Портал Подводного Охотника

Общалка 2015

Больше
8 года 7 мес. назад - 8 года 7 мес. назад #421242 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Светлана пишет:

Anatoly пишет:
що за 15% військового збору? Просто в Україні ПДФО з бази до 12 тис.грн. саме 15%. Може все ж мова про ПДФО(НДФЛ на русском)?
Я розумію, що не приємно, але Ви навели в приклад Германію, так наведіть мені розмір податкового навантаження на фізичну особу і на юридичну в Германії.


Із заробітної плати окрім ПДФО, що становить 15%, утримується ВЗ у розмірі 1,5% (припустилася помилки), та з пенсії працюючого пенсіонера ВЗ становить 15%:

kvpu.org.ua/uk/news/8/3921/u-yakomu-rozmiri-viplachuvatimut-pensii-pracyuyuchim-pensioneram-z-1-kvitnya-2015-roku

"15-відсотковим податком обкладються пенсії усіх працючих пенсіонерів, розмір пенсії яких перевищує 1,5 розміру прожиткового мінімуму встановленого для осіб, що втратили працездатність, тобто 1423,5 грн. "



Світлана, Ви впевнені, що ті 15% то саме ВЗ?!! Взагалі Ви впевнені, що то податок?!! Давайте розрізняти податок в розмірі 15% і виплату 85%. Для кінцевого отримувача то з розуміння фактично отриманих коштів - однаково, але якби то був податок, то в мене особисто вже б з"явилось наступне питання "то до місцевого чи до державного бюджету?"
Я так зрозумів, що мова саме про законодавчий акт за номером 213-VIII від 2-го березня. Так? Положення, що в ньому викладено, діють менше року, а саме як і зауважено безпосередньо в законі "Тимчасово, у період з 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року:"

Светлана пишет: Щодо розміру податкового навантаження на фізичну та юридичну особу у Германії, то я не володію такою інформацією, але я бачила як живуть та спілкувалася із тамошніми пенсіонерами.


Так от треба володіти, щоб оперувати повною картиною, а не тільки результатом, так скажемо. Це то само, що казати, що риби мало і при тому не приймати ніякої участі в зарибленні.
Також, до речі, Ви згадували Штати. Теж поцікавтесь як там з податками справи. Я конкретно податками США не цікавився, але багато літератури по фінансовому менеджменту саме американських фінансистів і вони наводять приклади згідно свого законодавства - це жесть. Ви уявляєте, що в кожному штаті частково своє законодавство і податки. Там є розуміння як ведення діяльності в штаті(бизнес-присутствие) "нексус". А як платяться податки, якщо працюєте з країною, в якої нижчі податки? Теж цікаво. На нашу тарифну сітку при розмитненні жалуємося, а там ще й крім сітки дивляться про систему оподаткування країни-партнера для бізнесу. Короче головна біль ще та. І це ж тільки вершинка айсберга. І 99% не париться як воно вести бізнес в штатах, за то всі, сцуко, хочуть мати соціальні гарантії як американці.

П.С. не подумайте, що я хочу образити чи щось в цьому роді, але давайте називати своїми іменами все. Сєпари ж як узнають, то преподнесуть, що у нас пенсіонерів зобов"язали платити за "геноцид хунти проти мирного Донбасу" :S Зрозумійте, бюджет ПФУ завжди був дефіцитний. Не питайте - чинників тому ціла маса. З бюджету державного покривався дефіцит бюджету ПФУ, але, на разі, маємо спад по всім практично галузям то, відповідно і держбюджет не в силах покрити дефіцит бюджету ПФУ от і хитрять. То девальвацію забабахали без перегляду витратної частини бюджету, то ріжуть "тимчасово" то ще щось.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 7 мес. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Александр
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421251 от Сергей Сергиенко
Сергей Сергиенко ответил в теме Общалка 2015
Анатолий так ,а шо этот пятидесятник Балашов вещает как в США легко бизнес вести,и отель они у моря купили и приезжайте у нас тут куча работы.В принципе меня бы наши налоги устраивали если все на равных их платили,убрать контрабанду и уменьшить выплаты по зарплатам,ндс снизить- он мне вообще не понятен.Можно и кассовые но без кантрабаса потому как они ломают весь официал ,особенно при низком курсе(тут курс высокий слегка помог)
Спасибо сказали: Anatoly
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад - 8 года 7 мес. назад #421252 от Светлана
Светлана ответил в теме Общалка 2015
Anatoly, Ви маєте рацію щодо виплати у 85%. Дякую за роз'яснення, які все ж таки спрямовані, як Ви висловились, для "сєпарів" але ж суть від цього не змінюється.
Зараз не вважаю за потрібне саме мені розбиратися у системі податків інших держав. Я бачу результат їх роботи.
Так, я не фахівець у фінансових обліках і на то є спеціяльно обізнані люди, і то є їх робота.
Я за фахом філолог та у своїй справі, а особливо з історії української мови, я компетентна аж на червоний диплом.

Тож, і я трохи Вас виправлю. Наприклад:

Anatoly пишет: Це то само, що казати, що риби мало і при тому не приймати ніякої участі в зарибленні.


Використання у сучасній українській літературній мові словосполучення приймати участь не є вірним. У цьому віпадку треба користуватися дієсловом брати, тобто брати участь.

З повагою, ;)

Ты живешь в своих поступках (Антуан де Сент-Экзюпери)
Последнее редактирование: 8 года 7 мес. назад от Светлана.
Спасибо сказали: Захар, Anatoly, Сергей Р, ВАЛЕРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад - 8 года 7 мес. назад #421256 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Светлана пишет: Anatoly, Ви маєте рацію щодо виплати у 85%. Дякую за роз'яснення, які все ж таки спрямовані, як Ви висловились, для "сєпарів" але ж суть від цього не змінюється.
Зараз не вважаю за потрібне саме мені розбиратися у системі податків інших держав. Я бачу результат їх роботи.
Так, я не фахівець у фінансових обліках і на то є спеціяльно обізнані люди, і то є їх робота.
Я за фахом філолог та у своїй справі, а особливо з історії української мови, я компетентна аж на червоний диплом.

Тож, і я трохи Вас виправлю. Наприклад:

Anatoly пишет: Це то само, що казати, що риби мало і при тому не приймати ніякої участі в зарибленні.


Використання у сучасній українській літературній мові словосполучення приймати участь не є вірним. У цьому віпадку треба користуватися дієсловом брати, тобто брати участь.

З повагою, ;)


Світлана, дякую за виправлення. Я ж на інтернет ресурсі пишу то особо не заморачуюсь з цього приводу, тим паче, що українською в переважній більшості спілкуюсь і пишу менше півтора роки та й не відношу я себе до "сучасної української літератури", хоча, інколи, бувають перли :laugh:

В тому то й справа, що бачимо результат, а то, шо вони після війни в злиднях жили, як вони хлібом комбіжир з тарілок змазували то ж не бачите. Як вони стали експортером №1, я вони ........ да ладно, хрін на то все. Дійсно, про себе треба думати і про нашу країну. :beer:

П.С. До речі, "приймати участь" навіть вуха ріже, згоден. "Брати участь" більш звучить. :beer:

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 7 мес. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Светлана
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421259 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Сергей Сергиенко пишет: Анатолий так ,а шо этот пятидесятник Балашов вещает как в США легко бизнес вести,и отель они у моря купили и приезжайте у нас тут куча работы.В принципе меня бы наши налоги устраивали если все на равных их платили,убрать контрабанду и уменьшить выплаты по зарплатам,ндс снизить- он мне вообще не понятен.Можно и кассовые но без кантрабаса потому как они ломают весь официал ,особенно при низком курсе(тут курс высокий слегка помог)


Чув якось такий анекдот з кульмінацією "ніхто не знає, що в тебе два сини, за то всі тепер знають, що твоя донька шлюха" Гарно там, де нас нема. Пропоную обговорити взагалі податкове законодавство різних країн замість політичного срача(перепрошую пане за не літературне слово :blush: ) Там інший погляд на роботу, роботодавця, бізнес, гроші, життя і т.д. Та, в принципі, і в Європі теж. Та нас же це й не цікавить. От Світлана що питала у німців? Правильно! Яка пенсія, яка квартплата, які ціни і т.д. але ж це далеко не повна картина буде.

ПДВ є у більшості країн і це необхідний податок для країн, що розвиваються. Можу довге обгрунтування надати, але прийміть це як аксіому. До речі, у нас не самий високий податок на додану вартість і не самий складний в обчисленні бази для оподаткування механізм. У РФ складніше, градація податку і т.д., у європейців сам податок вищий(до речі, Світлана, не можу вкурити, чому вищий але нижчий. Взагалі правил не знав і не знаю - інтуїтивна грамотність зі школи) але більш лояльний облік. Касові як раз і мали б бути для того, щоб перевести в русло легальне обороти, так ні ж виклянчили послаблення. Електронне адміністрування ПДВ - я скакав від радості, т.я. жодної операції з фіктарями не проводили - знов виклянчили послаблення. Слава Богу хоч з 01.09.2015 ввели моніторинг карток і скоро всі щасливі підприємці, що провадять діяльність через картки ПБ фізосіб(!) попадуть ногами в маргарин. Також я з обов"язкове декларування! Я за непрямі(косвенные) податки!
А взагалі сплата податків це теж філософія.

Ну і на завершення тема для роздумів. Не буду довго обрисовувать всі передумови і характеристики людей на 3 сторінки - суть. Було років з 5-7 тому. з/п 3 тис. у.е. з можливістю росту.
Питаю,
-а скільки мені буде офіційною?
-Ну давай так, 10 тис.грн. ставка офіційна.
-Хочу щоб вся офіційна.
-Добре. Порядок цифр по податкам Ви знаєте. Всі податки беру на себе, але ПДФО із з/п платите Ви. Згодні?
Подумав, придавила жаба, прикинув суму ПДФО...
-Ні, згоден на Вашу пропозицію.
От і вердикт! Не доросли ми ще! Ну то я же зелений був, але не суть. А потім буду нити, що у матері пенсія мала. А де ж вона візьметься? Так само всі і Світлана в тому числі.
Розумієш, в економіці завжди спрос породить пропозицію. Щоб виплатити в конверті треба налічман, а щоб отримати налічман - треба фіктаря або по-іншому зрізати. Зрізав маржу - недоплатив податки ПДВ і ПНП і погнали далі. Від соціальних виплат постражда купівельна спроможність населення і так далі. Я, звісно, примітивно тут виражаюсь, але суть, думаю, зрозуміла.

П.С. Взагалі, панове, якщо плєшива гнида не підмутиться - імпортерів з 01.01.2016 чекають приємні сюрпризи. Чесно кажучи не знаю як буде наповнюватись бюджет, якщо не закрутить гайки контрабанди, але хоч поставлять приблизно в один рівень офіціалів і контрабасів. Чекаю на підписання СА.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Захар, Light, Александр, Сергей Сергиенко
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад - 8 года 7 мес. назад #421278 от Сергей Сергиенко
Сергей Сергиенко ответил в теме Общалка 2015
Я так понимаю нет смысла вникать в предложение пятидесятников,больше похоже на большое блаблабла, программы развития с таким налогообложением не нашел.НДС- с ндс купил с ндс продал в чем преимущество этого налога,кроме того шо его возвращают экспортерам (с кучей проверок или по знакомству)Так а шо там с кантрабандой - какойто серьезный способ борьбы придумали,так вся западная без работы останется,и на потребителе скажется цена подрастет,правда это может произойти после повышения спроса.Налог с зарплаты я точно не потяну,шо то там неправильно,пока плачу всем с минималки и из своего кармана.
Последнее редактирование: 8 года 7 мес. назад от Сергей Сергиенко.
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421284 от Сергей Сергиенко
Сергей Сергиенко ответил в теме Общалка 2015
Вадим Черный ·

У меня нет свежих цифр, но когда-то мне показывали, что 80% налогов Украины дают, кажется, 300 предприятий. Это собственно налоги, без таможни и займов.

Это об их попытках налоговой реформы. Оставьте налоги для 300 крупнейших компаний, и перестаньте трогать всех остальных.
Расходы на бухгалтеров, юристов и взятки налоговой у мелких предприятий превышают сумму налогов; это не говоря о расходах бюджета на содержание налоговой.

Анекдот и с налогами на зарплату. Основные поступления - от бюджетников. Так зачем бюджету самому себе платить?

Таможня уверенно приближается к 60% бюджета. Если поднять таможенные платежи вдвое, то другие налоги собирать незачем.

Очень похоже, что налоги можно просто отменить
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421288 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Сергей Сергиенко пишет: Я так понимаю нет смысла вникать в предложение пятидесятников,больше похоже на большое блаблабла, программы развития с таким налогообложением не нашел.НДС- с ндс купил с ндс продал в чем преимущество этого налога,кроме того шо его возвращают экспортерам (с кучей проверок или по знакомству)Так а шо там с кантрабандой - какойто серьезный способ борьбы придумали,так вся западная без работы останется,и на потребителе скажется цена подрастет,правда это может произойти после повышения спроса.Налог с зарплаты я точно не потяну,шо то там неправильно,пока плачу всем с минималки и из своего кармана.

Трошки не так: купив з ПДВ - отримав податковий кредит, продав з ПДВ - виникли податкові зобов"язання. Ще є розуміння першої події, але не будемо ускладнювати. Так от продав в любому випадку дорожче, ніж купив, і, відповідно заплати ПДВ(податок на додану вартість) лиш з різниці між купив і продав, тобто додав вартість - заплати податок і чим з більшою маржею працюєш тим більше податок. Все просто. Тепер по експорту - так, можна говорити про повернення ПДВ, якщо ти купив з ПДВ і продав по експортному контракту і з тою країною, куди товар продав, підписано угоду про уникнення від подвійного оподаткування. А коли імпортуєш товар - заплати ПДВ на митниці - от тобі і баланс виходить. Розумієш, експортер вже купив той товар з ПДВ на митній території України, або виробив з сировини, яка вже з ПДВ була продана. Хтось вже за неї заплатив ПДВ. Експортні операції йдуть без ПДВ, т.я. покупець-нерезидент при розмитненні теж заплатить ПДВ і вийде, що товар двічі обклали ПДВ. Це по ПДВ, а ще ж є ПНП і його в любому випадку треба буде заплатити, навіть при експорті.
Тепер по відшкодуванню - тут не обов"язково бути експортером, щоб мати право на відшкодування - якщо ти придбав товару з ПДВ більше ніж продав за звітний період - від"ємне значення до сплати. Маєш право подавати на відшкодування. Так, відшкодування тільки після перевірки у нас в Україні, але чого тобі боятися перевірки, коли все в тебе чесно? Зара посиплеться шквал "та по-любому чєго-то найдут", так от, працював з фірмами, у яких нічого не знаходили! Це реально все! Просто дійсно працювати треба згідно законодавства і бухгалтерія має свою зарплату заробляти, а не просиджувати! А, ще про відшкодування - має бути в автоматичному режимі, а не так, шо то вєксєля давали, які можна було продати лиш за половину вартості, то черги на відшкодування. Короче, у поляків, на приклад просто виписується документ такс-фрі і тобі фірма повертає сама ПДВ, бо їй 100% його поверне держава - от на тому западенці й заробляють, до речі. Та й взагалі там трохи інші навіть погляди на все це. Довго розповідати навіть то, що я знаю.
По змінам - з 01.01.2016 вступає в силу економічна частина асоціації з ЄС, тобто спільна митна система облікова - не буде фігні, коли я везу товар з Європи по не прямому контракту, а вони його розцінюють по шкалі як прямий контракт з Європи і навалюють мені же додатково +35% до сплати :evil: Тобто буде одна система і вже як купив я в ЄС товар по 1 долару то не буду платити податок із 2-х доларів, як зара - не буде необхідності лєбєзіть перед інспектором і тикати гроші.(до речі, жодного разу не давав інспектору і попадав на додаткові податки завжди)
Далі, відміняється тимчасово запроваджені доп. мито 5% або 10% в залежності від групи товару.
Далі, відміняється мито ввізне, якщо то не узгоджено з іншими членами - своя процедура узгодження. Можуть лиш квотами регулювать. Короче не буде смислу везти в чорну. Вірніше смисл буде, але контрабасник буде мати маржу фактичну в 5-7% тобто досить сумнівний смисл. Добре, якщо контрабасник продаватиме на митній території України і розрахунок після отримання вантажу, але якщо він з твоїми грошима поїде за товаром і його хлопнуть на кордоні... краще я 5% в маржі втрачу - не варто ризику.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421289 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Сергей Сергиенко пишет: Вадим Черный ·

У меня нет свежих цифр, но когда-то мне показывали, что 80% налогов Украины дают, кажется, 300 предприятий. Это собственно налоги, без таможни и займов.

Это об их попытках налоговой реформы. Оставьте налоги для 300 крупнейших компаний, и перестаньте трогать всех остальных.
Расходы на бухгалтеров, юристов и взятки налоговой у мелких предприятий превышают сумму налогов; это не говоря о расходах бюджета на содержание налоговой.

Анекдот и с налогами на зарплату. Основные поступления - от бюджетников. Так зачем бюджету самому себе платить?

Таможня уверенно приближается к 60% бюджета. Если поднять таможенные платежи вдвое, то другие налоги собирать незачем.

Очень похоже, что налоги можно просто отменить


Ну так от в штатах, на скільки я пам"ятаю, можу помилятись, самозайняті особи(СПД наші) не платять податків крім тих, що платить як фіз. особа.
Митниця 60% бюджету? Звідки така інфа? Навіть якщо підняти митні збори вдвоє, то на Вашу мікроволновку будуть сходитись щоб подивитись, вся вулиця! Про машини взагалі мовчу. не треба відгороджуватись від світу - треба кооперувати виробництва, продавати. Треба вже ставати конкурентними, а не відгороджуватись. Хоча знову ж таки наголошую, цифра в 60% явно завищена?

З приводу 300 підприємств - 80%. Не 300, але так, не багато робить більшість надходжень до бюджету - великі платники податків. Взагалі закон Парето діє практично у всьому.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Light, Сергей Сергиенко
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421441 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015
Взагалі останнім часом ще раз переконуюсь в тому, що дорослі освідчені люди краще годинами, журналами, газетами, мегабайтами будуть читати говновброси від говноекспертів, замість того, щоб взяти і прочитати сухий кусочок закону на пів сторінки, де навіть розділові знаки мають вагу. Ну не буває законодавства в віршах чи прозі! Закон це чітке визначення і кожен говноексперт трактує закон по своєму, але суть закону від цього не змінюється. Чому ніхто навіть не заморочаться спочатку прочитати інфу про автора статті, а потім вже вирішувати, втрачати час на його писанину чи йти далі? Для мене це парадокс.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Сергей Сергиенко
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421447 от Сергей Сергиенко
Сергей Сергиенко ответил в теме Общалка 2015
Пост этого Черного больше эмоционален чем информативен,согласен.Но еще при Азарове когда хотели запретить единщиков было понятно шо единый налог в ,стране трех ну или нескольких толстяков, и суммы этого налога по сравнению с платежами того же нафтогаза для них смешны.Лучше придушить и не иметь проблем с думающими самодостаточными людьми и загнать как азаров сказал их всех на заводы,которые не работают и заставить людей побираться ,чем дать им заработать,дать рыбу вместо того что бы не мешать ее ловить.По налогам скажу честно,мне помогает бухгалтер ,литература и семинары посещаем регулярно и в принципе все необходимые консультации у меня под боком,в лице бухгалтера.мне больше по душе белые схемы,решат вопросы не люблю,люблю обходится просто правильной работой и исправно платить налоги.Правильно работая очень сложно конкурировать с неплательщиками налогов.
Спасибо сказали: Anatoly
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421455 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Сергей Сергиенко пишет: Пост этого Черного больше эмоционален чем информативен,согласен.Но еще при Азарове когда хотели запретить единщиков было понятно шо единый налог в ,стране трех ну или нескольких толстяков, и суммы этого налога по сравнению с платежами того же нафтогаза для них смешны.Лучше придушить и не иметь проблем с думающими самодостаточными людьми и загнать как азаров сказал их всех на заводы,которые не работают и заставить людей побираться ,чем дать им заработать,дать рыбу вместо того что бы не мешать ее ловить.По налогам скажу честно,мне помогает бухгалтер ,литература и семинары посещаем регулярно и в принципе все необходимые консультации у меня под боком,в лице бухгалтера.мне больше по душе белые схемы,решат вопросы не люблю,люблю обходится просто правильной работой и исправно платить налоги.Правильно работая очень сложно конкурировать с неплательщиками налогов.


Нічого, ти ж бачиш, що гайки уклоністам закручують. З головою можна діяти в межах закону і при тому мати прибутки. Я теж спочатку заздрив екпортерам в плані ПДВ, а зара став експортером. Це допомагає зменшити витрати з ПДВ, але тепер по ПНП виникають питання і вже теж знаходжу вирішення. Ніхто не хоче нікого заганяти - самозайнята особа вигідніша державі в плані витрат, ніж робітник заводу.
Все буде добре. Парюсь лиш за одне - шоб та падла карликової породи відчепилась! Треба в сторону цивілізації рухатись, щоб не було так, щоб ми як придурки на виварені джинси кидались і магнітофони з коврами тягнули з Афгану, який по рівню розвитку був країною 3-го світу.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421458 от Захар
Захар ответил в теме Общалка 2015

Anatoly пишет: Взагалі останнім часом ще раз переконуюсь в тому, що дорослі освідчені люди краще годинами, журналами, газетами, мегабайтами будуть читати говновброси від говноекспертів, замість того, щоб взяти і прочитати сухий кусочок закону на пів сторінки, де навіть розділові знаки мають вагу. Ну не буває законодавства в віршах чи прозі! Закон це чітке визначення і кожен говноексперт трактує закон по своєму, але суть закону від цього не змінюється. Чому ніхто навіть не заморочаться спочатку прочитати інфу про автора статті, а потім вже вирішувати, втрачати час на його писанину чи йти далі? Для мене це парадокс.

Уверенность Твоя Анатолий в правильном толковании Законов так же ошибочна как и у всех кто эти законы читает , ибо только Те . кто эти Законы писал , знают все лазейки в обход , оставленные для Сильных Мира Сия! Чем больше писанины в тексте любого предложения . тем больше разных вариантов толкований из этой писанины выйдет ! Математика - Великая наука ! Все действия над числами присущи и словам ! Комбинаций может быть множество! Начиная от грамматики , меняющей весь смысл Закона и закачивая стилистикой построения предложений! Закон содержащий более 2х слов уже позволяет им манипулировать ! Не Воруй! Не Убей ! - Вот пример правильных Законов!

Бог есть - это очевидно!
Спасибо сказали: sergeySEZ
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад - 8 года 7 мес. назад #421461 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Захар пишет: Уверенность Твоя Анатолий в правильном толковании Законов так же ошибочна как и у всех кто эти законы читает , ибо только Те . кто эти Законы писал , знают все лазейки в обход , оставленные для Сильных Мира Сия! Чем больше писанины в тексте любого предложения . тем больше разных вариантов толкований из этой писанины выйдет ! Математика - Великая наука ! Все действия над числами присущи и словам ! Комбинаций может быть множество! Начиная от грамматики , меняющей весь смысл Закона и закачивая стилистикой построения предложений! Закон содержащий более 2х слов уже позволяет им манипулировать ! Не Воруй! Не Убей ! - Вот пример правильных Законов!


Захар, я свого часу вивчав 7 предметів з області математики. Ті самі лазєйки може бачить кожна людина, що читає різного роду нормативно-правові акти і має якийсь рівень мислення. На необхідному мені рівні я можу для себе визначити і суть акту і лазєйки. :beer:

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 7 мес. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Захар
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421515 от Сергей Сергиенко
Сергей Сергиенко ответил в теме Общалка 2015

Anatoly пишет:

Сергей Сергиенко пишет: Пост этого Черного больше эмоционален чем информативен,согласен.Но еще при Азарове когда хотели запретить единщиков было понятно шо единый налог в ,стране трех ну или нескольких толстяков, и суммы этого налога по сравнению с платежами того же нафтогаза для них смешны.Лучше придушить и не иметь проблем с думающими самодостаточными людьми и загнать как азаров сказал их всех на заводы,которые не работают и заставить людей побираться ,чем дать им заработать,дать рыбу вместо того что бы не мешать ее ловить.По налогам скажу честно,мне помогает бухгалтер ,литература и семинары посещаем регулярно и в принципе все необходимые консультации у меня под боком,в лице бухгалтера.мне больше по душе белые схемы,решат вопросы не люблю,люблю обходится просто правильной работой и исправно платить налоги.Правильно работая очень сложно конкурировать с неплательщиками налогов.


Нічого, ти ж бачиш, що гайки уклоністам закручують. З головою можна діяти в межах закону і при тому мати прибутки. Я теж спочатку заздрив екпортерам в плані ПДВ, а зара став експортером. Це допомагає зменшити витрати з ПДВ, але тепер по ПНП виникають питання і вже теж знаходжу вирішення. Ніхто не хоче нікого заганяти - самозайнята особа вигідніша державі в плані витрат, ніж робітник заводу.
Все буде добре. Парюсь лиш за одне - шоб та падла карликової породи відчепилась! Треба в сторону цивілізації рухатись, щоб не було так, щоб ми як придурки на виварені джинси кидались і магнітофони з коврами тягнули з Афгану, який по рівню розвитку був країною 3-го світу.

Посмотрим как будет,до нынешних событий в стране предприниматель как клас был не нужен,государство в лице правительства отлично зарабатывало на вымывании из страны кредитных и заработанных средств,когда приходило время платить пенсии или бюджетникам -колыхали курс в нужную сторону.На сегодняшний день я пока улучшений в налоговой сфере не чувствую,пока не уменьшили ни один налог,хорошо хоть пока не начали шо то отменять или запрещать(имею ввиду налоги)хоть и поползновения есть и все как то у нас однобоко,нет шоб в комплексе,наладили это потом вот это,а так у нас-- а давайте ,а потом-- та ну не, так не подходит ,и так во многом.
Спасибо сказали: Anatoly
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад - 8 года 7 мес. назад #421555 от Лясковский Александр
Лясковский Александр ответил в теме Общалка 2015
Сеня видать тоже Подвох.нет читает. После ваших терок за налоги, минут 40 назад на ICTV про налоговую политику "партии и правительства" вещал :whistle: . :)
Последнее редактирование: 8 года 7 мес. назад от Лясковский Александр.
Спасибо сказали: Александр, Сергей Сергиенко
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421569 от Сергей Сергиенко
Сергей Сергиенко ответил в теме Общалка 2015

Лясковский Александр пишет: Сеня видать тоже Подвох.нет читает. После ваших терок за налоги, минут 40 назад на ICTV про налоговую политику "партии и правительства" вещал :whistle: . :)

Artem Malder ·

мы изучили четырнадцать самых успешных налоговых систем в мире и решили, что будем делать свою.
яценюк.
--
и почему я не удивлен.
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421595 от Юрик
Юрик ответил в теме Общалка 2015
Тела 103 русских военных, погибших в результате ракетного обстрела в сирийской провинции Ракка,


pressafoto.ru/tela-103-ogibshix-12#

Человек, живущий прошлым, не видит будущего.
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421611 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Лясковский Александр пишет: Сеня видать тоже Подвох.нет читает. После ваших терок за налоги, минут 40 назад на ICTV про налоговую политику "партии и правительства" вещал :whistle: . :)


Та не тільки по ІСТВ виступав і ще буде - зміни ж грядуть в НК. Хоча, чесно кажучи, не розумію нафіг він розпинається.


До речі, рік тому в Сєньку я вірив.
А ще вчора в нову поліцію вірив і от на тобі...


Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Тема заблокирована.
  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 7 мес. назад #421616 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Общалка 2015
Толь, хіба це привід не вірити тепер в усю поліцію? Звичайний людський фактор, навчаться ще працювати. Він же ж не хабаря взяв, вірно?

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Light, Маленький Аквинат, leninV, Михаил 1975
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421656 от leninV
leninV ответил в теме Общалка 2015
У попа высокий скилл на диалоги и тачка дает как минимум +10 к авторитету. Думаю ребята прокачаются немного и все таки возьмут его за жабры.
Спасибо сказали: Light, Anatoly, Рыбоохотник, stomatolog, Маленький Аквинат, Костя ДН-ДЗ, ВАЛЕРИЙ ВАСИЛЬЕВИЧ, Александр, Светлана, Михаил 1975
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421660 от bombst
bombst ответил в теме Общалка 2015
Коп робкий попался, повезло батюшке B)
Спасибо сказали: Anatoly, filmi, Светлана
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #421706 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Рыбоохотник пишет: Толь, хіба це привід не вірити тепер в усю поліцію? Звичайний людський фактор, навчаться ще працювати. Він же ж не хабаря взяв, вірно?


Хабаря, поки що, - жодного преценденту.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад - 8 года 7 мес. назад #421707 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

bombst пишет: Коп робкий попался, повезло батюшке B)


А вони всі не схожі на ППС бувшу, і тим більше, на Беркут.
Надто якісь добрі. Вона наче не міліція, а общєство добрих людей. З алкашами в підворотні возяться - викликають швидку. пробують підняти, надати допомогу. Можуть провести або розказати дорогу як пройти на таку-то вулицю. Короче нонсенс. Чи так має бути? х.з. :unsure:

Я за то, шо вони декілька разів без напряга щемили ментів і прокурорів, Парасюка показували, що зупинили за ПДР. Без напряга можуть заламать і жінку і мажора на Порші.
А тут цього кнура відпустили :ohmy:

Взагалі враження позитивне від нової поліції, хоча трохи напрягає їх оті сині мигалки на кожному кроці. По пром зонах іздять, по часному сектору їздять - патрулюють кругом.
Самі мєнти знайомі кажуть, що реально нові люди з новими поглядами прийшли, правда, кажуть, що через брак досвіду водіння багато машинок побили :(

П.С. А, ще прикол. Дивився відео про ций полісменів - на Хрещатику полісменша англійською говорить. Це нонсенс. В ППСі такого точно не було.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 7 мес. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Маленький Аквинат, Александр
Тема заблокирована.
  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 7 мес. назад #422032 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Общалка 2015
Россияне-братья, вы это знаете? Осознаете, что происходит в вашей стране? (ничего не навязываю, просто вопрос)

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Александр
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #422041 от Володимир
Володимир ответил в теме Общалка 2015
По темі "ЗАПРЕЩЕНИЕ ПОДВОДНОЙ ОХОТЫ В УКРАИНЕ - СДАЕМСЯ?"
Є карта приват Юхно Игорь. Деталі в темі. Не проходимо мимо і не ігноримо!
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #422047 от Захар
Захар ответил в теме Общалка 2015

Володимир пишет: По темі "ЗАПРЕЩЕНИЕ ПОДВОДНОЙ ОХОТЫ В УКРАИНЕ - СДАЕМСЯ?"
Є карта приват Юхно Игорь. Деталі в темі. Не проходимо мимо і не ігноримо!

Юхнык не глухо немой и сам может за себя писать , что, где и когда! B)

Бог есть - это очевидно!
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #422098 от Володимир
Володимир ответил в теме Общалка 2015
Я замість Ігоря не пишу. Він дав добро скидати на його карту!. Хоча може воно йому і не зовсім треба, але не відмовив, за що йому вдячний. Ми б ще понаписували на форумі тисячі букв, а до реальних дій не знаю коли б дійшло...

Захар пишет:

Володимир пишет: По темі "ЗАПРЕЩЕНИЕ ПОДВОДНОЙ ОХОТЫ В УКРАИНЕ - СДАЕМСЯ?"
Є карта приват Юхно Игорь. Деталі в темі. Не проходимо мимо і не ігноримо!

Юхнык не глухо немой и сам может за себя писать , что, где и когда! B)

Спасибо сказали: Захар
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #422232 от Сергей Сергиенко
Сергей Сергиенко ответил в теме Общалка 2015

Рыбоохотник пишет: Россияне-братья, вы это знаете? Осознаете, что происходит в вашей стране? (ничего не навязываю, просто вопрос)

и хорошее, настроение, не покинет больше вас
Тема заблокирована.
Больше
8 года 7 мес. назад #422615 от Kuz_Lexus
Kuz_Lexus ответил в теме Общалка 2015
В Киеве жгли покрышки и в Донецке жгли покрышки. В Одессе сожгли людей и в Хатыни сожгли людей. Народ Украины сделал свой выбор и народ Крыма сделал свой выбор. Россия вмешалась в события в Украине и Америка вмешалась в события на Балканах. На Донбассе воюют российские добровольцы и в Чечне воевали украинцы. В Крыму был референдум и в Шотландии был референдум. Украинцам говорят, что они якобы воюют с Россией, и россиянам говорят, что они якобы воюют с Америкой. Зимой 2014-го бросали коктейли Молотова в «беркут» и в конце лета 2015-го бросили боевую гранату в нацгвардейцев…
Одно и то же?
Аналогии – исторические, внешнеполитические, зеркальные – помогают структурировать картину мира, что сегодня, в эпоху вала противоречивой информации, по-настоящему ценно. В эту ловушку легко попадают люди, одинаково склонные к эмоциональным рефлексиям и к интеллектуальному анализу действительности. Считающие себя умными, адекватными и устойчивыми к пропаганде.
Уподобив актуальное событие или факт историческому (Одесса=Хатынь), мы получаем в нагрузку и однозначную морально-этическую оценку, проверенную временем, и цепочку уже известных нам дальнейших событий, позволяющих выстроить перспективу последствий. Таким образом создается иллюзия не только понимания ситуации, но и контроля над ней. Бонусом – возможность выгодно проявить собственную эрудицию. Плюс, конечно, мощная эмоциональная составляющая, непременно в таких аналогиях присутствующая.
Аналогии – жанр привлекательный, особенно для публициста, и как метафорический прием они вряд ли когда-нибудь сдадут свои позиции. Но в полемике и в серьезной аналитике любые аналогии могут быть лишь точкой отправления – и не больше. Дальше важно, особенно теперь, искать разницу. Тем более что сам ее поиск уже является интеллектуальной работой, позволяющей приблизиться к истине.
Разница есть всегда. Да, она может оказаться несущественной, косметической, в доли процента – как, например, между «референдумами» в Крыму-2014 и в Австрии-1938. Но чаще при ближайшем рассмотрении выясняется, что ею все-таки нельзя пренебрегать, а во многих случаях честный и кропотливый поиск разницы разбивает манипулятивную аналогию на мелкие осколки.
Вы же знаете, надеюсь, еще с детства, что дельфин, в отличие от рыбы – животное теплокровное и млекопитающее, что он дышит воздухом и, возможно, обладает интеллектом?
Это большая разница.
А ведь и не скажешь, глядя издали на мелькнувший над морем черный плавник.
forbes.net.ua/woman/1401606-bolshaya-raznica

Если изделие работает, то уже не важно, где и чем оно сделано...
Мы в глупости своей шлифуем мастерство...
пренебрегая Тем , Кем создан Мир давно......
Спасибо сказали: Волос Андрей, Вован
Тема заблокирована.
Модераторы: СергейSasha
Время создания страницы: 0.255 секунд

Случайные объявления

5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
15149 Просмотров
2 dual_snorkel_black2_grid.jpg
Трубка Dual  Трубка выполнена из монолитного...
19266 Просмотров
1 YYYYYY_grid.jpg
Гарпуни для підводних рушниць діаметром 7 та 8...
22338 Просмотров
1 titan_attack_grid.jpg
Сумка для подводного снаряжения Mares Attack...
19655 Просмотров
5 01_grid.jpg
Наконечники однозуб гартований (35-50 од.) 1...
28521 Просмотров