Портал Подводного Охотника

КОНТАКТИ РИБІНСПЕКЦІЙ ТА ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

Больше
12 года 3 нед. назад - 12 года 2 нед. назад #78427 от Vanzhula
Vanzhula создал эту тему: КОНТАКТИ РИБІНСПЕКЦІЙ ТА ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
Пропоную всім бажаючим подати інформацію як і куди можна повідомити при виявленні браконєрів та інших правопорушень на воді у вашій місцевості.

Вказуйте, будь-ласка, дату подання інформації, щоб данні не були застарілими.
Станом на 11 квітня 2012 року подаю таку інформацію.

Житомирський район:
10005, м. Житомир, пров. Гайсинський, 6
старший держ.
інспектор-начальник невідомий, на сьогоднішній день ставлять нового, інформації по ньому покищо немає.

Старший інспектор Житомирського району Олександр Федорович Кузьмінський 0505007909

Автрвідповідач по прийому повідомлень про правопорушення від громадян (0412) 24-57-81.

Також можна звертатися до президента федерації рибальського спорту Житомирської області "ФРСЖО"
Кошель Юрія 0975526302 сайт за адресою www.frszt.org
Рибалки на чолі з ним роблять результативно те, що робити інші бояться. За врятовану рибу і очищені водойми від сіток ЧЕСТЬ І ХВАЛА!!! :cheer:

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 12 года 2 нед. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: 126vova, Andrej7, Костя ДН-ДЗ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
12 года 2 нед. назад - 12 года 2 нед. назад #79611 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: КОНТАКТИ РИБІНСПЕКЦІЙ ТА ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
Сьогодні 3 день Великодня. Не висидів вдома, взяв спінінг і поїхав на риболовлю. Рибалив в межах населеного пункту с. Тетерівка одразу за Житомиром в р. Тетерів. В кінці 2 - го провулку Партизанського є чудова затока. Кинув блешню і зачепив ПЕРШУ В ЦЬОМУ СЕЗОНІ СІТКУ. Сітка 20 -тка китайська забита свіжою рибою (плітка, густера, підлящики, окунь), ще живою, в половини животи розперало від ікри.

Підтягнув до берега і подзвонив на особистий номер 0505007909 до заступника головного інспектора Житомирської обл. Кузьмінського Олександра Федоровича і дав координати. Для підстраховки подзвонив президенту федерації риболовного спорту Житомира.

Через 15 хв приїхав районний рибінспектор. Я йому допоміг витягнуту з води сітку, при цьому максимально порвав руками через кожні пів метра (про всяк випадок). Рибу з ікрою випустили назад у річку. Самців забрали для складання протоколу. За попередніми підрахунками збитку державі завдано, орієнтовно, на тисяч 9 грн.

Так що рибнагляд працює. Все залежить від самих громадян і від їхнього бажання допомогти. Не забувайте лише при витягуванні сітки з води різати її, або хоча б рвати її руками(про всяк випадок) - ви маєте повне право це зробити в присутності рибінспектора. І стежити за збиранням у групи підозрілих людей на березі B) (особливо як я у данному випадку коли рибалив один).

Вказані мною номера телефонів, та й система в цілому працює!!! :) і це радує:cheer: .Часу це мене це зайняло 30 хв. Рибнагляд чемно підвіз мене до Житомира. Після чого я подзвонив Кузьмінському Олександру Федоровичу і особисто йому подякував за оперативність. Рибу не спіймав, але гарно відпочив, щей добре діло зробив.

Бажаю всім успіху по очищенню водойм від бракон*єрських сіток у своєму регіоні в новому сезоні!!!:cheer:

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 12 года 2 нед. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: Евгений Кравченко , Andrej7, Рыбоохотник, Костя ДН-ДЗ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.065 секунд

Случайные объявления

5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
15182 Просмотров
5 fonar_14-2_grid.jpg
Ліхтар для підводного полювання Довженко малий...
20481 Просмотров
1 YYYYYY_grid.jpg
Гарпуни для підводних рушниць діаметром 7 та 8...
22381 Просмотров
4 hc_pro_grid.jpg
Ласты Mares Avanti HC Pro - Новинка, модель...
19339 Просмотров