Шукав відповідну тему але не знайшов, тому запитаю тут.
Підняли рівень в річечці декількома дамбами переливними і вирішили зарибить. Сорної риби там вистачає(карась, лин, в"юн, щука подекуди, і трохи окуня)
Так як річка була мілка то дуже розвинулась рослинність. Присутні водорості переважно хара і ряска, а також елодея, роголистник, в деяких місцях очерет та рогіз. Дзеркало було раніш від 30см до 1м, а тепер 2-2.5м, ширина річки 10-15м. Вода проточна і чиста відносно - навесні 2-4м прозрак. Вирішили зарибити травоядними рибами - амуром і товстолобом, бо рослинності просто сила-силенна.
У приватних водоймах можуть продати коропа по 200-300гр по ціні 40грн/кг, але хочеться травоядних риб. Знайшов найближчий рибхоз і на даний момент там є короп дволітка і підросла личинка амура(1-2г вагою, хоча на 100кг вроді як іде 10 000шт
) Сказали, що в пакетах личинку цю вже не перевезеш і треба для цієї личинки ємності.
По-перше, чи виживе личинка ця, якщо в ємності підкачувати повітря компресором 3-4години, чи ще треба кисень подавати?
По-друге, чи брати зараз личинку по 80грн/кг, чи може взяти восени - по 30-40г будуть вже ці амурчики і відсоток більший виживе? Як вигідніше зробить?
По-третє, чи не буде надмірна зарослість водойми створювати неприйнятні умови для мальків амура?
По-четверте, випускати в місці, де глибше чи де мільше? Де очерет чи навпаки почистити "вікна" від рослинності і туди випустити? Де більш торфяне дно чи більш пісчане?