддя задовольнив. Справа продовжується.
Готую скаргу на слідчого та заяву про його відсторонення від даного кримінального провадження, як некомпетентного ба навіть упередженого слідчого.
Також треба підготувати заяву, щоб донести прокурору й новому слідчому елементи криміналу в діях Терновцева В.В...


Цікавий факт відкрився мені щодо майна Смілянської пошуково-рятувальної станції (начальником якої є Терновцев В.В.). Так ось, як письмово повідомила мені Смілянська міськрада, все майно передано згідно Свідоцтва про власність на нерухоме майно від 20.10.2004 року Серії САА N222358, виданого виконавчим комітетом Смілянської міськради у комунальну власність Черкаській облраді, саме цікаве те, що передано воно (УВАГА!) Територіальною громадою м.Сміла, тобто всіма жителями нашого міста. Хоча не думаю, що наші жителі про це бодай знають. :)
На мій запит надати копію цього свідоцтва Смілянська міськрада відповіла, що в них його немає (тобто в них немає документу ними ж виданого!!!), мовляв, треба питати в Черкаській облраді.
Не питання - подав запит в Черкаську облраду, на що мені відповіли, що дане свідоцтво......треба питати в Смілянській міськраді... й додали вже копію договору від 10.08.2012 року про передачу спасалки "в оперативне управління" Комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської облради в особі начальника Циганкова Володимира Анатолійовича для здійснення некомерційної господарської діяльності.
Ось так віджимають народне майно й передають його у власність обраних осіб.
Готую нові запити в Черкаську ОДА, в Смілянський міськвиконком та заяву-скаргу у відповідні прокуратури, задля досягнення мети - отримання копії Свідоцтва, згідно якого, як я вважаю, з порушенням законів України, було вилучено майно мешканців м.Сміла без їхньої на те згоди. Необхідно виявити хто ж таки із "Територіальної Громади м.Сміла" передав майно нашого міста Черкасам.
Впевнений, що й більш важливе й прибуткове майно нашого міста наразі перебуває "чомусь" у власності Черкас...

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Евгений Кравченко , SemaMl, VladHNet, atom, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 5 мес. назад #340365 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Продовжуємо серіал "Бєспрєдєльна Сміла"... :)
Змінили слідчого по справі Терновцева, нова слідча Осадча на днях начебто знову закрила кримінальне провадження (зі слів прокурора), мені копію постанови про закриття ще не вручили. Отримаю - буду оскаржувати.
Сьогодні ж були з Максом на прийомі в губернатора Черкаської області Ткаченка Ю.О. з нашими питаннями по Терновцеву, корупції в міліції, владі та прокуратурі. Обіцяв допомогти. Побачимо.
Далі буде...

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: БЕКАС, Алекс 80, Den4ik, Герман, Юхнык, Serg, DimEoN, sania-vb, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 5 мес. назад #340749 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Навіть тут написали, хоч і перекрутили трохи... Чекаємо на реакцію й продовжуємо працювати...
www.oda.ck.ua/?lng=ukr§ion=2&page=2&id=1114115

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Юра Десна, Герман, Юхнык, Serg

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 3 мес. назад #354955 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Від губернатора поки що ніяких активних дій щодо порушених питань не помічено, але днями відбувся черговий суд, де я оскаржував рішення слідчої Осадчої К.С. про закриття провадження (вже третє!). Суд виніс ухвалу на мою користь та скасував постанову слідчої про закриття крим.справи на Терновцева В.В.
Тепер готую скаргу до обласної прокуратури на Смілянську міжрайонну прокуратуру та СВ Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області та висловлюю свою недовіру до зазначених органів (скільки ж можна - вже більше року ніяк не бачать складу злочину!), прошу передати справу до обласної міліції.
Далі буде...

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Захар, Light, Евгений Кравченко , Dim, Anatoly, Юра Десна, Den4ik, alexvmax, лентяй, Serg, Зелёный, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
9 года 1 мес. назад - 9 года 1 мес. назад #381475 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Беспредел на воде
Вчера вечером поехали с друзьями на подводную охоту на один из ставочков-речек в Смелянском районе, с.Тернивка. Нас встретил, как обычно в лучших случаях, прозрак в 0,5 метра... :) Но суть не в том.
Отохотившись часа 2-3 на шестерых подвохов у нас было 6 рыбешек - 1 карп и 1 щука кил по 6-7, 2 окуня и щучка по 0,5 кг и 1 карасик грамм на 300. Переловов в смысле не было :)
И вот когда мы вылезли на берег и немного по нему прошли нас со всех сторон окружили неизвестные личности (человек 9), у одного из которых было ружье в руках, которое он наставлял на нас. При этом были с их стороны крики, что мы, мол, браконъеры и выбиваем всю рыбу и требования отдать им наши ружья.
Как выяснилось, это была смелянская самооборона ветеранов Афганистана во главе с Бондаренко Андреем (который тоже был на месте, во главе разбойного нападения). Адекватно общаться самообороновцы не захотели, вместо этого сыпались угрозы, маты и требования отдать им наши гарпунные ружья, некоторые полезли их у нас забирать с помощью физ.силы, вследствие чего сильно порвали голый гидрокостюм 10-ку одному из наших.
Озвученная им цена костюма c констатацией факта, что им придется за него платить, немного охладила их пыл, мы потребовали вызвать милицию, на что они сообщили, что милиция уже едет.
Пока ехала милиция наша "милая беседа" продолжалась. Выяснилось, что меня обещал приехать "паковать" лично начальник Смелянского МВ УМВС Украины в Черкасской области Зубенко Владимир Михайлович (со слов самообороновца лысого) - интересно это видимо за то, что я веду борьбу с браками в Смеле и районе? :unsure:
Еще нам вменяли, что ПО ночью запрещена и что мы "забили йух" на смелянскую самооборону ветеранов Афганистана - типо они нам передавали, что местные люди села против того, чтобы мы сюда ездили. Хотя по факту:
1) ставок не в аренде, особых режимов рыболовства там нет;
2) не далее, как в прошлом году, там сетями все было перегорожено все просто ужас, некоторые из которых мы изымали из воды с сотрудниками Государственной экологической инспекции в Черкасской области.
А якобы "предупреждением" была пара невнятных фраз на прошлой нырялке не представившегося человека на берегу с велосипедом о том, что ПО вообще запрещена и что скоро нерест... :blink:
При чем, неоднократно в разговоре с Бондаренко Андреем он делал ударение на том, чтобы никакая экология и милиция не лезли на этот ставок, мол, он "будет всех 3,14здить" и ему "нас..ать на погоны и т.д."
В общем, человек явно ставил себя царьком, не выходя даже из машины, вел себя неадекватно, постоянно кричал, матерился и угрожал физической расправой подвохам, экологам и ментам... :blink:
Приехала милиция, мы дали показания, у них типа тоже взяли показания (еще проверим). Свою же снарягу и улов нам пришлось принимать на "ответственное хранение", так как милиция изъяла все до решения по сути (ну не знают они законов и правил люб.рыбалки - а вдруг мы и правда нарушаем?).
Теперь вот нужно подавать заявление в прокуратуру о возбуждении криминала по разбою и как следствие порче личного имущества, так как милиция, скорее всего, будет либо пытаться делать нас виноватыми, либо просто все спустить на тормозах (исхожу из личного опыта).
Еще, люди говорят, что данные персонажи (самооборона) при помощи местного мэра Вадима Решетняка пытаются снова обрести контроль над Тясмином в Смеле (после разоблачения Терновцева В.В.), так как, видимо, этот кусок для них слишком лакомый, тем более после наших зарыблений...
Также и в Тернивке люди говорят, что некто пытается оформить аренду на рыбный став и отжать его у громады села...
Пы.Сы. За державу очень обидно...
Да и за настоящих правильных ветеранов Афганистана и нормальную самооборону, которые действительно отстаивают интересы народа, а не свои личные и еще кучки властьимущих людей...

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Последнее редактирование: 9 года 1 мес. назад от Рыбоохотник.
Спасибо сказали: Light, Anatoly, Богдан, Den4ik, Герман, Андруха, Саня ZP.UA, krab master, atom, Александр, Володимир, Михаил 1975, Санек, Юра

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.213 секунд

Случайные объявления

1 genius_grid.png
Декомпрессиметр GENIUS Характеристики ...
17540 Просмотров
5 1_grid.jpg
Груза для дайвінгу та підводного полювання....
21286 Просмотров
5 fonar_14-2_grid.jpg
Ліхтар для підводного полювання Довженко малий...
20417 Просмотров