Портал Подводного Охотника

Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Больше
8 года 1 мес. назад #456404 от Anatoly
Anatoly создал эту тему: Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Систематичне зариблення просто необхідне, особливо у водоймах, де знизився рівень популяції певних видів риби до критичного.
Вже частково почали обговорення в Общалка 2016, але щоб систематизувати знання вирішив виділити в окрему тему.

В цьому році планую спробувати виростити зарибка-годовика у басейні з підрощеної личинки. Вже відмітив на дачі участочок під басейн. Вирішив взяти за основу пораду форумчанина з приводу утримання рівня води у басейні за допомогою поліетиленової плівки. По ходу будівництва басейну, придбання і годування личинки буду відписуватися в цій темі.

Також спробую запустити в басейн до придбання личинки, декілька пар линів - може вони віднерестяться і їх личинку теж можна буде підрощувати - ніде не можу знайти зарибок лина. Лин хоч не так швидко росте, як короп чи амур, але прекрасно переносить низький рівень кисню у водоймі і практично не боїться засобів електролову.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: НИКОЛАЙ, ВиталикМ, sania-vb, Алексей, Александр, Александр, Марк

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456492 от лебедь
лебедь ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Знайомий декілька років як зробив у себе прудік,запустив кои і карася кольорового і так як сам в інтернеті не шариться то періодично просить всякі питання гуглить.Так от в минулому році цвітіння води оказалось квіточками у порівнянні з нашестям веслоногих рачків(паразити під лускою),для малька риби дуже небезпечні.Я до чого,що за один рік це все діло не підняти (якщо тільки бюджет не буде 3-4 тис зрозуміло НЕ ГРН.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456495 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

лебедь пишет: Знайомий декілька років як зробив у себе прудік,запустив кои і карася кольорового і так як сам в інтернеті не шариться то періодично просить всякі питання гуглить.Так от в минулому році цвітіння води оказалось квіточками у порівнянні з нашестям веслоногих рачків(паразити під лускою),для малька риби дуже небезпечні.Я до чого,що за один рік це все діло не підняти (якщо тільки бюджет не буде 3-4 тис зрозуміло НЕ ГРН.


А чому ті рачки завелися?
Чому в природніх водоймах нема цього паразита?
Як знайомий боровся з цими рачками?
Чому вода зацвіла? Який період водообміну був?
Куди умудрився всандалити 3 кіло баксів?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: НИКОЛАЙ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456502 от лебедь
лебедь ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Anatoly пишет:
А чому ті рачки завелися?
Чому в природніх водоймах нема цього паразита?
Як знайомий боровся з цими рачками?
Чому вода зацвіла? Який період водообміну був?
Куди умудрився всандалити 3 кіло баксів?

1-хрін його знає чому в нього 17 кубів і завелися а в мене 3 і ні. 2-можливо саме з природньої водойми інфіковано разом з водорослями.(хоч водорослі однакові в обох) 3-хлорофос. 4 у нього 4-5 раз підміна води за літо ,у мене як дощ так і підміна. 4-ну він якраз обходився більш прозаїчними системами фільтрації і аерації,а так да 2-3 тис євро тільки старт.А так можна глянути які зараз ціни...ну наприкладь перше що яндекс шукає www.aquamag.kiev.ua/filtry/modulnye-sistemy-filtratsii

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад - 8 года 1 мес. назад #456514 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
вода цвіла від поганої фільтрації або малої площі фільтруючого елементу + можливий перекорм.
Стосовно ссилки про фільтрацію то як на мене неоправдано викинуті кошти .
вот на картинці гарно видно pools.ua/services/natural-swimming-pools.html біофільтр
www.ivd.ru/document.xgi?id=4548 гарна стаття
www.rmnt.ru/story/landscapedesign/258656.htm

а якщо зробити в озерці в одному місці невеличке заглибленя і помпу ставити туди, то і прибирати не прийдется так як все буде в біофільтрі. Ка кордоном так давно вже роблть + в фільтрі вирощуют редиску клубніку помідори.....
Последнее редактирование: 8 года 1 мес. назад от Максим.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456524 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

лебедь пишет: 1-хрін його знає чому в нього 17 кубів і завелися а в мене 3 і ні.
2-можливо саме з природньої водойми інфіковано разом з водорослями.(хоч водорослі однакові в обох)
3-хлорофос.
4 у нього 4-5 раз підміна води за літо ,у мене як дощ так і підміна.
4-ну він якраз обходився більш прозаїчними системами фільтрації і аерації,а так да 2-3 тис євро тільки старт.А так можна глянути які зараз ціни...ну наприкладь перше що яндекс шукає www.aquamag.kiev.ua/filtry/modulnye-sistemy-filtratsii


1. В мене заплановано 8-10 кубів.
2. Водорослі навіть не планую. Проварене сіно буду використовувати.
4. 4-5 разів за літо це дійсно мало. Водозміна мається на увазі переливання води за для збагачення киснем не менш ніж за 1 годину треба.
5. 2-3 тис. євро то для конкретних водойм - для 10 кубів це занадто.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456616 от лебедь
лебедь ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
не знаю чи вставиться фото,річ навіть не в системах фільтрації а в біобалансі водойми .В минулому році в мене без компресора ,без насоса ,без фільтрів і скімерів була чиста вода.Але на 3 куба 5-7 рибин і достатньо водоростей(лілія,рогоз, тетерник,роголистник)+ затінення.У знайомого ж повітряна помпа ,2 насоси ,скімер,і насос на водопад+фільтр механічних домішок і з середини літа така зеленка поперла що просто шок...Правда біля 40 кои.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456632 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Сьогодні уже запитував про личинку там, де брали минулого року зарибок - в середині квітня вже буде.
Що скажете, брати, чи зачекати, поки потепліє більше?
Чи може взяти малька вагою 1мг краще?
По мальку 1мг не знаю, а личинка була в минулому році 7 000 грн за 1 млн. голів.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456673 от Геннадий74
Геннадий74 ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
По водоймі з плівки - в мене вона не велика (якраз під шматок плівки 4х4 метри). Глибина близько 70 см.
Плівка в один шар. товщина 150 чи 200 мкм. Я думаю що стики плівки робити не можна, тому ширину водойми треба вибирати під розмір плівки. (я брав 2 метровий рукав - виходило 4 м ширини). Яму копати можна звичайну, з вертикальними краями - вода буде давати підпір і вони не осунуться. Кути біля дна - скруглити. Розмір канави приблизно розраховувати - 2 випуски на прикопування країв по 30см = 60см. Глибини 80см я думаю вистачіть - тиді ширина виходить десь 2,5 метри, (або робити глибший та вужчий). - для 10м3 - довжина біля 7 метрів.
Технологія - спочатку знівелювати поверхню (або при копанні, підсипкою грунту з ущільненням, домогтися горизонту поверхні), викопати яму, очистити всі стінки та дно від грудок, каменів, коріння, та всього що може пошкодити плівку. Загладити поверхні. Розстилаємо плівку, та починаємо наливати воду, одночасно підтягуючи та розпрямляючі плівку. Заповнюємо водойму повністю, потім на відстані 10 см від краю копаємо совочком вузеньку ямку, глибиною біля 15 см. У ту ямку закопуємо краї плівки. Якщо хочеться красоти - по периметру викладуємо тротуарною плиткою доріжку. Все! Така водойма в мене максимум прослужила 3 роки без заміни плівки. (зазвичай псували скоріш - то насос необережно виймали, то гості з зауни туди скакали та пробивали, то ще що...).
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад - 8 года 1 мес. назад #456674 от Геннадий74
Геннадий74 ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
По водоймі з склотканини - планував зробити теж в готовій водоймі, яка була під плівкою - специ, в яких купував склотканину та смолу казали що не вийде. Дійсно - дуже не технологічно, особливо, враховуючи, що раніш подібним не займався. По верху водойми виклав периметр з дубових брусочків довжиною біля 15 см - щоб був "буртик" . Далі на стару плівку накатував склотканину. 2 чи три шари не пам"ятаю, але добре пам"ятаю що то дуже геморойно, воно не липне, відшаровується.... полієфірна смола швидко застиває.... свіжа до затвердівшої липне гірше... Останній шар коли наклеїв, хотів встигнути все застелити плівкою, та налити води - щоб вона зпресувала матеріал.... не встиг - швидкість схватування смоли була біля 20 хвилин. Думав вже що все зіпсую.... Але ракушка вийшла симпатична....., тількі не тримала воду :-). наступного дня придумав! Конструкція вийшла досить жорстка, тому легко вийнялась з грунту. Я її перевернув, розтопив будівельний бітум, додав у нього відпрацьоване машинне масло (як пластифікатор), та облив все бітумом, наклеївши ще шар склотканини на бітум! Потім облив ще разок, на не застивший бітум наклеїв зіпсовану полієтиленову плівку - щоб він не лип (плівка попробивалась склотканиною, коли я наливав воду в якості груза). Далі конструкцію повернув додому - у її яму, та наповнив водою. С тих пір вона бездоганно виконує свою декоративну роль.
Я думаю, що коли небуть пророблю цю операцію і з другим озерцем, але обовязково тількі на єпоксидній смолі. вона хоть і дорожче, але і термін початку схватування можна збільшити до декількох годин - тоді можна відразу вислати яму всіма слоями, застелити плівкою та залить водою.... так я думаю вийде добре.
Последнее редактирование: 8 года 1 мес. назад от Геннадий74.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад - 8 года 1 мес. назад #456697 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

лебедь пишет: річ навіть не в системах фільтрації а в біобалансі водойми .В минулому році в мене без компресора ,без насоса ,без фільтрів і скімерів була чиста вода.Але на 3 куба 5-7 рибин і достатньо водоростей(лілія,рогоз, тетерник,роголистник)+ затінення.

Правильно в біобалансі, але щоб налаштувався біобаланс потрібні якраз корисні бактерії вот за допомогою фільтрації і добиваються біобалансу (в губках або в коріннях і пористому камінні заводяться корисні бактерії), фільтрація води не мається на увазі відділення води і фекалій риби. Процес фільтрації складається з двох фаз: механічної і біологічної. На фільтруючому матеріалі затримуються частинки грязі - це механічна фаза. Але потім на цю грязь накидаються бактерії сапрофіти і розкладають її до простих мінеральних речовин - в ідеалі до води, вуглекислого газу, нітратів і деяких інших. Це біологічна фаза. І якщо вона виконується в повному об'ємі, вода в озері завжди буде кристально прозорою. А ще радивби посадити бистро ростущі рослини щоб забирали нітрати з води. Можна навіть акваріумні, як варіант - пістія, валіснерія, роголистник воно і красиво і корисно. Якщо треба буде рослин то можу дати.
Ось тут також гарна стааття про фільтрацію, правда в акваріумі, але принцип той же самий akva-service.com/o-filtratsii-vodyi-i-filtrah/
Последнее редактирование: 8 года 1 мес. назад от Максим.
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456711 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Максим, а рослинам цим не потрібен грунт?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456732 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
пістії і роголистнику непотрібно вони плаваючі і дуже швидко розростаются, для валіснерії потрібно, можна взяти любий горщик насипати мучки чи просто мілких камінців і вуаля готово
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456740 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: пістії і роголистнику непотрібно вони плаваючі і дуже швидко розростаются, для валіснерії потрібно, можна взяти любий горщик насипати мучки чи просто мілких камінців і вуаля готово


Максим, а як у Вас можна придбати роголистник?
Пастію не можу в неті знайти, щоб подивитись на неї?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456754 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Пістія це водяна капуста, ще можу дати наяс(наяда) також плаває.
Відправити можу перевізником. Живу в Хмельницькому будете в наших краях можу передати при зустрічі :)
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456760 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: Пістія це водяна капуста, ще можу дати наяс(наяда) також плаває.
Відправити можу перевізником. Живу в Хмельницькому будете в наших краях можу передати при зустрічі :)


Дякую, друже. До Хмельницького далеко. а в справах там не буваю.

А як це перевізником? Разом з водою, чи вона може без води певний час жити?
Як вона по температурі? Може з квітня вже?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 мес. назад #456772 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
перевізником можна без води не пропаде. Думаю краще всього коли буде басейн готовий. Рослини в постійній наявності
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 нед. назад #457134 от Energy
Energy ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Эта пистия или пестия в Харьковской оласти весь донец заполонила, любой месный охотник хоть мешок насобирает и вам по новой почте отправит
Спасибо сказали: Anatoly, Марк

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 4 нед. назад #457456 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Energy пишет: Эта пистия или пестия в Харьковской оласти весь донец заполонила, любой месный охотник хоть мешок насобирает и вам по новой почте отправит

також чув по новинах, але хіба за зиму вона не вимерзла?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад - 8 года 3 нед. назад #457504 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
А я вже практично викопав басейн :cheer: Як придбаю плівку то буду вже робити косметичне зачищання дна і стінок.
Вийшов 2.8м Х 4.5м Х 1.2м
Буду регулювати рівень води вже самостійно. Спочатку буде 0.7м, а як трохи підросте личинка - збільшу до 1-1.2м

Питання наступного характеру - ВОДА.
Якою водою краще наповнити?
1. Є необмежена можливість води зі свердловини глибиною 60м. Перевірка проб у СЕС в якості питної води показала: бактеріологічний склад в нормі, а хімічний - метал в 3 рази перевищує норму. Аналіз робили для мене особисто -я за нього платив.
2. Є колодязь, але 9 кубів за раз там не візьмеш, хоча, в принципі, можна за тиждень - два взяти. По складу - не замірявся, але на смак без будь яких присмаків.
3. За 300м річка з болотистим дном. Можу заморочиться і за день 9 кубів на причепі привезу. Зараз в річці прозрак 3-4м. По кислотності нема даних. Може заміряти кислотність? Вміст кисню буде нормальний, коли я запущу помпу в басейні.
До речі, випускатись зарибок буде в цю річку, коли підросте.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 3 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457581 от лебедь
лебедь ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Під плівку що будеш стелить?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457626 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
стосовно води думаю неварто аж так сильно заморочуватись , головне її налийте за пару днів і зробіть фільтрацію, щоб пройшла бактеріальна вспишка
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457659 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: стосовно води думаю неварто аж так сильно заморочуватись , головне її налийте за пару днів і зробіть фільтрацію, щоб пройшла бактеріальна вспишка


Але зі свердловини у воді багато металу. Чи це нічого страшного?
Фільтра які використовувати?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад - 8 года 3 нед. назад #457661 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

лебедь пишет: Під плівку що будеш стелить?


Думаю плівку в двостіль покласти, а стелити нічого не збирався. Вирівняти всі борти, змочити водою, протрусити пісочком, можливо.


Я от одне не подумав... а якщо кроти? :ohmy: Це ж моя личинка попливе йому в нору дружно :S Воно ж, падло, сліпе і не бачить, що прямо по курсу басейн.

Може металічною сіткою паяною обгородити і присипати пісочком, щоб не пошкодити плівку?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 3 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457719 от лебедь
лебедь ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
під низ можна і стару яку небудь плівку,(в себе стелив),кроти вкругову ходять але ось років за 4 ще не продірявили,вони мабуть всетаки відчувають границю землі і води.А чим личинку годувать будеш,ій же мабуть після певного віку жрать нада...
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457728 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Та вже начитався про комбікорма спеціальні.
Максим ще може підкаже якісь конкретно назви щоб ціна/якість були норм.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457805 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Стосовно кормів то я не вкурсі, я беру на фірмі "Золота рибка" знаходиться в Дніпропетровську, але думаю вам потрібні інші корми.
Стосовно фільтрації то думаю візьміть помпу і в басейні в одному місці зробіть заглублення, щоб відходи там збирались, помпу поставите туди вона буде забирати відходи (упроститься уборка басейна), покругу басейна зробіть невеличкий жолобок. Куди насипте в ідіалі кераміки, або просто дрібного каміння (головне щоб не давало жорсткості - провірити можна уксусом) напевне найдешевше буде гранітну крошку чи мучку(просіяти), і посадіть туди болотяні рослини і буде вав фільтр = це придасть краси озерцю
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457808 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування

Максим пишет: Стосовно кормів то я не вкурсі, я беру на фірмі "Золота рибка" знаходиться в Дніпропетровську, але думаю вам потрібні інші корми.
Стосовно фільтрації то думаю візьміть помпу і в басейні в одному місці зробіть заглублення, щоб відходи там збирались, помпу поставите туди вона буде забирати відходи (упроститься уборка басейна), покругу басейна зробіть невеличкий жолобок. Куди насипте в ідіалі кераміки, або просто дрібного каміння (головне щоб не давало жорсткості - провірити можна уксусом) напевне найдешевше буде гранітну крошку чи мучку(просіяти), і посадіть туди болотяні рослини і буде вав фільтр = це придасть краси озерцю


Що за жолобок? Для чого він? Як він буде фільтрувати?
Як перевірити уксусом?
Чому корм інший?

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад #457846 от Максим
Максим ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
почитайте по цих силках про аквапоніку. В 3 силці розписано про басейн для купання, принцип біо фільтру (жолобок)

www.alfish.ru/inzhiniring-i-akvaponika
www.shram.kiev.ua/goods/0101.shtml
gidproekt.com/naturalnye-bassejny-s-estestvennoj-ochistkoj-vody-vidy-konstrukciya-preimushhestva-bio-bassejnov.html

наберіть мене попробую пояснити 0960833985

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 3 нед. назад - 8 года 3 нед. назад #457863 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Зарибок. Рекомендації з придбання та вирощування
Ага, зрозумів. На жаль, мені не виділили в саду достатньої площі, щоб зробити таку красу (

В мене лиш ось стільки земельки :cheer: і я хочу там розмістити 150 тис. голів личинки. Може як всохне горіх, під який я підкопався, то наступного року буде більше :laugh:

Это изображения скрыто для гостей.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или войдите, чтобы увидеть его.


Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 3 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.291 секунд

Случайные объявления

1 titan_attack_grid.jpg
Сумка для подводного снаряжения Mares Attack...
19483 Просмотров
4 hc_pro_grid.jpg
Ласты Mares Avanti HC Pro - Новинка, модель...
19150 Просмотров
1 equator_grid.jpg
Боты из неопрена Mares Equator 2mm Легкие,...
19255 Просмотров