Портал Подводного Охотника

Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Больше
8 года 2 нед. назад #457865 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
До речі, а як можна з"єднати плівку? Знайшов клей prom.ua/p31432959-klej-dlya-pvh.html , але якась ціна висока. Шукати інший чи вони всі приблизно стільки коштують?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад - 8 года 2 нед. назад #457868 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Вже замовив собі отаку штуку aquashop.prom.ua/p22035493-tester-kapelnyj.html

А який тестер вибрати для вимірювання рівню кисню, розчиненого у воді?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 2 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад - 8 года 2 нед. назад #457873 от Геннадий74
Геннадий74 ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Последнее редактирование: 8 года 2 нед. назад от Геннадий74.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад #457875 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Геннадий74 пишет: Я думаю, що плівку треба паяти, наприклад праскою, підстеливши смужки газет.
До речі, ось ті озерця, за які я писав.


А Ви воду і на зиму не викачували? При замерзанні плівку не пошкоджено?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад #457925 от Геннадий74
Геннадий74 ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Той шо з плівки, завжди з водою обовязково. Вода захищає плівку. До того ж, колись туди закинули еару карасів спійманих вудкою, і вони дуже розвелися там. Жили пару років та зимували без проблем, (Фільтрації і аерації немає. Були рослини - жовті кубишки, якась болотна трава та водні рослини з найближчих озер.) аж поки в осени не прогавили як з горіха опало багато листя у воду і риба подохла. Той шо зі склотканини, у цьому році зимував без води, тоді як попередні роки з водою. Зараз озерця в основному використовуються для поливу городини прогрітою на сонці, відстояною водою.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад #457955 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
по тестах не підскажу, бо ніколи ними не користувався. Думаю вони більш для акваріумістів які подают вуглекислий газ в акву, щоб краще росли рослини і не задихнулась риба.
До якого розміру ви збираєтесь підрощувати личинку? прикиньте плотність посадки чи не надто багато личинки?
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад #457967 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: по тестах не підскажу, бо ніколи ними не користувався. Думаю вони більш для акваріумістів які подают вуглекислий газ в акву, щоб краще росли рослини і не задихнулась риба.
До якого розміру ви збираєтесь підрощувати личинку? прикиньте плотність посадки чи не надто багато личинки?


Від рівню кисню і кислотності залежать дуже у риби всі процеси.

Я планую дивитись безпосередньо по мальку. Як підросте, що буде по 10гр і буде йому тісно - частину відловлю і відвезу у водойму випущу, потім ще підростуть - ще випущу і потім восени вже всю випущу в річку.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад #458067 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
якщо постійно буде працювати компресор то і рівень кисню буде в нормі, а кислотність від органіки залежить

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад #458083 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: якщо постійно буде працювати компресор то і рівень кисню буде в нормі, а кислотність від органіки залежить


"что русскому нормально, то немцу - смерть"
Для карася може і норма, а коропу буде мало, на приклад.
Може короп і житиме, але буде хворобливий і слабий і мало буде рости, якщо граничні норми вмісту кисню або показники кислотності будуть.

Ось, на приклад, стаття www.activestudy.info/ximicheskij-sostav-vody-v-rybovodnom-prude/

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад - 8 года 2 нед. назад #458090 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Для перекачки води запланував використовувати Помпу від Газель. Номінал у неї 1700л/год. Планую зробити в пластиковій трубці отвори малого діаметру і через них буде протікати вода, при тому буде збагачуватися киснем, що розчинений у повітрі. І тут виникає питання - чи не зашкодить такі сильні потоки личинці? Чи може варто якийсь предмет розмістити(дошку, на приклад), щоб вода ударялась в цей предмет і стікала в басейн?


Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 2 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад - 8 года 2 нед. назад #458177 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Все не міг зрозуміти, для чого потрібен водообмін. Поговорив з знайомим, у якого акваріуми - для фільтрації, тобто просто переганяти воду мало. Сказав, що на водойму 15 кубів потрібен насос з продуктивністю не 1700л/год, а 45 000л/год :ohmy: Це то, про що я читав і не міг зрозуміти для чого. Спробую все ж моєю слабенькою помпою обійтися, бо при установці помми на 45 куб/год задумка втрачає економічний сенс.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 2 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 2 нед. назад - 8 года 2 нед. назад #458563 от fromserge
fromserge ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Anatoly пишет: Все не міг зрозуміти, для чого потрібен водообмін. Поговорив з знайомим, у якого акваріуми - для фільтрації, тобто просто переганяти воду мало. Сказав, що на водойму 15 кубів потрібен насос з продуктивністю не 1700л/год, а 45 000л/год :ohmy: Це то, про що я читав і не міг зрозуміти для чого. Спробую все ж моєю слабенькою помпою обійтися, бо при установці помми на 45 куб/год задумка втрачає економічний сенс.

при 15 кубах и продуктивности 45 куб/год гидродинамический туннель получится для испытания моделей субмарин))))

а зарыбка отфильтрует с образованием мелкодисперсной мясной взвеси)))
Последнее редактирование: 8 года 2 нед. назад от fromserge.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #459314 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Басейн в процесі побудови. Плівку як купував, правда, прорахувався трохи - не вистачило в два слої покласти. Спаював з двох полос праскою. Поки воду тримає. Навколо ставочка почав плести лісу з лози для оздоблення. На черзі встановлення помпи з фільтром. Живлення від блока живлення комп"ютерного - помпа від ГАЗель.

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.


Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #459315 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Водойма получилась 220см Х 460см Х 120см

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.


Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Рыбоохотник, Влад_Хантер, Геннадий74

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #459317 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Питання наступне - хто розводив артемію або схожу живність? Чи можна якось зробити, щоб її завести в діжці 100л і потім на протязі тижня-двох брати по трохи і кидади/виливати у водойму на корм?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #459320 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
простіше купити зразу готову , заморожену, (доволі непогана в фірмі Ситий Сом sitiysom.com/ ) або як варіант сухий стартовий корм для акваріумних риб (Золота рибка)
Цікавить як ви вирішили питання з очисткою водойома
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Максим.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #459324 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: простіше купити зразу готову , заморожену, (доволі непогана в фірмі Ситий Сом sitiysom.com/ ) або як варіант сухий стартовий корм для акваріумних риб (Золота рибка)
Цікавить як ви вирішили питання з очисткою водойома


Я думав може дешевше вилупляти їх самому. Тут же питання не тільки в тому, щоб виростити личинку до малька, а і в фінансовій доцільності цього заходу.

Очистку вирішив робити через напорний фільтр, що в колбах стоять. Самий розповсюджений. Дно зробив з невеликим уклоном. Також періодично(раз на один-два тижні) буду напором води зганяти з дна бруд в сторону заборного фільтра. Бортики для рослин не вийшло зробити поки що, хоча не перестаю про них думати. По краям може все ж зроблю.

Поки що набирав воду. Повністю рівень не набрав ще - надто багато для насоса домашнього використання - перегрівається. Наберу повністю басейн на наступних вихідних і під"єднаю фільтр - хай профільтрується вода вугільним фільтром, а потім зміню вугільний на фільтр тонкої очистки і все. Заміряю кислотність і вирівняю в норму за допомогою хімічних речовин(Ph+, Ph-).

П.С. Якщо хто вишле рослин, що живуть у воді без грунту - буду мега вдячний. Готовий заплатити розумну ціну.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #459328 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
для артемії роблять інкубатор, колись думав робити, але не став заморачуватись, всеодно яйця потрібно купувати.
рослини без грунту (пістія, наяс, роголистник) можу вислати десь через тиждень.
Спасибо сказали: Anatoly, Рыбоохотник

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #459332 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: для артемії роблять інкубатор, колись думав робити, але не став заморачуватись, всеодно яйця потрібно купувати.


Воно то так, але ж 50 000 прожерливих ротів прогодувати дорого вже готовими артеміями.

Максим пишет: рослини без грунту (пістія, наяс, роголистник) можу вислати десь через тиждень.


Буду мега вдячний.
Кинь в цю тему трошки СВОЇХ ВЛАСНИХ спостережень і рекомендацій по вирощуванню водної рослинності. Думаю, багатьом буде цікаво. Під осінь збереться прям інструкція з підрощування личинки в басейні і може ще будуть бажаючі так робити і наші водойми будуть більше поповнюватися мальком. :beer:

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Рыбоохотник

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #459370 от лебедь
лебедь ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
як будеш боротись з синьо-зеленими???

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 6 дн. назад #459419 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

лебедь пишет: як будеш боротись з синьо-зеленими???


"Синьо-зеленими" це хто?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 6 дн. назад #459429 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Anatoly пишет: Кинь в цю тему трошки СВОЇХ ВЛАСНИХ спостережень і рекомендацій по вирощуванню водної рослинності. :beer:

Вирощування рослин в басейні і в акваріумі думаю сильно відрізняєтся. Для швидкого росту і яскравого кольору в акваріум добавляють удобреня(мікро , макро комплекс), вуглекисий газ, ну і світло спеціальне(акваріумні лампи з потрібним спектром). Вмене не вибагливі рослини і ростуть на звичайній водопровідній воді + звичайне світло денних ламп.
Для рослин в басейні думаю головне щоб було світло, а далі вони будуть рости і все що їм необхідне візьмуть самі з води. Ну і вид риби, щоб не травоядні, щоб не поїдали ту рослинність.
Синьо зелені це водорості. При такій посадці я думаю їх просто не буде, тобто для них не буде місця де рости. Незнаю чому, але мені здається, що надто велика плотність посадки, буде затягнута риба, тобто повільний ріст.
Ще думаю потрібно придбати градусник і стежити за температурою, щоб в жаркі дні риба не задихнулась, ну і звісно щоб недуже холодно було. В акваріумі оптимальна температура для більшості риб 24-26 градусів. Плівка чорна і буде притягувати тепло.
Думаю неварто пока наповнювати басейн повністю, при меншому рівні швидше прогрієтся вода (земля мабуть ще холодна).
Стосовно корму, щоб дешевше то мабуть потрібно заготовляти самому (мити мотиль, трубочнік, ловити дафнію).
Це все мої думки, можливо я вчомусь і помиляюсь. Ідеальний варіант пошукати розводчиків, чи проконсультуватись в живу щоб побачити на власні очі все. Думаю мають бути форуми стосовно вирощування.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 6 дн. назад #459435 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
В мене навпаки більш затінене місце. Переживаю, щоб було світла достатньо. Там пряме сонце можливе лиш 2-3 години на день, а решта - з трьох сторін дерева. Як не буде прогріватись вода - трохи дерева почищу.

Градусник поставлю обов"язково.

Мотиль і дафнія то вже для більш дорослих, а мені, поки треба щось на приклад артемії.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 дн. назад - 8 года 5 дн. назад #459543 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Говорив сьогодні з рибхозом з приводу личинки. Вони купують її і підгодовують перший час сухим молоком. Ніяких артемій вони не купують. Перший тиждень, кажуть, взагалі не треба годувати - вистачає одноклітинних організмів у воді. Хто що думає з цього приводу?

А ще, фільтрують вони воду фільтном для очистки - ніяких ультрафіолетових фільтрів.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 5 дн. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Максим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 дн. назад - 8 года 4 дн. назад #459594 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Ікромечущих не годують приблизно перших 5 днів бо вони мають свій запас (мішочок знизу - непомню як називається), далі починають давати інфузорію туфельки, потім сухе молоко аюо яєчним жовтком ну а далі і стартовий корм для малька. Я даю зразу стартовий корм для малька (суха пиль) і не заморочуюсь . Думаю Ви також можете почати з стартового. Може помиляюсь но самий дешевий це Золота рибка. 1 кг пачки думаю вам вистачить, вроді 80 грн. Далі можете придбати корм для росту і сомових таблеток.
Рибхоз мабуть підгодовлює личинку і випускає її в став, а там завжди знайдеться чим поживитись.
Последнее редактирование: 8 года 4 дн. назад от Максим.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 дн. назад - 8 года 4 дн. назад #459612 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
А я ж хочу так само - підгодувати до 5-10г і випустити в водойму. На 9 кубів води надвелика плотність посадки буде, як виростуть більше 5-10г.

Я хочу підростити до 5г і половину випустити у водойму. Їх вже в такому розмірі не зможе з"їсти мирна риба і різного роду личинки та жаби. Решту підрощу до 10г і теж половину випущу у водойму, а інших випущу вже в серпні, щоб вони могли набрати достатню кількість жиру для зимовки.

П.С. Пачки мені не вистачить і на один день при кількості 50 000 голів. При вазі малька в 5мг коропу треба 3 кг корму на 100кг.
50 000 Х 0,005 Х 0,03 = 7.5кг корму на добу.
Так як вихід малька до 5г при сприятливих умовах 60-70%, то рахуємо 7,5 Х 0.6 = 4.5 кг Х 80 грн = 360 грн/доба - це надто дорого.
Воно нормально, коли в комерційних цілях, але ж це не наш випадок.

Я он на вихідних піду ловити мотиля - буду заготовляти в морозильну камеру по-трошку, щоб потім можна було давати мальку.
Я записую всі витрати по басейну, щоб восени можна було бачити, на скільки це вигідно їх самому підрощувати.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 4 дн. назад от Anatoly.
Спасибо сказали: Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 дн. назад - 8 года 4 дн. назад #459631 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
стартовий корм для того щоб прогодувати перші дні, щоб личинкка почала їсти більший корм.
Я не представляю такої кількості личинки, але якщо закинути 7,5 кг корму то мені здається ваша вода засмердиться через 2 дні.
Як на мене візьміть менше личинки і підгодуйте до розміру 5-10 см менше корму, менше мороки + це Ваш перший раз.
Последнее редактирование: 8 года 4 дн. назад от Максим.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 дн. назад #459632 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: стартовий корм для того щоб прогодувати перші дні, щоб личинкка почала їсти більший корм.


Це мова про отакий корм? 3rifa.com.ua/aquariumistics/aqua-korm/tm-zolotaja-rybka-start-1-kg

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 дн. назад #459638 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
так він, ось сайт фіфрми
zooprodukt.com.ua/start/
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 день назад #459894 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
На вихідних набрав номінальний рівень води - 130см. Може і багатувато як для личинки - не прогріватиметься, але надіюсь, що моя приспособа допоможе прогрітися.

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.



Не можу зрозуміти, чому такий мутняк. По суті вода коли тече - як сльоза, а в басейні мутна стає. Помпу включив через фільтр грубої очистки - результату я не замітив. Думаю, може через вугільний фільтр прогнати?
Закинув двох товстолобів і коропа з супермаркету - товстолоби спочатку доверху животом, а потім ожили за пару годин. Я їх кинув, щоб подивитись, як вони реагують на цю воду із свердловини.

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.


Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.145 секунд

Случайные объявления

1 YYYYYY_grid.jpg
Гарпуни для підводних рушниць діаметром 7 та 8...
21922 Просмотров
2 dual_snorkel_black2_grid.jpg
Трубка Dual  Трубка выполнена из монолитного...
18981 Просмотров
4 hc_pro_grid.jpg
Ласты Mares Avanti HC Pro - Новинка, модель...
19062 Просмотров
1 titan_attack_grid.jpg
Сумка для подводного снаряжения Mares Attack...
19401 Просмотров