Портал Подводного Охотника

Підрощуємо зарибок. Як це робити?

Больше
8 года 1 нед. назад #455630 от Anatoly
Anatoly создал эту тему: Общалка 2015
Не знайшов відповідної теми, тому запитаю тут.
В зв"язку з тим, що зарибок постійно дорожчає, а зариблення це постійний процес, вирішили за для здешевлення малька, спробувати підрощувати личинку в басейнах. Чому в басейнах - розраховуємо на більш стабільний показник виживаємості. Перелопатив купу інфи в Інтернет і вроді як визначився з комбікормами, які необхідні на першій стадії для годування личинки. По глибині, кисню і плотності теж є конкретні показники. Може хто підкаже з практичної сторони які проблеми можуть виникати і методи їх вирішення. Може щось порадите дільне. Можна в приватні, хоча, думаю. багатьом було б цікаво ознайомитися з інформацією.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Спасибо сказали: Симон, Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455777 от Максим
Максим ответил в теме Общалка 2015

Anatoly пишет: Не знайшов відповідної теми, тому запитаю тут.
В зв"язку з тим, що зарибок постійно дорожчає, а зариблення це постійний процес, вирішили за для здешевлення малька, спробувати підрощувати личинку в басейнах. Чому в басейнах - розраховуємо на більш стабільний показник виживаємості. Перелопатив купу інфи в Інтернет і вроді як визначився з комбікормами, які необхідні на першій стадії для годування личинки. По глибині, кисню і плотності теж є конкретні показники. Може хто підкаже з практичної сторони які проблеми можуть виникати і методи їх вирішення. Може щось порадите дільне. Можна в приватні, хоча, думаю. багатьом було б цікаво ознайомитися з інформацією.


Думаю не все так складно як здаєтся на перший погляд, я розводжу акваріумних рибок (живородка і ікромечущі). Як на мене головне підтримувати стабільну температуру (чим тепліше тим швидше вилупиться личинка з ікри) і стартовий корм. Якщо брати зразу личинку то її можна для початку і в акваріумі тримати з частими підмінами води обігрівачем і фільтром. А далі вже і в басейн можна буде перевести але обовязково з аерацією.
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Максим.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #455787 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Максим пишет:
Думаю не все так складно як здаєтся на перший погляд, я розводжу акваріумних рибок (живородка і ікромечущі). Як на мене головне підтримувати стабільну температуру (чим тепліше тим швидше вилупиться личинка з ікри) і стартовий корм. Якщо брати зразу личинку то її можна для початку і в акваріумі тримати з частими підмінами води обігрівачем і фільтром. А далі вже і в басейн можна буде перевести але обовязково з аерацією.


В акваріумі надвелика плотність буде, як посадити 100 000 шт.
Аерація - так. Навіть вказано в відповідній літературі "зміна води" через аератор за певний час(від 20хв до 1 години)
Я вже вирішив реалізувати за рахунок електричної помпи з ГАЗелі.

От думаю лиш, чи басейн з стекловолокна робити, чи з поліетиленової плівки високої плотності.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад #455791 от Геннадий74
Геннадий74 ответил в теме Общалка 2015
з скловолокна - трудозатратно та дорого (я робив одне, витрата 10 літрів полієфірної смоли та склотканина,). З чорної плівки 150-200 мкм товщиною, в мене садове озерце стоїть по 2-3 роки, якщо механічно не пошкодити. (викопана яма, застелена плівкою, края плівки прикопані.)
Спасибо сказали: Anatoly

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455797 от Anatoly
Anatoly ответил в теме Общалка 2015

Геннадий74 пишет: з скловолокна - трудозатратно та дорого (я робив одне, витрата 10 літрів полієфірної смоли та склотканина,). З чорної плівки 150-200 мкм товщиною, в мене садове озерце стоїть по 2-3 роки, якщо механічно не пошкодити. (викопана яма, застелена плівкою, края плівки прикопані.)


А Ви б не могли габарити озерця з склотканини і скільки приблизно обходиться 1 кв. м. готового виробу? Ви робили в 4 слої? Яку саме склотканину брали?

Плівка в 1 слой чи в декілька? береги робили пологі?

П.С. Модератори, може давайте винесемо в окрему тему обговорення з приводу вирощування личинки в басейні? Я хочу навіть зафільмувати це як приклад для інших, т.я. в Інтернет по цій темі не знайшов відео.

Жиди погані правлять Нами! А ми ще гірші ніж жиди...Ми продали Дідівську славу, й жиди в ярмо Нас запрягли!.. (Т.Г.Шевченко.)
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Anatoly.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 1 нед. назад - 8 года 1 нед. назад #455810 от Максим
Максим ответил в теме Общалка 2015
Якщо ви хочете 100 000 шт. то треба величеньке озеро + фільтрацію ( можна губку або робити біофільтр) губку дешевше інакше вода засмердиться. Це надто велика кількість посадки, плотність риби буде велика і мальок буде повільно рости. Як на мою думку то робити не глибоке см 30-40 но з великою площею, скоріше буде прогріватись і прибирати буде набагато простіше. Стосовно кількості мені кажется ви переборщили, як варіант для початку спробувати 5000 риба ж постійно росте, а при плотній посадці сповільнюється ріст та ще й кормову базу потрібно добру.
Незнаю чи оправдано все це. Так як потрібно :
1. Купити личинку
2. Перевезти (якийсь % загине)
3. Мати місце де вирити басейн + оформити. І він має бути доволі великим
3. Забезпечити фільтрацію і аерацію
4. Забезпечити кормом
5. Прибирання відходів
6. Якийсь процент малька загине від болячок чи перепадів температур.
7. Скоріш за все робити домашнє озерце яке буде на постійній основі щоб виправдати затрати.
А ще краще сходити на розводню там запитати думаю розкажуть про всі процеси
Последнее редактирование: 8 года 1 нед. назад от Максим.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: СергейSasha
Время создания страницы: 0.137 секунд

Случайные объявления

5 razor_pro_grid.jpg
Ласти Razor, Razor PRO Mares Ласты RAZOR PRO,...
19018 Просмотров
1 titan_attack_grid.jpg
Сумка для подводного снаряжения Mares Attack...
18873 Просмотров
5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
14305 Просмотров
1 classic_5mm_grid.jpg
Новая форма и характеристики для классических...
19222 Просмотров
4 quattro_plus_white_grid.jpg
Ласти Mares AVANTI QUATTRO Plus Ласты для...
15135 Просмотров