Портал Подводного Охотника

Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Больше
8 года 6 дн. назад - 8 года 6 дн. назад #459895 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Вода мутна скоріш за все через бактеріальну вспишку. Фільтр має працювати круглосуточно. Як варіант візьміть паралон великого розміру і нехай втягує воду через фільтр паралоновий, щоб завелись корисні бактерії, теоретично через пару днів вода має стати чистою. Ще може загразнятись з пилюкою так як водойом відкритий.
Последнее редактирование: 8 года 6 дн. назад от Максим.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 6 дн. назад #459928 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: Вода мутна скоріш за все через бактеріальну вспишку. Фільтр має працювати круглосуточно. Як варіант візьміть паралон великого розміру і нехай втягує воду через фільтр паралоновий, щоб завелись корисні бактерії, теоретично через пару днів вода має стати чистою. Ще може загразнятись з пилюкою так як водойом відкритий.


Пробував вмикати помпу - за дві години дуже нагрівається. Збираюсь тюнінгонути її - зробити змійовик з мідної трубки навколо корпусу помпи - корпус металічний. Хай вода перетікає через змійовик і охолоджує помпу.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 6 дн. назад #459932 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
А ще задумався, чи варто так гемороїться з ГАЗелевською помпою...
Ну в мене то вона є і як-би на шару помпа, але якщо купувати - мабуть брати для акваріума помпу.
Я хочу замовити помпу і спробувати як вона себе поведе, щоб можна було рекомендувати.

Замовив отакий - хочу спробувати. Він вроді як і аерацію може робити.

aquarium-service.kiev.ua/minjiang-pompa-ns-801-1200-lch.html

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 6 дн. назад - 8 года 6 дн. назад #459940 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
газелівська помпа думаю довго не пропрацює, якщо буде працювати сутками, пошукайте акваріумну помпу чи помпу для декоративних фонтанчиків, вибирайте ту в якої підйом води найбільший і найдешевша, стосовно сходинок то думаю це доволі непоганий варіант, буде насичення кислородом.
Последнее редактирование: 8 года 6 дн. назад от Максим.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 дн. назад #460068 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Прикупив отакого насоса. 173 грн. Побачимо, як він буде працювати в тандемі з фільтром і драбинкою для аерації. До речі, в ньому є вихід для захвату повітря, правда надто маленька - товщиною з трубку для капельниці.

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.


Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 дн. назад #460075 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
аерацію через драбинку не обовязково робити, можна і через трубочку, її товщини вистачить сповна, спробуйте у ванні і побачите який напор))))

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 дн. назад - 8 года 5 дн. назад #460077 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: аерацію через драбинку не обовязково робити, можна і через трубочку, її товщини вистачить сповна, спробуйте у ванні і побачите який напор))))


Та я ще думаю, що драбинка буде більш ефективно прогрівати воду.

Взагалі, чесно кажучи, трошки тупонув я з насосом. В мене вже примастирений провод з 12В на 10А і тому шукав саме на 12В помпу, знайшов, вирішив ще пошукати і вибрав оцю, замовив. А от тепер зрозумів, що вона на 220В. Просто мені трішки стрьомно китайську приблуду під напругою 220В сунути в басейн - щоб уха не вийшла з мого зарибка :laugh: 12В нічого не зробить, а от 220В...
Ще раз сам все перегляну і просиліконю корпус.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 5 дн. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Симон

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 дн. назад #460078 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
я думаю не варто переживати, зараз вони майже всі китайські, ще ніколи не чув щоб щось сталось з фільтром і замкнуло, хіба може де самі провід перебєте

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 дн. назад - 8 года 5 дн. назад #460087 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Максим, відписав у приват по рослинам.

П.С. Довбаний форум(адмін) - спочатку напиши в приват, а потім повідом, що написав.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 5 дн. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 дн. назад #460199 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Опа, вилізла проблемка - коти. Усі сусідні коти позбігалися на "рибалку" :laugh:
Одного товстолоба укокошили - чомусь саме товстолоби ходили в товщі води і виходили до верху, хоча короп ходить по дну. Тепер облаштую басейн додатково сіткою по під саму воду, щоб коти не могли сидіти поряд з басейном. На вихідних як зроблю - покажу фото.
Вроді як дрібниці, але це суттєво. Так вони можуть і малька виловить. Буду приймати міри.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Иван

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #460754 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Дякую Максиму, що вислав мені рослинок. Поки що тимчасово розмістив у москітній сітці, щоб короп, який живе, не поїв рослини.

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.



А ще заміряв рівень кислотності води(Ph) - 8.7 Буду думати як знизити на 10 кубах.

Також запитував в рибхозі Біла Церква як вони підрощують личинку. Говорив з заступником директора. З його слів - в басейні не получиться. Личинка має чимось харчуватися, а там, мовляв, не буде кормової бази. сказав, що треба внести перегною у водойму, але ж... стоп! А для чого тоді фільтр? Як можна забруднювати воду і фільтрувати її?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #460973 от Energy
Energy ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Могу для решения проблемы котов одолжить своего яга))
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #461086 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
А мені ще рослинок вислали :cheer:

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.



А ще планую внести торфу у водойму і все ж внести добрива(перегній+кінський гній+курячий послід). Торф для розм"якшення води потрібен. Також внесу з річки води літрів 50 для занесення у водойму зоопланктону. Потім знову заміряю Ph. Весь цей час "лакмусовим папірцем" буде виступати дзеркальний короп, який нині живе у басейні.
Вже скоро випускати личинку, а в мене не удобрена водойма і не розвинувся зоопланктон, та ще й рівень Ph високуватий.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад - 7 года 11 мес. назад #461688 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Зацвів мій басейн. Почитав - не дуже то і страшно. Мінус в естетичності лиш. Ну і якщо надто багато зелених водоростів - може вночі бути брак кисню. В мене вроді не надто багато цих зелених водоростів - буває і більше.
Змінив систему фальтрації - не знаю, на скільки вона буде ефективнішою. Побачимо. Забиваються фільтри регулярно ))
А ще цікава штука - короп, що живе зара в цьому басейні... вдень його не видно взагалі, а ввечері як стемніє - починаються всплески. Що він робить - не знаю. Може виходить на поверхню їсти щось :unsure: так він же донна риба. Якби не вистачало кисню - постійно б дихав стояв, а так...





А взагалі більше схиляюся до думки, що карповим не потрібен цей фільтр. Додам ще рослин і вони будуть виступати фільтром. Висаджу ще пару кущів рогози і пару кущів латаття. Ряски може ще додам. Трубку приберу і буде реально нормальна аерація, тому як перетікання води по жолобку, мабуть, мало для збагачення киснем 10-и кубів води. краще хай помпа працює в штатному режимі на збагачення киснем води. Губку можна розмістити на голову для для фільтрації, але знову ж таки, губку треба чистити кожного дня, а в мене нема такої можливості фізично.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 7 года 11 мес. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #462512 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Нове відео мого басейна.



Ще говорив з одним заводчиком малька, який вирощує для своєї водойми 5Га. Він підрощує личинку в металічній бочці, зрізаній навпіл. Звертав увагу на температурний режим. Він в холодні дні підігріває воду теном, бо, з його слів, падіння температури води нижче 18 градусів личинка не витримує і гине.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #463252 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Збирався на цьому тижні взяти личинку амура - не виходить. Інкубатори в Чернігові заповнені товстолобом. Мені чомусь хочеться взяти саме амура. Пообіцяли на наступному тижні відвантажити. В чомусь це навіть краще - зараз холодно і дощі, тому вода холодна. Боюсь, що воду в 15 градусів личинка не витримає.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #463279 от Александр
Александр ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
интересует такой глупый вопрос:
может ли кислотность влиять на прозрачность водоема ?
дело в том что есть пару перспективных для по озер, но с мутной водой и сильной кислотностью. дно - земля, муляки почти нет, травы тоже не много.
если выравнивание рн улучшит прозрак, то можно над водоемами взять шефство и дополнительно зарыбить. щука,окунь, карась и бель там нормально живут, по этому можно свободно запустить карпа, толстолоба, амура и тд

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 11 мес. назад #463431 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Александр пишет: интересует такой глупый вопрос:
может ли кислотность влиять на прозрачность водоема ?
дело в том что есть пару перспективных для по озер, но с мутной водой и сильной кислотностью. дно - земля, муляки почти нет, травы тоже не много.
если выравнивание рн улучшит прозрак, то можно над водоемами взять шефство и дополнительно зарыбить. щука,окунь, карась и бель там нормально живут, по этому можно свободно запустить карпа, толстолоба, амура и тд


Я не спец по цим ділам - тільки вчусь, але якщо мислити логічно, то спочатку треба розібратись в характері "мутної води". На весні Десні мутна бо струя сильна і береги валяться - валить суміш глини з піском. Влітку цвітіння на мілководді і косах, як мені здається, відіграє роль, а рослинності по руслу немає(природній фільтр), тому так і тягне все то по річці. Якщо то синьо-зелені водорості - значить там є умови для їх бурхливого розвитку. Відповідно, в першому варіанті хімічний склад води ні до чого, а в другому варіанті - можливо.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 10 мес. назад #464934 от лебедь
лебедь ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
чет заглохла тема ,а так красиво начиналась...

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 10 мес. назад - 7 года 10 мес. назад #465050 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Я відпишу про результати. Є пару відео ще, але свіжі не знімав, на жаль.
А ще в мене почав був пропускати басейн - десь по 200л в сутки. Не послухав як мені рекомендували завести плівку в двоє і думав, що і в один слой нормально буде. Чи то механічне пошкодженні, чи то пропаяно де не дуже, але факт того, що пропускав. Потім завів ще одину плівку і вроді як тримає.
Ряску, яку запустив у басейн, розрослась так, що прийшлось 3/4 викинути, бо дуже затінила водойму.
Рогіз нормально росте. Пістії здохли. Брав в двох різних місцях. Якийсь час плаває і ніби зелененька, а потім відгнивають листочки від корінця і все. Зараз немає жодної пістії в басейні. Думаю, що температурний режим їй не підійшов.

Личинку мав брати ще 3 тижні тому, потім перенесли, потім знов перенесли - відмазки різні, то товстолоба маточного велика піртія то короп, то ще якась фігня. Жавинка(Чернігів) реально охєрєвші. Користуються тим, що в радіусі 150км нікого з конкурентів немає. :evil: В результаті я плюнув на то і домовився в Києві взяти. В Києві буде личинка через два тижні - вони кажуть, що вода ще не прогрілась і вона загине просто без відповідного температурного режиму, а то, що в Чернігові луплять личинку... ну то і ми, можемо, каже, але ж куди далі? В ваннах тримати і воду гріти їм?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 7 года 10 мес. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 10 мес. назад #465060 от Евгений
Евгений ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Мы у себя в Павлограде тоже опасались что личинка погибнет от низкой температуры Время шло решили запускать Закупили около 500000 т личинки карпа чешуйчатого и зеркального все в перемешку Запустили 20 мая при 19 или 20 градусах воды Около часа уравнивали температуру и минут 5 10 хим состав Ездили два раза в день кормили сейчас перешли на одноразовую кормежку Корм Биомар франция На сегодняшний день рост примерно от сантиметра до полтора Водоем примерно 10 на 50 метров глубина от метра до дух с половиной Личинка вся держится на меляке или плавает по поверхности водоема там где вода более прогрета Когда выкачивали водоем убрали часть роголистника на берег он подгнил и через изобилие дождей его затопило водой Вода стала коричневой опасались за личинку ну все вышло наоборот В затопленых гниющих водорослях развелось много дафнии и личинка питается ею С ув ОПОР Павлоград
Спасибо сказали: НИКОЛАЙ, Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 10 мес. назад - 7 года 10 мес. назад #465063 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
У нас, на жаль, практично кожного дня дощі. Лиш 3 дні на минулому тижні не було. Вода холодна кругом - 15-17 градусів. В басейні була на вихідних 19, але сьогодні знову холодно.
Ви б не могли сказати точніше який корм використовуєте? Як вносите? В яких об"ємах і з якого періоду?

П.С. На наступний рік теж думаю одну водойму обладнати під виростний для личинки, бо як не крути, а в басейні багато не виростиш, та і проблемніше - немає природніх умов. Єдиний плюс басейну, що він є, а водойми, яку треба обов"язково спускати і заповнювати коли немає. Ну і ще басейн власний, недоступний іншим і тому не треба охороняти.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 7 года 10 мес. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Евгений

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 10 мес. назад - 7 года 10 мес. назад #465119 от Евгений
Евгений ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
стартовые корма биомар французкий и копенс голандский покупал в интернет магазинах 185 гривен кг На пол миллиона личинки ложили 100 грамм корма мерным стаканом с пометкой мука В начале перемалывали на кофемолку в пыль перемешивали в пол ведре воды и разбрызгивали возле камыша где находилась личинка детским насосом брызгалкой Сейчас уже не перемалываем даем какой купили по виду величина как крупа манная цвет коричневый Кормить начали на второй день после запуска
Последнее редактирование: 7 года 10 мес. назад от Евгений.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
7 года 8 мес. назад #469830 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Ось Анатолій просив викласти відео, де видно результати його плідної роботи:

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: НИКОЛАЙ, Симон, Геннадий74, Марк, Евгений

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 8 мес. назад - 7 года 8 мес. назад #469857 от Евгений
Евгений ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Толь рад за тебя что у тебя все получилось У нас в Павлограде с личинки повыростали мальки самые большие около 8 см меньшие 5 см Жму твою руку труженника и энтузиаста И как сказал Илия Рыбоохотник Вместе зарыбим всю Украину Поздравляю с успехом
Последнее редактирование: 7 года 8 мес. назад от Евгений.
Спасибо сказали: НИКОЛАЙ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 8 мес. назад - 7 года 8 мес. назад #470408 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
вітаю все получилось, цікаво як викормлював личинку.
Последнее редактирование: 7 года 8 мес. назад от Максим.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 года 5 мес. назад #477562 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
може хто спілкується з Анатолієм, відпишіться як там справи у нього з мальком....
Спасибо сказали: Евгений

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
7 года 5 мес. назад #478866 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Всім привіт!
Анатолій просив скинути посилання: www.facebook.com/groups/383093365415051/?__mref=message_bubble

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Симон, Саша_Н

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.144 секунд

Случайные объявления

3 m590340_grid.jpg
НОВИНКА!!!! Mares X-Free!!! Для підводного...
18654 Просмотров
2 dual_snorkel_black2_grid.jpg
Трубка Dual  Трубка выполнена из монолитного...
19085 Просмотров
5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
14926 Просмотров
1 titan_attack_grid.jpg
Сумка для подводного снаряжения Mares Attack...
19480 Просмотров