Портал Подводного Охотника

Общалка 2016

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455479 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015
Також хочеться відмітити адекватність підтримки площадки RIA.com. - оперативно працюють. Першу пачку оголошень видалили, відправив другу пачку - обіцяють найближчим часом видалити.
Загалом крім купи магазинів, які більше всього не йдуть на контакт і не розуміють конструктиву, по площадкам картина краща.
Активно листувався і вказував на недоліки наступним площадкам:
board.com.ua, etov.ua, OLX, price.ua, prom.ua, prosto.ua, ria.com, spravka.com, zakupka.com

Навмисне зробив скрін-шоти ситуації на сьогодні, і цікаво буде порівняти через 1-2 тижні та через місяць.

П.С. Хто є в соц. мережах - щиміть бариг, скаржтеся адміністрації. Нам зробили нормальний закон - проконтролюємо його дотримання і річки стануть чистішими!

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Симон, sania-vb, Александр, Сергей Сергиенко, Саша_Н

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #455514 от Александр
Александр ответил в теме Общалка 2015

Anatoly пишет: Загалом крім купи магазинів, які більше всього не йдуть на контакт і не розуміють конструктиву

огласи список этих магазинов.
будем знать с кем бороться и на кого обратить внимание.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455585 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Александр пишет:

Anatoly пишет: Загалом крім купи магазинів, які більше всього не йдуть на контакт і не розуміють конструктиву

огласи список этих магазинов.
будем знать с кем бороться и на кого обратить внимание.


Самий перший - allfish.com.ua/ , писав, телефонував, довго говорили... Аргумент - поборіть проституцію і наркотики спершу. :blink:
також писав offline.com.ua/seti - морозяться, аналогічно з profsnasti.com/ .
Це конкретно інтернет-магазини.

Одесити, до речі, не хочуть заморочитись по 7-му кілометру? Всі зсилаються на то, що купуюсь сітки на 7-му кілометрі. Що там цілі контейнери і їх продають вільно.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: leninV, Александр, Володимир

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455616 от Максим
Максим ответил в теме Общалка 2015
Вся проблема в тому, що внас народ тільки поговорити по все це може, а як до реальних дій так більше половини всі мовчать і нічого не роблять. На сайті - рибалка ком, в Хмельницькій темі, дуже довго обмусолювалось питання боротьби з браконьєрством, зокрема на річці Південний Буг, що протікає через місто( в нерест стояли і сітки і прокат катамаранів працював, навіть прогулочний катер катав відпочиваючих). Коли звернувся до рибохорони то дуже був здивований, оказалось , що окрім мене ніхто жодного разу не звертався. Телефонував декілька раз - нажаль результату ніякого не дало.
Перейшов по Ваших силках на магазини і зробив заказ сіток. В даному магазині offline.com.ua/ менеджер оперативно передзвонив десь за минут 10, я його попередив, щоб зняли з продажу товар так як він заборонений і магазин порушує законодавство інакше звернусь до поліції, менеджер сказав, що повідомить керівництво. Вся проблема в тому, що жити добре хочуть всі, а щось зробити для цього одиниці. Банально але якщо кожен хоть щось зробить для цього то може тоді щось і поміняється.
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Максим.
Спасибо сказали: Anatoly, Рыбоохотник, leninV, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455619 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Максим пишет: Вся проблема в тому, що внас народ тільки поговорити по все це може, а як до реальних дій так більше половини всі мовчать і нічого не роблять. На сайті - рибалка ком, в Хмельницькій темі, дуже довго обмусолювалось питання боротьби з браконьєрством, зокрема на річці Південний Буг, що протікає через місто( в нерест стояли і сітки і прокат катамаранів працював, навіть прогулочний катер катав відпочиваючих). Коли звернувся до рибохорони то дуже був здивований, оказалось , що окрім мене ніхто жодного разу не звертався. Телефонував декілька раз - нажаль результату ніякого не дало.
Перейшов по Ваших силках на магазини і зробив заказ сіток. В даному магазині offline.com.ua/ менеджер оперативно передзвонив десь за минут 10, я його попередив, щоб зняли з продажу товар так як він заборонений і магазин порушує законодавство інакше звернусь до поліції, менеджер сказав, що повідомить керівництво. Вся проблема в тому, що жити добре хочуть всі, а щось зробити для цього одиниці. Банально але якщо кожен хоть щось зробить для цього то може тоді щось і поміняється.


Друже, не звертай уваги. Ну не можуть всі бути однаковими. Так, трішки досадно, але треба йти далі. В АТО теж не всі, і допомагають зараз не всі, а вірніше 1-2% населення. Це теж нормально.
Спробуй зайнятися боротьбою з бреками. Крихта за крихтою і вже буде якийсь результат. Особисто мені подобається бачити результат і розуміти, що ти це зробив.
Записуй розмови по телефону з реалізаторами заборонених знарядь, як я, на приклад - додатковий доказ. Домовляйся про самовивоз, дізнавайся реквізити і прізвища, щоб коректно скласти заяву до поліції і т.д. Роботи - не початий край, але її треба робити.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Рыбоохотник

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #455672 от Лясковский Александр
Спасибо сказали: Anatoly, Мутор

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455675 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015
Пан Захар вже постив лінк на цю статтю. В принципі ця стаття і лягла в основу моїх перших звернень після перекладу на рідну мову і косметичної обробки.
Хочу звернути Вашу увагу, що багато торговців прикриваються саме виключенням. що вказано у статті 52-1 Закону України "Про тваринний світ", а саме "крім тих, що призначені для промислового лову", але, панове, читаємо статтю 53 вище вказаного закону. По-перше, ця стаття каже, що всі сітки, які нині є на території України не що інше, як контрабанда, т.я. заборонили, по суті, ввезення навіть промислового призначення сіток, а по-друге, згідно статті 8 пункт 1 Закону України "Про рекламу", прямо вказує на то, що заборонено рекламувати то, що заборонено до ввезення на митну територію України. Розумієте? Продавати промислові сітки можна, а рекламувати - ні. Отак от. По суті - недосконалість, але вона нам на руку. Це та недосконалість, про яку я згадував, а зі слів пана Неліпи, навмисне формулювання, яке дає дуже великі надії на очищення водойм наших.
В перепалках з прихильниками сіток я кажу, що знищую сітки, бо я підводний мисливець. і сітки вони, по суті, ставлять і на мене в тому числі, а я цього не потерплю, щоб на мене сітки ставили! Це, виходить, зазіхання на моє життя!

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Саша_Н

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #455815 от Динар
Динар ответил в теме Общалка 2015

Anatoly пишет: prom.ua теж, на решті, почав зносити оголошення з продажу сіток. Щойно перевірив - знесли ті, на які я вказав! :cheer:
По промисловим сіткам упираються, але теж закон на нашій стороні. Як я люблю ці недосконалі закони. :blush:

Вчергове хочу виразити подяку за консультації і за те, що переживає за нашу спільну справу, Андрію Неліпі. :beer:

Досить оперативно відгукнулись в компанії etov.ua за що їм людське спасибі. Всі передані мною посилання на сітки вони видалили.

На даний момент на 100% чисті від заборонених знарядь OLX та etov.ua . Якщо на OLX та etov.ua знайдете оголошення про продаж заборонених знарядь лову - повідомляйте, будемо далі скаржитися. :beer:
По іншим йде робота і справа рухається. Так цікаво бачити в пошукових системах посилання на оголошення, яких вже нема фактично на сайті.

На OLX номер объявы284016800 от 17 марта,опять продажа сетей
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #455946 от Веталь
Веталь ответил в теме Зарыбление Днепра сомом летом 2016
Парни, может я конечно покажусь аутсайдером или не из вашей песочницы, но не продуктивней ли потратить эти деньги на профилактику убийства маточника в плавнях весной, чем на ту ерунду, которой вы занимаетесь ? На нерестилище самка от­кладывает икру (30 ООО икринок на килограмм своего веса) , т.е. 10 ти килограммовая мамка метнёт 300 000 икринок, пусть там выживаемость 10 % - это 30 000 личинок, из них через год ещё 10% выживут - это 3000 !!!!!!!!!! мальков, на которых вам понадобится 45000 ГРН!!!!!!!!! так это один сомик....а сколько их уедет на рынок весной??? и гораздо больше чем 10 ть кг??
p.s. корзина для тапок тута.....
Спасибо сказали: Александр Язенок

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 1 нед. назад #455951 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Зарыбление Днепра сомом летом 2016
Веталь, лови первый тапок: и как ты видишь эту "трату денег на профилактику"??? :unsure:
Далее прошу это все обсуждать здесь, в Общалке.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Герман

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455967 от Саня ZP.UA
Саня ZP.UA ответил в теме Зарыбление Днепра сомом летом 2016

Веталь пишет: Парни, может я конечно покажусь аутсайдером или не из вашей песочницы, но не продуктивней ли потратить эти деньги на профилактику убийства маточника в плавнях весной, чем на ту ерунду, которой вы занимаетесь ?.....

то вас чістяков навчив ???
доречі, до тої вашої системи, окрім мамки з ікрою, потрібен ще і папка з молоками ...
я вже не кажу про регулювання рівня води

чувство собственного достоинства - это как нижнее белье , его надо иметь , но не стоит всенародно показывать (лентяй)
Не тiкай вiд бандерiвця, лише помреш втомленим!
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Саня ZP.UA.
Спасибо сказали: Рыбоохотник, Симон, Герман, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455969 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Зарыбление Днепра сомом летом 2016

Саня ZP.UA пишет: я вже не кажу про регулювання рівня води

...перепад температури, інші природні та антропогенні фактори...
Якби природнє розмноження риби було таким безперешкодним, ефективним і легким, то риби було б більше, ніж води :)

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Рыбоохотник.
Спасибо сказали: Саня ZP.UA

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #455992 от Веталь
Веталь ответил в теме Общалка 2015
та да, если б ему, розмноженню, ещё никто не мешал.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455996 от Марк
Марк ответил в теме Зарыбление Днепра сомом летом 2016

Веталь пишет: Парни, может я конечно покажусь аутсайдером или не из вашей песочницы, но не продуктивней ли потратить эти деньги на профилактику убийства маточника в плавнях весной, чем на ту ерунду, которой вы занимаетесь ? На нерестилище самка от­кладывает икру (30 ООО икринок на килограмм своего веса) , т.е. 10 ти килограммовая мамка метнёт 300 000 икринок, пусть там выживаемость 10 % - это 30 000 личинок, из них через год ещё 10% выживут - это 3000 !!!!!!!!!! мальков, на которых вам понадобится 45000 ГРН!!!!!!!!! так это один сомик....а сколько их уедет на рынок весной??? и гораздо больше чем 10 ть кг??
p.s. корзина для тапок тута.....



Ошибочное понимание ситуации. На собранную сумму будут закуплены не личинки, а подросшие мальки. Выживаемость у которых 99%! И теперь давайте применять Вашу калькуляцию.Сколько из них будет "мамок" и сколько "папок" и какой приплод они дадут в дальнейшем?! Есть желание - считайте!

Все теряет силу, если не будет основного — любви к человеку.
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Марк.
Спасибо сказали: Герман, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 1 нед. назад #456002 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Общалка 2015

Веталь пишет: та да, если б ему, розмноженню, ещё никто не мешал.

Так и не услышал дельных предложений: как этого добиться???
И каким образом ты считаешь правильнее потратить деньги? На бигборды с антибраконъерской рекламой? ;)

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #456003 от Марк
Марк ответил в теме Общалка 2015

Веталь пишет: та да, если б ему, розмноженню, ещё никто не мешал.


Так направьте свои усилия на обуздание не контролируемого промышленного лова! Сдесь в воду закидывается гораздо больше денег, чем из нее достается. А там? Не туда Ваш взор направлен.

Все теряет силу, если не будет основного — любви к человеку.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #456138 от Веталь
Веталь ответил в теме Общалка 2015

Рыбоохотник пишет:

Веталь пишет: Так и не услышал дельных предложений: как этого добиться???
И каким образом ты считаешь правильнее потратить деньги? На бигборды с антибраконъерской рекламой? ;)

Выплываешь такой весной в плавни и сидишь ждёшь..час два три.. тут плывут подвохи, ты такой подплываешь к ним и говоришь: ''хлопцы, сейчас же нерест, шо ж вы делаете? мы тут малька сома повыпускали а вы его стреляете! прекращайте немедленно это безобразие!!!!''
а там глядишь и с ультразвуком кого нибудь поймать можно.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #456297 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Динар пишет: На OLX номер объявы284016800 от 17 марта,опять продажа сетей


Не можу знайти по коду.
По ключовим словам знайшов лиш одне оголошення, подане 20.03.2016 - вже немає його в живих. За 30хв. OLX рулить. При тому, блокування по словам працює теж, бо всі слова, що я їм запропонував заблочити - заблочили при подачі оголошення. Пролізло лиш "Анти Финка 30х1.85м" - людина, яка не в тємі, його не знайде на ОЛХ.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Динар

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #456358 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015
На даний момент не можу віднайти оголошень про продаж гадості типу сіток та єлектролову на наступних сайтах: :cheer:

board.com.ua - спочатку згубили повідомлення, чекав 5 днів, зателефонував - видаляють оперативно. Зараз чисті!
aukro.ua - сьогодні повідомив і все видалили. Більше оголошень не можу знайти.
etov.ua - всі надіслані оголошення з порушеннями видалені. Зараз маю проблему зі входом на їх сайт. Пошукові сервери на цьому порталі заборонених оголошень не знаходять.
olx.ua - видаляють оголошення заборонених товарів оперативно. Зараз не можу знайти таких оголошень на olx.ua.
prosto.ua - Надані мною оголошення видалені. Більше не знайшов.
sravni.ua - Всі надані мною оголошення видалені. Більше не знайшов.

А тепер ті, хто упирається: :(
all.biz - кажуть, що оголошення, на які я вказав, видалили, але, як я бачу, не всі. Знову послав список - чекаю.
price.ua - відповідають, що видаляють, а по суті - нічого не роблять.
prom.ua - упираються як можуть. То цитували закони, то зрозуміли, що не їх правда - тягнуть час. Частково видаляють оголошення, але, як я зрозумів, лиш приватних осіб - комерційні не чіпають. Подивимся що далі - часу у них до 24.03.2016
ria.com - першу частину оголошень видалили, другу партію - переслали вже на юрвідділ - комерційні, мабуть, зачіпив. Чекаємо.
spravka.com - просто морозяться. Контакти тільки електронка. Закинув пару "удочок" - мають передзвонити.
zakupka.com - частину оголошень видалили. Морозяться начебто згубились мої листи. Переслав ще раз. Отримали. Домовились до 28.03.2016 видалять все.

Взагалі планую створити перелік слів і словосполучень, під якими шифруються бариги, і періодично моніторити. Може навіть програму відповідну розроблю.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Рыбоохотник, Симон, Виталий Мовчан, UKR, Володимир, Саша_Н, Динар

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #456359 от Динар
Динар ответил в теме Общалка 2015
Спасибо тебе огромное Анатолий! Хорошее дело делаешь!
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #456365 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Динар пишет: Спасибо тебе огромное Анатолий! Хорошее дело делаешь!


Тільки, зараза, стільки часу займає.
По тим сайтам, що на даний момент чисті від оголошень про продаж заборонених знарядь, буду вдячний за посилання про підозрілі оголошення.
Ті сайти, що ще не вичистив - не шліть, поки що - там їх багато.

Я ще хронологію веду, щоб знати хто мені що винен :) www.ex.ua/500951856243

П.С. Модератори, зробіть окрему тему, щоб всі повідомлення стосовно боротьби з продажем сіток були в одній темі.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 1 нед. назад #456368 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Общалка 2015

Anatoly пишет: П.С. Модератори, зробіть окрему тему, щоб всі повідомлення стосовно боротьби з продажем сіток були в одній темі.

Толь, от подобається мені людська простота! :)
Скажи, чому б одразу самому було не створити тему?
П.С. Зараз буду шукати твоє перше повідомлення і переносити інші. Якщо щось пропущу - додавай вже сам в нову тему.

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #456372 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Рыбоохотник пишет:

Anatoly пишет: П.С. Модератори, зробіть окрему тему, щоб всі повідомлення стосовно боротьби з продажем сіток були в одній темі.

Толь, от подобається мені людська простота! :)
Скажи, чому б одразу самому було не створити тему?
П.С. Зараз буду шукати твоє перше повідомлення і переносити інші. Якщо щось пропущу - додавай вже сам в нову тему.


Ілля, вибач, але не думав, що це займе час і ще хтось крім мене буде писати з цього приводу, а зараз бачу, що є в цьому необхідність.
Якщо складно перенести - не переймайся. Хай так лишається. :beer:

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 1 нед. назад #456373 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Общалка 2015
Толя, складно - то було б не страшно. А от неможливо - це інше...
Переніс тільки одне повідомлення в новостворену тему - podvoh.net/forum/problemy-nashikh-rek-braki-ekologiya-i-dr/158511-borotba-z-prodazhem-zaboronenikh-znaryad-lovu.html
Інші перенести ніяк не можу (глюки і в інструментах модера з'явились :blink: ), тому прошу тебе далі пододавати свої повідомлення в нову тему, які сам вважаєш потрібними.
А тема така потрібна - 100%. Дякую тобі за роботу і за ініціацію теми. :beer:

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Anatoly, Симон, Александр, Марк

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #456380 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Рыбоохотник пишет: Толя, складно - то було б не страшно. А от неможливо - це інше...
Переніс тільки одне повідомлення в новостворену тему - podvoh.net/forum/problemy-nashikh-rek-braki-ekologiya-i-dr/158511-borotba-z-prodazhem-zaboronenikh-znaryad-lovu.html
Інші перенести ніяк не можу (глюки і в інструментах модера з'явились :blink: ), тому прошу тебе далі пододавати свої повідомлення в нову тему, які сам вважаєш потрібними.
А тема така потрібна - 100%. Дякую тобі за роботу і за ініціацію теми. :beer:


Свої повідомлення то я можу попереносити, а от інших користувачів :(
Ладно, перенесу хоч свої.

П.С. Сьогодні сайт мені видав - "Нельзя отправлять друзьям пустые сообщения". Я, по-перше, не знав, що дружу з адресатом, а по-друге повідомлення то було не пусте :blink: Короче парився довго, а потім написав, що не можу відправити - пройшло. :ohmy: Ну я тоді методом тика вичислив, що не можна в повідомленні ставити лапки "". :blink:

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Путешественник
  • Путешественник аватар
  • Посетитель
8 года 13 ч. назад - 8 года 13 ч. назад #457593 от Путешественник
Путешественник ответил в теме Общалка 2015
Я долго читал, смотрел и как представитель администрации сдерживался относительно резких призывов покинуть данный ресурс. Но то что я вижу - это просто хамское , наплевательское отношение к людям которые взростили этот сайт, его лелеяли.....считали своим домом.
Ну не могу я найти никаких пристойных объяснений такому поведению АДМИНА....НЕ МОГУ!!!!
Понять можно...ну человек заболел...уезжал...да мало ли что. Но когда админ прячется и не желает реагировать на просьбы своих "подписчиков"...не понимаю!
Я не думаю.....вернее мне не хочется в это верить, что кто то проплатил....или запугал Михаила...что бы он "положил" сайт.
Хотя такой вариант всё же возможен.
Как я уже писал ранее, сейчас на дворе время перемен. И как показывает практика перемены эти не всегда в лучшую сторону...да и проталкиваются ...зачастую не лучшими представителями нашего общества.
Думаю всем понятно, что положив сайт....и распылив нас по разным ресурсам с подводными охотниками легче будет справится, чем когда мы вместе и представляем реальную силу!!!!
Исходя из этого, если Михаил, в ближайшее время, не предпримет никаких действий по восстановлению нормальной работы этого ресурса, то я призываю всех не разбредаться по мелким ресурсам, а все скопом.....если сайт ВиталикаМ готов..... перекочевать на него!!!
На сколько мне известно, то там планировался очень даже не плохой ресурс.
Решение конечно принимать Вам....
Но зная Веталя....я уверен на все 10000000% что чего то дешёвенько-ширпотребного... абы как он делать не станет.



Пы.Сы.
Для нормальной работы для начала необходимо ....как минимум:
1. восстановить работу "старой барахолки";
2. устранить проблему с заливкой фотографий;
3. устранить проблему с безопасным демонстрированием ссылок;
4. устранить проблему с индикацией наличия новых сообщений. Что бы для этого не надо было заходить в собственную учётку;
6. устранить проблему с просмотром (редактированием) собственных постов перед их отправкой;
6. ну и........ну неужели этот бледно-белый скин может кому то нравиться. Напоминает школьную тетрадь....чесслово....


С уважением .....всегда Ваш мусорщик!!!![/color]

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.

Последнее редактирование: 8 года 13 ч. назад от Путешественник.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 12 ч. назад - 8 года 12 ч. назад #457610 от Марк
Марк ответил в теме Общалка 2015
И к минимуму от Палыча добавлю :
1. Админу Хотя нет, Админу, так ведь сейчас. - прочитать и исполнить все выше перечисленное! Или внятно и с аргументами объяснить причину отказа.
2.Опубликовать правила форума (с момента перезагрузки сайта прошу)! На основании чего производить модерацию?!!! Что можно, а чего нельзя?
3. Добавить кнопку "Запомнить меня". (Это вообще полный отстой.)
4. Возобновить уведомления на электронную почту на подписанные темы.


У меня складывается впечатление, что если сайт в очередной раз ляжет, то его поднимать никто не будет. Не понимаю: - столько времени и трудов потратить на то, что-бы собрать во-едино единомышленников, и потом забить на всех и на все. НЕ ПОНИМАЮ!

Все теряет силу, если не будет основного — любви к человеку.
Последнее редактирование: 8 года 12 ч. назад от Марк.
Спасибо сказали: владимир продан(BigSerpent), Захар, Путешественник, Герман, UKR, Александр, Вова Латыш, Саша_Н, kuzma5, Masterovo.com

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #457663 от Захар
Захар ответил в теме Общалка 2015
Любой Сайт * Имени Меня * будет содержать признаки авторитарности ! Это уже аксиома! К сожалению меня на сайте ВиталикаМ не будет ! Это его Дом , а я хренов Гость! Пусть за меня Татарин заходит! Удачи всем в сайтоустройстве!

Бог есть - это очевидно!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #457670 от Симон
Симон ответил в теме Общалка 2015
я думаю что здесь скоро все будет работать....не спешите.....

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #457671 от Лясковский Александр
Лясковский Александр ответил в теме Общалка 2015

Симон пишет: я думаю что здесь скоро все будет работать....не спешите.....


Валера, это просто оптимизм или ты шота знаешь? Я в принципе терпеливый и умею ждать, но здешнее "скоро" уже начинает кумарить B) . Это как нынешняя ситуация у нас в стране - "админы" забили болт (морозятся) на народ, но ситуация эта вполне взрывоопасная B) ......
Спасибо сказали: Захар, ВиталикМ, Anatoly, Путешественник, Саня ZP.UA, UKR, kuzma5

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: СергейSasha
Время создания страницы: 0.204 секунд

Случайные объявления

1 classic_5mm_grid.jpg
Новая форма и характеристики для классических...
19239 Просмотров
1 genius_grid.png
Декомпрессиметр GENIUS Характеристики ...
16821 Просмотров
5 fonar_14-2_grid.jpg
Ліхтар для підводного полювання Довженко малий...
19651 Просмотров
1 YYYYYY_grid.jpg
Гарпуни для підводних рушниць діаметром 7 та 8...
21369 Просмотров
5 razor_pro_grid.jpg
Ласти Razor, Razor PRO Mares Ласты RAZOR PRO,...
19040 Просмотров