Портал Подводного Охотника

БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Больше
8 года 1 мес. назад - 8 года 1 мес. назад #454506 от Anatoly
Anatoly создал эту тему: БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
Ну що я Вам скажу, панове... OLX рулить!
Листи отримали всі знайдені площадки по продажу заборонених знарядь, а також деякі магазини. Площадкам всім зателефонував, щоб уточнить, чи вірна адреса для звернень і повідомити, що відправив листа, уточняв про поштову адресу та питав про терміни розгляду звернень. Декому телефонував з магазинів, що продають сітки. Плачуться, що люди і так бідні, а тут не дають копійку якусь заробити. А жаль, бідолах. Я пропонував таким зразу переходити на реалізацію наркотиків - теж заборонено реалізацію, але ж вихлоп більший. :laugh:
Чого рулить OLX - у них знайшов лиш одне(!!!) оголошення з продажем сіток, повідомив. Вони відповіли, що розберуться і подякували за увагу до їх ресурсу... А сьогодні вже того оголошення немає.
Відповіді від інших будемо чекати. Я не дочекаюсь - напишу листа їм і зазначу, що копія в МВС пішла.

Правда є і розумники, які перестраховуються, але на них теж є гайка з нетиповою різьбою :S
Вашій увазі одне з листувань. Далі цитую:

Відповідь на мій лист-звернення:

"10 марта 2016, 17:38:34, от <hidden>:

Стаття 52-1. Заборонені знаряддя добування об'єктів
тваринного світу
Для добування об'єктів тваринного світу забороняються
виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних принад,
колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову,
електроловильних систем (електровудок), електрогону, петель,
самоловів, самострілів, вибухових речовин, пташиного клею та
монониткових (волосінних) сіток (крім тих, що призначені для
промислового лову), а також інших засобів, заборонених законом.

На каждом товаре в магазине указано что товар предназначен для промыслового лова.
У меня лично нет прав проверять наличие разрешительных документов на промысловый лов."
"

Моя відповідь:

"Дуже добре!
Тоді підемо наступним шляхом - я пишу звернення до МВС і вказую прохання про перевірку походження товарів.
На практиці як це буде - МВС в рамках досудового розслідування звертаються до Державної фіскальної служби(до недавнього податкова) і останні проводять перевірку. Під час перевірки якраз фіскальна служба і повідомить, по яким кодам УКТ ЗЕД було імпортовано товар або ж вироблено на митній території України. Більш ніж впевнений, що Ви не зможете надати співробітникам ДФС інформації в вигляді ВМД, по яким було імпортовано товар, а отже буде виявлено ще і факт контрабанди.
Продовжуємо гратися далі, чи стаємо законослухняними і тиснемо руки?
"

Поки, що пауза, але справа. думаю, зрушиться, коли буде від мене звернення в МВС з заявою.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 мес. назад от Рыбоохотник.
Спасибо сказали: Захар, НИКОЛАЙ, fromserge, Рыбоохотник, stomatolog, Валентин, Симон, leninV, sania-vb, Алексей, UKR, Алексей, Александр, Михаил 1975, Саша_Н, Кирилл, kuzma5

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456381 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Захар пишет: Это полезно знать!


По сіткам... їх ніби заборонено продавати, але ж сітки дозволені у використанні в рибгоспах та в промислі, тому складно щось доказати. Так, чисто на понт взяти. Можна спробувати. Побачимо, чи дієво.


Може хто зустрічав роз"яснення ВР чи може Держрибагенства, що таке "монониткові сітки". Я так і не знайшов. Має ж бути якесь пояснення визначення від комітету аграгної політики, мабуть... Чи нікому не цікаво? Треба буде самому писати з проханням роз"янення?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Den

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456382 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
Вже відправив декілька листів, але текст листа дещо змінений, також телефонував щоб повідомити, що відправив листа і чекаю на реакцію.
Чекаю на реакцію, і якщо вони не задовільнять мої прохання - буду звертатись в письмовому вигляді з заявою про вчинення правопрорушення. Просто цікаво, на скільки дієві методи.

Ви б бачили, скільки цих оголошень з продажу сіток. :evil: Я навіть не очікував, що їх так багато.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456383 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

filmi пишет:

Anatoly пишет:
Може хто зустрічав роз"яснення ВР чи може Держрибагенства, що таке "монониткові сітки". Я так і не знайшов. Має ж бути якесь пояснення визначення від комітету аграгної політики, мабуть... Чи нікому не цікаво? Треба буде самому писати з проханням роз"янення?


Это сеть из лески


І як це я раніше не здогадався?... :S

Має бути якесь визначення. В мене на сачку для рибалки теж із лєскі, але ж не думаю, що сачок підпаде під категорію бракон"єрських знарядь.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456384 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Александр пишет: olx.ua/obyavlenie/set-setka-kukla-dlya-ograzhdeniya-IDj4cE0.html#023e2e4295
а этого товарища прижать можно ? куклами сети на ограждения продавать как то не солидно (знаем мы как реки ограждают), да и цена настораживает.


Повідомив - чекаю на відповідь, хоча, по суті, це виходить як товар подвійного призначення. Та і пошукові запроси не виведуть потенційного покупця на це оголошення.
Взагалі зара готую звернення до ВРУ з приводу роз"яснення терміну "монониткова (волосінна) сітка ". Закинув запит, щоб відділ по громадським зверненням пояснили, хто саме має надати тлумачення, т.я. досить суперечлива ситуація - мала б ВР пояснити, т.я. вона приймала ці зміни до закону, але в той же час, в регламент ВР забули включити пункт про роз"яснення, тому навіть не знаю вже. Спробую на Комітет по аграрним питанням написати, а куди відфутболять не знаю.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456385 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Александр пишет: olx.ua/obyavlenie/set-setka-kukla-dlya-ograzhdeniya-IDj4cE0.html#023e2e4295
а этого товарища прижать можно ? куклами сети на ограждения продавать как то не солидно (знаем мы как реки ограждают), да и цена настораживает.


Як Ви замітили, дане оголошення вже знесли. OLX рулить, чого не скажеш, про ПРОМ.УА!

Далі відповідь від ПРОМ.УА - інших чекаю ще.

"Добрий день!
Дякуємо за звернення в службу підтримки користувачів порталу.

За вказаними вами посиланнями prom.ua/p31287103-set-leskovaya-odnostennaya.html та prom.ua/p143319213-rybolovnaya-set-trehstennaya.html порушення видалені.
Відносно посилань за адресами prom.ua/p79356391-rybolovnaya-set-kitajka.html та prom.ua/p129484744-set-trehstenkayachejka-70mmbelogo.html в описі товарніх позиції вказано, що дані товари призначені виключно для промислового лову, в зв'язку з цим, ніяких мір до вказаних компаній ми прийняти не можемо."

Так от, панове, отого допису про "52-1" жирним шрифтом не було раніше. Шакали викручуються як можуть. На днях відправлю листа за роз"ясненнями - вже з ВРУ відписались, до кого звертатись. Може в роз"ясненнях більш широко розкриють розуміння заборонених сіток.
Але після роз"яснення буду звертатись не в службу підтримки, а в МВС. Факт розміщення реклами є доконаною дією, тому хай вихватять штраф!

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456386 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Александр пишет: я писал на промуа в суботу, мне ответа еще не приходило.


Перша відповідь у них приходить обов"язково, а другу треба чекати 3-5 днів. До речі, та адреса, що вказана на сайті - не вірна. Я телефонував і запитував. А взагалі компашка, по ходу, українська, тому гасло "Бабло понад усе!" у них рулить, по ходу. Спробуйте знайти продаж сіток на OLX і будуте приємно вражені. Цих теж прижучимо, надіюсь, але тут треба буде ще роз"яснення ВРУ термінів і, скоріш за все, буду звертатись до нашого мажоритарщика про внесення змін в закон "Про тваринний світ" і адмін. кодекс.

А так я рухаюсь далі. Знову надсилаю листи і готую звернення. Хочу побачити результатом повну відсутність оголошень про продаж сіток принаймні в UA IX. Левова частка сіток на водоймах є виготовлені саме машинним способом. У аборигена як знищити сітки то він не скоро новими обзаведеться.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456387 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Anatoly пишет: Цих теж прижучимо, надіюсь, але тут треба буде ще роз"яснення ВРУ термінів і, скоріш за все, буду звертатись до нашого мажоритарщика про внесення змін в закон "Про тваринний світ" і адмін. кодекс.


Говорив з паном Неліпою сьогодні - реально їх ГО і він особисто займається громадською діяльністю і приносить користь. До речі, зміни в закон з приводу сіток то їх ініціатива і без їх лобіювання нічого б і нині не було. Увляю який вони об"єм роботи проробили. Не то шо ВОПОР максимум липові посвідчення друкувати може.
Взагалі Андрій багато розказав із поточних їх ініціатив по зміні рибного господарства і не просто в ключі "хочемо отак і мені пофіг наслідки і джерела фінансування", а з аргументацією, яка потягне на пояснювальну записку до проекту змін в закони і правила. Молодці вони, короче. Андрію Неліпі респект.
Саме головне, що я його питав, так це за роз"яснення з приводу сіток. Він вказав, що має зо 5 листів, але чіткого роз"яснення так і не отримав, вірніш в закон Про тваринний світ мали бути більш радикальні обмеження прописані, але було багато противників - він називав ці державні інститути. Прийшли до компромісного варіанту який маємо зараз у вигляді закону зі змінами та доповненнями.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456388 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
zakupka.com - теж позносила оголошення, що мною було вказано, хоча відповіді від них не дочекався. Фірма зареєстрована у нас на Чернігівщині, тому є можливість і в офіс навідатись.
Загалом ще лишилось багато оголошень заборонених знарядь на zakupka.com - буду далі вичищати цю нечисть.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456389 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
prom.ua теж, на решті, почав зносити оголошення з продажу сіток. Щойно перевірив - знесли ті, на які я вказав! :cheer:
По промисловим сіткам упираються, але теж закон на нашій стороні. Як я люблю ці недосконалі закони. :blush:

Вчергове хочу виразити подяку за консультації і за те, що переживає за нашу спільну справу, Андрію Неліпі. :beer:

Досить оперативно відгукнулись в компанії etov.ua за що їм людське спасибі. Всі передані мною посилання на сітки вони видалили.

На даний момент на 100% чисті від заборонених знарядь OLX та etov.ua . Якщо на OLX та etov.ua знайдете оголошення про продаж заборонених знарядь лову - повідомляйте, будемо далі скаржитися. :beer:
По іншим йде робота і справа рухається. Так цікаво бачити в пошукових системах посилання на оголошення, яких вже нема фактично на сайті.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: НИКОЛАЙ, Михаил 1975, Денис

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456391 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
Також хочеться відмітити адекватність підтримки площадки RIA.com. - оперативно працюють. Першу пачку оголошень видалили, відправив другу пачку - обіцяють найближчим часом видалити.
Загалом крім купи магазинів, які більше всього не йдуть на контакт і не розуміють конструктиву, по площадкам картина краща.
Активно листувався і вказував на недоліки наступним площадкам:
board.com.ua, etov.ua, OLX, price.ua, prom.ua, prosto.ua, ria.com, spravka.com, zakupka.com

Навмисне зробив скрін-шоти ситуації на сьогодні, і цікаво буде порівняти через 1-2 тижні та через місяць.

П.С. Хто є в соц. мережах - щиміть бариг, скаржтеся адміністрації. Нам зробили нормальний закон - проконтролюємо його дотримання і річки стануть чистішими!

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456392 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Александр пишет:

Anatoly пишет: Загалом крім купи магазинів, які більше всього не йдуть на контакт і не розуміють конструктиву

огласи список этих магазинов.
будем знать с кем бороться и на кого обратить внимание.


Самий перший - allfish.com.ua/ , писав, телефонував, довго говорили... Аргумент - поборіть проституцію і наркотики спершу. :blink:
також писав offline.com.ua/seti - морозяться, аналогічно з profsnasti.com/ .
Це конкретно інтернет-магазини.

Одесити, до речі, не хочуть заморочитись по 7-му кілометру? Всі зсилаються на то, що купуюсь сітки на 7-му кілометрі. Що там цілі контейнери і їх продають вільно.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Михаил 1975, Денис

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456393 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Максим пишет: Вся проблема в тому, що внас народ тільки поговорити по все це може, а як до реальних дій так більше половини всі мовчать і нічого не роблять. На сайті - рибалка ком, в Хмельницькій темі, дуже довго обмусолювалось питання боротьби з браконьєрством, зокрема на річці Південний Буг, що протікає через місто( в нерест стояли і сітки і прокат катамаранів працював, навіть прогулочний катер катав відпочиваючих). Коли звернувся до рибохорони то дуже був здивований, оказалось , що окрім мене ніхто жодного разу не звертався. Телефонував декілька раз - нажаль результату ніякого не дало.
Перейшов по Ваших силках на магазини і зробив заказ сіток. В даному магазині offline.com.ua/ менеджер оперативно передзвонив десь за минут 10, я його попередив, щоб зняли з продажу товар так як він заборонений і магазин порушує законодавство інакше звернусь до поліції, менеджер сказав, що повідомить керівництво. Вся проблема в тому, що жити добре хочуть всі, а щось зробити для цього одиниці. Банально але якщо кожен хоть щось зробить для цього то може тоді щось і поміняється.


Друже, не звертай уваги. Ну не можуть всі бути однаковими. Так, трішки досадно, але треба йти далі. В АТО теж не всі, і допомагають зараз не всі, а вірніше 1-2% населення. Це теж нормально.
Спробуй зайнятися боротьбою з бреками. Крихта за крихтою і вже буде якийсь результат. Особисто мені подобається бачити результат і розуміти, що ти це зробив.
Записуй розмови по телефону з реалізаторами заборонених знарядь, як я, на приклад - додатковий доказ. Домовляйся про самовивоз, дізнавайся реквізити і прізвища, щоб коректно скласти заяву до поліції і т.д. Роботи - не початий край, але її треба робити.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456394 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
Пан Захар вже постив лінк на цю статтю. В принципі ця стаття і лягла в основу моїх перших звернень після перекладу на рідну мову і косметичної обробки.
Хочу звернути Вашу увагу, що багато торговців прикриваються саме виключенням. що вказано у статті 52-1 Закону України "Про тваринний світ", а саме "крім тих, що призначені для промислового лову", але, панове, читаємо статтю 53 вище вказаного закону. По-перше, ця стаття каже, що всі сітки, які нині є на території України не що інше, як контрабанда, т.я. заборонили, по суті, ввезення навіть промислового призначення сіток, а по-друге, згідно статті 8 пункт 1 Закону України "Про рекламу", прямо вказує на то, що заборонено рекламувати то, що заборонено до ввезення на митну територію України. Розумієте? Продавати промислові сітки можна, а рекламувати - ні. Отак от. По суті - недосконалість, але вона нам на руку. Це та недосконалість, про яку я згадував, а зі слів пана Неліпи, навмисне формулювання, яке дає дуже великі надії на очищення водойм наших.
В перепалках з прихильниками сіток я кажу, що знищую сітки, бо я підводний мисливець. і сітки вони, по суті, ставлять і на мене в тому числі, а я цього не потерплю, щоб на мене сітки ставили! Це, виходить, зазіхання на моє життя!

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Михаил 1975, Денис

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456395 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Динар пишет: На OLX номер объявы284016800 от 17 марта,опять продажа сетей


Не можу знайти по коду.
По ключовим словам знайшов лиш одне оголошення, подане 20.03.2016 - вже немає його в живих. За 30хв. OLX рулить. При тому, блокування по словам працює теж, бо всі слова, що я їм запропонував заблочити - заблочили при подачі оголошення. Пролізло лиш "Анти Финка 30х1.85м" - людина, яка не в тємі, його не знайде на ОЛХ.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456396 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
На даний момент не можу віднайти оголошень про продаж гадості типу сіток та єлектролову на наступних сайтах: :cheer:

board.com.ua - спочатку згубили повідомлення, чекав 5 днів, зателефонував - видаляють оперативно. Зараз чисті!
aukro.ua - сьогодні повідомив і все видалили. Більше оголошень не можу знайти.
etov.ua - всі надіслані оголошення з порушеннями видалені. Зараз маю проблему зі входом на їх сайт. Пошукові сервери на цьому порталі заборонених оголошень не знаходять.
olx.ua - видаляють оголошення заборонених товарів оперативно. Зараз не можу знайти таких оголошень на olx.ua.
prosto.ua - Надані мною оголошення видалені. Більше не знайшов.
sravni.ua - Всі надані мною оголошення видалені. Більше не знайшов.

А тепер ті, хто упирається: :(
all.biz - кажуть, що оголошення, на які я вказав, видалили, але, як я бачу, не всі. Знову послав список - чекаю.
price.ua - відповідають, що видаляють, а по суті - нічого не роблять.
prom.ua - упираються як можуть. То цитували закони, то зрозуміли, що не їх правда - тягнуть час. Частково видаляють оголошення, але, як я зрозумів, лиш приватних осіб - комерційні не чіпають. Подивимся що далі - часу у них до 24.03.2016
ria.com - першу частину оголошень видалили, другу партію - переслали вже на юрвідділ - комерційні, мабуть, зачіпив. Чекаємо.
spravka.com - просто морозяться. Контакти тільки електронка. Закинув пару "удочок" - мають передзвонити.
zakupka.com - частину оголошень видалили. Морозяться начебто згубились мої листи. Переслав ще раз. Отримали. Домовились до 28.03.2016 видалять все.

Взагалі планую створити перелік слів і словосполучень, під якими шифруються бариги, і періодично моніторити. Може навіть програму відповідну розроблю.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: fromserge, Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456397 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Динар пишет: Спасибо тебе огромное Анатолий! Хорошее дело делаешь!


Тільки, зараза, стільки часу займає.
По тим сайтам, що на даний момент чисті від оголошень про продаж заборонених знарядь, буду вдячний за посилання про підозрілі оголошення.
Ті сайти, що ще не вичистив - не шліть, поки що - там їх багато.

Я ще хронологію веду, щоб знати хто мені що винен :) www.ex.ua/500951856243

П.С. Модератори, зробіть окрему тему, щоб всі повідомлення стосовно боротьби з продажем сіток були в одній темі.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: fromserge

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад - 8 года 1 мес. назад #456441 от Александр
Александр ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
есть один ньюанс который мог бы чуток нам помочь, но в каком именно документе он прописан я не знаю : минимальный разрешенный размер ячейки для пром лова 36мм (по факту они в основном используют сороковку- 40мм) только нужно найти документ на который можно ссылаться. где то же у промысловиков фиксируются орудия лова, номер бирки, длина, размер ячейки и тд.
а сейчас много обьявлений с продажей сетей и экранов с ячейкой 15-20-30мм, на которых указано что они якобы для промлова. которые реально запрещены даже для промысловиков
Последнее редактирование: 8 года 1 мес. назад от Александр.
Спасибо сказали: Anatoly, Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 1 мес. назад #456479 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
В Правилах промислового рибальства на 2-й сторінці прописані розміри вічка, але прочитати буде корисно всі Правила, там є багато цікавого, що сьогодні не виконується промисловиками:
zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0326-99

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456485 от Максим
Максим ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
а, що як всі ці ссилки відправляти на сайт Головрибвода листом. Вони повинні відреагувати, ну хотяб відповід повинні точно дати.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456498 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Максим пишет: а, що як всі ці ссилки відправляти на сайт Головрибвода листом. Вони повинні відреагувати, ну хотяб відповід повинні точно дати.


Це не в компетенції голобрибводу, думаю, а навіть якщо щось вдіють, а не просто відпишуться, затягнеться на місяці. Поки по тим будуть вони щось відписуватись - з"являться нові.
Є закони України, є кодекс, в якому чітко вказано покарання за порушення даного характеру - все. Це в компетенції МВС.
Іще є одне але - головрибводівська поправка в 52-й статті... 53-ю, вроді як, просто не додивились. Так от не хочеться. щоб вони її тепер додивились і ці преценденти дали поштовх до виходу чергових змін до закону, при тому не в нашу з вами сторону.
Все ІМХО, т.я. не надто вже сильний в юридичних питаннях.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456633 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
Сьогодні вільну хвилинку пошастав по вичищеним сайтам. На Aukro.ua знайшов два повідомлення з сітками, відписав, 20хв і оголошень як і не бувало. :cheer:
Виявляється все можливо, аби лиш бажання.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Рыбоохотник, Николай , Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456709 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
RIA.com теж переходить в розряд добросовісних торгових площадок. :cheer:

Юрвідділ RIA.com підтвердив, що наданий мною перелік оголошень дійсно поза законом і тому всі були видалені!
"Додатково ми по заданим словам, словосполученням, занесли дані в спам-фільтри, необхідні програмні заходи для розпізнання порушень на етапі перевірки оголошень вжили, а в подальшому переглянемо структуру категорій сайту."

Ще раз перевірив RIA.com - знайшов декілька бариг, які вміло зашифрувалися. Теж повідомив.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Рыбоохотник, Валентин, Михаил 1975, Саша_Н

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад - 8 года 1 мес. назад #456788 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
flagma.ua - нині чисті від сіток.

За те знайшов нову площадку за адресою bigl.ua, вірніше prom.ua підказав(це їхній проект теж) :laugh: , а там цієї нечисті :ohmy:
Також листуюся активно з google.com щоб прибрати ремаркетинг і контекстну рекламу по певним ключовим словам.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 мес. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Den, sania-vb, Михаил 1975, Саша_Н, Максим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456872 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
fairtao.com.ua - то, що знайшов - вичистив. Буду більш детально перевіряти, бо там сіток було просто тьма.

Отак тепер вони виглядають fairtao.com.ua/category/vershi-rakolovki-seti-otc-2107#3105716850333

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: fromserge, Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 1 мес. назад #456873 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
До речі, раколовки Правилами дозволені... ;)

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад - 8 года 1 мес. назад #456883 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

Рыбоохотник пишет: До речі, раколовки Правилами дозволені... ;)


Так то не я :blush:
Я вказав на сітки, а адмін рубонув з плеча :)

П.С. Свіжі статуси www.ex.ua/100607720774

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 мес. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Рыбоохотник, Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 нед. назад #457388 от DedKhUa
DedKhUa ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ
Спасибо сказали: Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 нед. назад #457489 от fromserge

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 нед. назад #457494 от Anatoly
Anatoly ответил в теме БОРОТЬБА З ПРОДАЖЕМ ЗАБОРОНЕНИХ ЗНАРЯДЬ ЛОВУ

DedKhUa пишет: А эта разрешена www.ria.com/odnostennaya-rybolovnaya-set-yz-kapronovoy-nyty-75-5-2-m-yacheyka-73-mm-zhabernaya-stavnaya-19897053.html


На жаль...
Вона з капронової нитки, а заборона на волосінні(леска)

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: Вовик:)
Время создания страницы: 0.169 секунд

Случайные объявления

5 fonar_14-2_grid.jpg
Ліхтар для підводного полювання Довженко малий...
20318 Просмотров
5 razor_pro_grid.jpg
Ласти Razor, Razor PRO Mares Ласты RAZOR PRO,...
19665 Просмотров
1 titan_attack_grid.jpg
Сумка для подводного снаряжения Mares Attack...
19528 Просмотров
5 01_grid.jpg
Наконечники однозуб гартований (35-50 од.) 1...
28382 Просмотров
3 m590340_grid.jpg
НОВИНКА!!!! Mares X-Free!!! Для підводного...
18709 Просмотров