Портал Подводного Охотника

Житомир !!! - зариблення 2013 !!!

×

Опрос: Чи згодні ви витратити 100 грн. на зариблення водойми у вашій місцевості?

Так, із задоволенням!!!
22 78.6%
Можливо, подумаю...
5 17.9%
Ні !!! Браконєри !!!
1 3.6%
Общее количество голосов: 28 ( Юрий, CLASSIK, Влад_Хантер, Сокол, roman ) Подробнее
Только зарегистрированные пользователи могут участвовать в этом опросе
Больше
11 года 2 нед. назад - 11 года 1 нед. назад #163924 от Vanzhula
Vanzhula создал эту тему: Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Доброго дня, Шановні Житомиряни.

Звертаюся до Вас з такою пропозицією. Щороку в Житомирських кар'єрах ми полюємо рибу, постійно беремо для сімейного столу хто по совісті, а хто й по жадібності з балонами рибу. Риби все менше і скоро плаватимемо лише милуючись підводними чарівними пейзажами, благо що завжди можна знайти прозору воду.

От і виникла така думка про зариблення в цьому 2013 році якогось кар'єру для спільного користування. Бажання виникло таке не лише у мене, вже бажаючих є 5 чоловік, включно зі мною. Скинемося хто скільки зможе і закупимо мальків які потім стануть окрасою одного з кар'єрів. Можна скинутися навіть по 100 грн. (я штучних приманок для спінінга щороку обриваю легко на пару сотень і думаю що на таку суму точно не збіднію). Підключимо лікарів ветеринарної медицини і думаю домовимося про невисоку ціну на закупівлю малька, аби гроші були та транспорт до водойми.

Взнавав як можна оформити це діло юридично, найлегче взяти під охорону та нагляд для занять фрідайвінгом. Але це занадто довго і т.д.

Можна просто взяти і зарибити якийсь кар'єр. Зробити добре діло і радість для себе.
Можна це було б у пятьох зробити, але немає бажання, оскільки більша частина нашого брата "бавиться" балонами і підключення таких людей до вкладання хоч і незначних грошей може стати причиною того, що у них прокинеться совість і вони підключаться до охорони та нагляду зарибленої водойми від браконьєрів (сіточникам та електровудочникам на глибоких карєрах немає що робити, а от балонники - це біда), думаю фінансова мотивація і зберігання спільних і своїх, в тому числі, грошей буде найкращим стимулом дивитися один за одним.

Отакими спільними зусиллями МИ ЗУМІЄМО спробувати окультурити один з карєрів, а там хто знає, можливо така справа і затягне розширюватися далі....

За охорону водойми від бракованих думаю так - кожен часто пірнає і в день, і в ночі - тому на місці часто хтось буде. Тому для такого діла необхідно підключити чоловік 20, щоб був якнайбільший нагляд.
Маю знайомих у внурішніх органах на різних рівнях і думаю зможу домовитися наперед про підтримку при виникненні певних нюансів які можуть виникнути (і точно будуть на перших порах) під час "розмови" з бракованими.
А далі справа наладиться, візьміть для прикладу став Свирида, а на карєрі взагалі електровудочникам та сіточникам не перспективно душити рибу, так що наша справа має всі шанси на успіх.

Я думаю, прощення від своїх же для балонників не буде.
Крім нас стан зариблення нікому не цікавий, досить думати про хату скраю і боятися покарати браконьєра в усіх можливих проявах, тим більше у Житомирі де серйозних промисловиків не має, тим більше на кар'єрах де пасуться лише нарвані, зальотні та деякі місцеві. "Силою" пару десятків чоловік можна для такого діла кого завгодно "нагнути" - головне робити все швидко і з головою.

На зариблення по сотні грн. думаю це не багато, на перший раз вистачить. Результат побачимо по осені. І складемо план дій на наступний рік.

Всі небайдужі Житомиряни можуть писати в темі, а там скоординуємося.

Якщо таку добру справу підтримають у всіх областях, то значно підіймемо можливість наших дітей побачити рибу в живу, а не в підручниках.

Думайте. :)

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 1 нед. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: Сергей Шишкин, Рыбоохотник, Korzun Volodymyr

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 нед. назад #163932 от ANTIK 777
ANTIK 777 ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Я живу в Овруче, в Житомире поохотится ещё так ни разу не получилось, но денег дать готов для такого дела. Идея правильная, помогу чем смогу. Скинь в личку телефон,через неделю буду в Житомире-увидимся.
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 нед. назад - 11 года 2 нед. назад #163937 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Всі контакти в моєму профілі, та №. тел., скайп та електронна адреса.

Спробуй і в Овручі зариблення організувати, якщо будемо купувати мальок то домовимося і за тебе.

Головне, щоб більше житомирян підключилося, а то будуть браки як ті миші видивлятися куди рибу вкинуть, а як самі, своїми руками рибу запустять то можливо їм сподобається і нарешті зрозуміють, що не в рибі "мішками" щастя.

Вони вже й так спати спокійно не будуть, будуть думати чи зариблять? Де? Коли? Скільки? На яку суму??? :)
А потім не витримають і самі скинуться :laugh: :laugh: :laugh:

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 2 нед. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 нед. назад - 11 года 2 нед. назад #164106 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Вже є 8 чоловік бажаючих на зариблення !!!! :cheer:

Суть в тому, щоб призвичаїти людей до добрих справ і до свідомого оберігання та примноження природи. Подумайте над тим, що 1 кг щуки в супермаркеті коштує 59 грн, а тепер згадайте скільки щук ви настріляли в тих же кар'єрах !!!

Потрібно більше народу.
Можна скинутись і в сімох по 300 грн. щб наити суму, але втратиться суть спільного та добровільного нагляду за водоймою. Тут не в грошах справа а в людяності - ПРИЄДНУТЕЙСЯ!!!

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 2 нед. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #164136 от Юра Десна
Юра Десна ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Друже,ти затіяв добру і благородну справу,як і Ілля,Михаїл... Це ще раз підтверджує твою людяність,та любов до природи!
Наглядати за водоймою я,звичайно,не маю змоги,але посильну фінансову допомогу (правда дуже невеличку) надати можу і хочу!
Виклади в темі № карти Приватбанку. Впевнений,що знайдуться подвохи,не байдужі до природи не тільки свого регіону,а всієї нашої України. Це наш дім,нам жити в ньому і нашим дітям... :beer:
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #164170 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Дякую за підтримку!!!

Але на мою думку кожен повинен знайти однодумців у своїй місцевості.

Це реально - зарибити хоча б одну водойму, а потім дивитися за нею. Тут чим більше народу на місцях буде задіяно тим кращим буде нагляд та , відповідно, менше шансів для браконьєрів буде.

Навіщо збирати кошти з усієї країни для зариблення однієї водойми у Житомирській обл.?
Нехай у кожному місті чи селі люди згуртуються і зариблять для початку одну водойму, а на осінь побачимо по рибі чи буде сенс продовжувати розширення. На мою думку, таким чином, в людей повинна прокинутися рибальська свідомість і вони самі почнуть охороняти водойму від бракованих спочатку ту в яку вклали гроші (адже гроші для нашого люду це найкращий стимул), а потім і на всіх водоймах проводитимуть громадянські затримання, повідомлятимуть РІ і найдієвіше (по мірі свого фізичного стану та наявності однодумців) - проводитимуть "бесіди" на місцях. Ми ж полюємо і в день і в ночі, і у вихідні у будні - ось Вам і основа нагляду, гроші не проблема, проблема в залученні якомога більшої кількості людей.

Шановний, Юра Десна, спробуйте і Ви в своїй місцевості згуртувати навколо ідеї зариблення пробної водойми людей, аби та водойма поглибша була б та з крутими берегами (захист від електрики). Вкладіть гроші в свою місцевість !!!

Картки, думаю, не буде потрібно, оскільки доцільніше буде зібратися всім в одному місці куди підвезуть мальок у Житомирі і одразу розрахуватися готівкою - все чесно і прозоро, без відмивання та корупції.
А далі гуртом поїхали на кар'єр та гуртом зарибили. Зробити собі такий святковий день для душі :)

Було б більше охочих... Виставив повідомлення на багатьох сайтах ПО, будемо чекати наступних бажаючих...

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Спасибо сказали: Юра Десна

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #164192 от Юра Десна
Юра Десна ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
одразу розрахуватися готівкою - все чесно і прозоро,
______________________________________________________________________________
Ядумаю,друже,що ніхто в твоїй чесності і не засумнівався би. B)
Я хочу висловити свою думку. От я мандрував з сім"єю по Україні... Полював на Сейму,Ворсклі,Орелі, Тясмині... Не важливо,що я дуже мало вполював-важливо,що я там плавав і бачив мало "залікової" риби ,а бачив багато сміття.... І тому я завжди буду тільки ЗА чистку та зариблення! Багато хлопців,я думаю,теж не обмежуються "своєю територією прописки" .Я не думаю,що рішення "обособитися" є вірним... Тим більше,ти мене запрошував,якщо памятаєш,в свої краї погостювати,а на пропозицію хоч чимось допомогти відповідаєш-"дякую,обійдемось"...
Щасти!
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад - 11 года 1 нед. назад #164207 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Юрій, запрошення в силі !!!
Поки кар'єри розмерзнуться, то якраз із зарибленням вирішимо остаточно.
Тоді доведеться Вам їхати і особисто, своїми руками рибу запускати. Так навіть цікавіше буде. :)
Потім відсвяткуємо цю справу!!! :beer: :beer: :beer:

Значить НАС вже 9 чоловік, потрібні ще добровольці ....

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 1 нед. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: Юра Десна

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #164247 от Юра Десна
Юра Десна ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Шануймося!!!
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад - 11 года 1 нед. назад #164257 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Так, в роздумах ще чоловік 5 , процес іде. Вже перевалили за десятку :) , але потрібно більше.......

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 1 нед. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #164275 от g_dima
g_dima ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Я непроти, от тільки їхати мені далековато... а так ідея чудова! Як відминити голос, випадково клікнув! :)
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #164279 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!

g_dima пишет: Я непроти, от тільки їхати мені далековато... а так ідея чудова! Як відминити голос, випадково клікнув! :)


Як голос відмінити - просити модераторів, мабуть.

А від нас і не дуже так далеко.
Організовуй і в себе добровільну групу людей готових до зариблення. У вас же також є незручні для браконєрів карєри, більше ініціативи!!!! І все вийде так як потрібно!!!
Чим більше купуватимемо малька - тим дешевше буде.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #165166 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
На цьому тижні повинні дізнатися власників, чи в кого на балансі перебувають самі цікаві кар'єри Житомира з чистою водою без умов для нищення риби браконьєрами.
Якщо зможемо оформити певні документи для охорони та нагляду діло піде як по маслу.

Будемо сподіватися на житоблдержадміністрацію......... :popcorn:

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 1 нед. назад #165750 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Ура !!!

Відгукнувся ще один рибалка - спінінгіст (НЕ підвох !!!) з Житомирського форуму спортивної риболовлі на якому я вчора повідомлення розмістив. Є небайдужі люди і серед спінінгістів - це радує !!!

Нас ще на одну людину більше.

Приєднутейся!!!

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 4 дн. назад #168073 от Dodabuba
Dodabuba ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Павло я в доли, мабуть потрібно вести тему про дві водойми.
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 11 мес. назад #172611 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Все йде по плану!!! І майже вирішено.
Зараз залишилося визначитися з водоймою. В розробці 4 варіанти.

Заручився підтримкою з боку правоохоронних органів, впливової юридичної особи та однієї з рай ради.

Є ще "місця" для бажаючих приєднатися. Доберемо ще пару чоловік до 20 і досить. Далі нікого не братимемо, що занадто то не здраво.

Всі хто точно впевнений і готовий для початку внести невелику суму на закупівлю риби і підтримати у нагляді за водоймою (ЩО Є ГОЛОВНОЮ ЗАДАЧЕЮ!!!) Бо гроші багато хто може кинути, а хоча б 2 рази на тиждень виїхати на водойму глянути чи немає браків і повідомити нам та "своїм" правохоронцям мало хто хоче, всі хочуть риби і так щоб якнайменше покласти зусиль...

Ото ж хто впевнений в своїй підримці - ласкаво прошу до гурту і прошу написати мені повідомлення в особисті листи з назвою "Зариблення".

До речі, з нами будуть зариблювати і спортсмени рибалки які не беруть риби і не їдять її, а просто ловлять і випускають. Їх умова - щука, а наші коропи та амури з товстолобами.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Спасибо сказали: Korzun Volodymyr

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 11 мес. назад #176478 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Лід у нас на Поліссі вже починає сходити, зявляються промоїни на ставках та карєрах. Скоро настане час зариблення.

Поки що є така орієнтовна пропозиція по закупівлі малька з доставкою прямо в центер Житомира :

Мальок вагою 20 - 50 г
- короп 28 грн. / кг
- товстолоб 22 грн./кг

Мальок вагою 100 г :
- короп 22 грн./кг
- товстолоб 12 грн./кг

Умова - партія риби від 100 кг, враховуючи доставку в Житомир.

Дізнаємося ціни далі...

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 11 мес. назад #176480 от edvin1981
edvin1981 ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!

Vanzhula пишет: Лід у нас на Поліссі вже починає сходити, зявляються промоїни на ставках та карєрах. Скоро настане час зариблення.

Поки що є така орієнтовна пропозиція по закупівлі малька з доставкою прямо в центер Житомира :

Мальок вагою 20 - 50 г
- короп 28 грн. / кг
- товстолоб 22 грн./кг

Мальок вагою 100 г :
- короп 22 грн./кг
- товстолоб 12 грн./кг

Умова - партія риби від 100 кг, враховуючи доставку в Житомир.

Дізнаємося ціни далі...


Везёт вам, у нас цена в полтора раза выше и доставка за наш счёт.

vk.com/klevemesto
тел: 050 371 93 25

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 11 мес. назад - 10 года 11 мес. назад #177113 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
У нас тут поруч біля Житомира і також у Вінницькій обл. риборозплідників багато, тому при здоровій конкуренції і ціни такі як потрібно.
Можна маючи звязки напряму і ще дешевше, як мінімум на третину купити.

Якби уряд давав змогу розвиватися малому бізнесу то і на всю продукцію вітчизняного виробника ціни невисокі були б....

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 10 года 11 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 11 мес. назад - 10 года 11 мес. назад #180031 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Запропонували взяти у власність один з карєрів в Жит. р-ні за 10 км від Житомира.

Селищна рада піде на зустріч полюбому.

Оформлення займе від 3 до 6 міс.

Якщо хтось займався таким серйозним зарибленням, то можна створити водойму для платного підводного полювання, відпочинку підвохів, тренувань і т.д. для того щоб "відбити" вкладені кошти, бо доведеться не по 200 грн. скидатися.

В кого які пропозиції?

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 10 года 11 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: Виталий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 10 мес. назад #184348 от Анатолий
Анатолий ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!

Vanzhula пишет: Запропонували взяти у власність один з карєрів в Жит. р-ні за 10 км від Житомира.

Селищна рада піде на зустріч полюбому.

Оформлення займе від 3 до 6 міс.

Якщо хтось займався таким серйозним зарибленням, то можна створити водойму для платного підводного полювання, відпочинку підвохів, тренувань і т.д. для того щоб "відбити" вкладені кошти, бо доведеться не по 200 грн. скидатися.

В кого які пропозиції?

Привет из Винници . По моему, технические водоеми - карьери , не дают в оренду . У нас тоже есть красивие карьери , и идея зарибления одного из них нам давно интерестна. Будем работать над етим делом .
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 7 мес. назад #205917 от Сергей
Сергей ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Привіт, зариблення вже зробили чи ще актуально?
Наскільки далеко від Києва будете зариблювати? В мене хата в селі Марь'янівка біля Карашина.

Мені сподобалась ідея, також багато гарного чув про мальовничі кар'єри житомирщини.
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 7 мес. назад #205985 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!

Анатолий пишет:

Vanzhula пишет: Запропонували взяти у власність один з карєрів в Жит. р-ні за 10 км від Житомира.

Селищна рада піде на зустріч полюбому.

Оформлення займе від 3 до 6 міс.

Якщо хтось займався таким серйозним зарибленням, то можна створити водойму для платного підводного полювання, відпочинку підвохів, тренувань і т.д. для того щоб "відбити" вкладені кошти, бо доведеться не по 200 грн. скидатися.

В кого які пропозиції?

Привет из Винници . По моему, технические водоеми - карьери , не дают в оренду . У нас тоже есть красивие карьери , и идея зарибления одного из них нам давно интерестна. Будем работать над етим делом .


Дають, оформлення 3-9 місяців.
Спочатку оформляють дамбу., а потім оренду для вирощування качок.
Або для охорони та нагляду під заняття фрідайвінгом і т.д.
Коротше кажучи,, закони можна перекрутити на свій лад.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 7 мес. назад #205987 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!

Сергей пишет: Привіт, зариблення вже зробили чи ще актуально?
Наскільки далеко від Києва будете зариблювати? В мене хата в селі Марь'янівка біля Карашина.

Мені сподобалась ідея, також багато гарного чув про мальовничі кар'єри житомирщини.


Офіційно не оформляли, проблема з охороною водойми від злодіїв.

Наша мета - в кожний карєр по 2 коропця, а кожному бракові палкою по потилиці, далі час покаже...

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 4 мес. назад #230029 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Всім доброго дня!!!
Давно не писав на форумі, весь час був у приємних клопотах.
Прийшла довгоочікувана осінь, а з нею і низькі ціни на рибу.
Нарешті, разом з напарником змогли виділити трохи часу і зробити добру справу яку давно планували.
Так як охочих підримати більше не виявилося, хоч і спілкувався при можливості з підводними мисливцями Житомира та спінігістами у "живу" та на форумі рибалок Житомира "Тетерів"(окрім Юри Десни - нашого форумчанина, від якого просто не зміг взяти по совісті гроші бо на мою думку кожен рибалка повинен зариблювати водойми у своїй місцевості, звідки він бере рибу до столу, хоч і Юра наполягав, але він з Волині, а ми з Житомира і просто 1 раз в рік популювати можна просто приїхати. Друже, вибач, але буду радий знову просто зустрітися і поплавати!!!)
Ото ж, Сергій Dodabuba та я - Павло Vanzhula в цей казковий недільний ранок зкинулися по декілька сотень гривень на рибу та пальне, заїхали на центральний житомирський "Житній" базар де у рибному відділі закупилися молодняком коропів та товстолобів вагою 0,5 - 1 кг, "запакували" Всім доброго дня!!!
Давно не писав на форумі, весь час був у приємних клопотах.
Прийшла довгоочікувана осінь, а з нею і низькі ціни на рибу.
Нарешті, разом з напарником змогли виділити трохи часу і зробити добру справу яку давно планували.

Так як охочих підримати як фінансово, так і пальним більше не виявилося, хоч і спілкувався при можливості з підводними мисливцями Житомира та спінігістами у "живу" та на форумі рибалок Житомира "Тетерів"(окрім Юри Десни - нашого форумчанина, від якого просто не зміг взяти гроші бо на мою думку кожен рибалка повинен зариблювати водойми у своїй місцевості, звідки він бере рибу до столу, хоч і Юра наполягав, але він з Волині, а ми з Житомира і просто 1 раз в рік пополювати можна просто приїхати в гості. Друже, вибач, але буду радий знову просто зустрітися і поплавати!!!)
Ото ж, Сергій Dodabuba та я - Павло Vanzhula в цей казковий недільний ранок скинулися по декілька сотень гривень на рибу та пальне, заїхали на центральний житомирський "Житній" базар де у рибному відділі закупилися молодняком коропів та товстолобів вагою 0,5 - 1 кг, "запакували" багажник та салон легкового автомобіля відрами з рибою (благо-займаюся акваріумістикою і відер на всю машину вистачило :) ) і поїхали розвозити по ставках та карєрах Житомирщини з гаслом : "У кожну водойму по 5 коропів та по 1 товстолобові!!!" При цьому я примудрився зачерпнути кросівком води, а в однин карєр спускалися по схилові і відро з рибою перекинулося в воду не пройшовши акліматизації, проте розпливлися через певний час.

Отак провели сьогоднішній день відпочивши на чистому повітрі та примноживши рибне царство для нас та наших дітей.
Чого і всім бажаємо!!!

Дуже хотілося б, щоб наш приклад пробудив українську свідомість у тих хто не збідніє на декілька сотень гривень і вони зариблять хоч по пару рибин у водойми поблизу свого проживання.

Ще якось потрібно буде закоряжити водойми, щоб браконьєри сіточники у мілководних ставках не змогли сітки ставити.
Але тепер і так збільшився стимул фізично карати браків.

Всім гарних полювань та вдалих зариблень!!!
багажник та салон легкового автомобіля відрами з рибою і поїхали розвозити по ставках та карєрах Житомирщини з гаслом : "У кожну водойму по 5 коропів!!!"
Отак провели сьогоднішній день відпочивши на чистому повітрі та примноживши рибне царство для нас та наших дітей.
Чого і всім бажаємо!!!
Дуже хотілося б, щоб наш приклад пробудив українську свідомість у тих хто не збідніє на декілька сотень гривень і вони зариблять хоч по пару рибин у водойми поблизу свого проживання.
Ще якось потрібно буде закоряжити водойми, щоб браконьєри сіточники у мілководних ставках не змогли сітки ставити.
Але тепер і так збільшився стимул фізично карати браків.

Всім гарних полювань та вдалих зариблень!!!

















Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Максим Черкассы, Сергей Шишкин, Рыбоохотник, Юра Десна, Сергей О, Костя ДН-ДЗ, Скиталец, Александр, Михаил 1975

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 4 мес. назад #230382 от Юра Десна
Юра Десна ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Молодці,хлопці! Поважаю людей,у яких слово не розходиться з ділом. Хай вам щастить в житті та полюванні! :beer:
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 4 мес. назад #230569 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Дякую, Друже!!!
Чекаю знову в гості! Тепер знаю місця де точно є риба :) :) :)

Дожевемо до весни, розпонемо нові зарблення водойм поблизу Житомира.

Плнуємо зариблювання розпочати навесні з карася, щоб він одразу віднерестився дав кормову базу для інших видів риби + карасів чомусь у стоячих водоймах Житомира дуже мало. Навідміну від щуки.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
10 года 4 мес. назад #230756 от Юра Десна
Юра Десна ответил в теме Житомир !!! - зариблення 2013 !!!
Добре діло. Все таки посильну допомогу бажаю надати. :beer:
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: LightРыбоохотникLarec
Время создания страницы: 0.143 секунд

Случайные объявления

5 fonar_14-2_grid.jpg
Ліхтар для підводного полювання Довженко малий...
19625 Просмотров
5 razor_pro_grid.jpg
Ласти Razor, Razor PRO Mares Ласты RAZOR PRO,...
19018 Просмотров
5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
14305 Просмотров