Портал Подводного Охотника

Аквариум дома.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #144135 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.

Андрей Т4 пишет:

Vanzhula пишет: Не заростає, то й добре. І рослини здорові. Більше світла для донних рослин та деяких вибагливих. Я б створив композицію з того що є і не щукав би пригод.

Хочется просто более красочных растений!


Тоді потрібні мікродобрива (як мінімум), а краще калій, макро- і залізо. Декор з каміння та коряг, щоб підгняти на 15-20 см ближче до свідла рослини. Купити рослини з червоним та жовтим кольором, посадити, лити щодня добрива і насолоджуватися красою кольорової гамми. А якщо вуглекислоту підключити і дати 1 Ватт світла на 1 л води то буде вам чудо!!!! Не забудьте прорідити, або замінити високі рослини на середнорослі з дрібним листям, що не затіняли. І є ще маленький секрет як додати світла рослинам з тих ламп, що є дешево й сердито :) написав в особисті.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #144233 от GARIK
GARIK ответил в теме Аквариум дома.

Vanzhula пишет:

GARIK пишет:

Vanzhula пишет: Планую на наступному тижні запустити новий акваріум на 500 л. Якщо вам буде цікаво писатиму про процес.
Цікаво, цікаво. Тумбочка дуже красива. Яка товщина скла? яка висота банки а також живеш в приватному будинку або багатоповерхівкі?


Я займаюся запуском та обслуговуванням акваріумів та тераріумів в Житомирі.
Ця банка стане аквою у приватному будинку на 2 поверсі. Товщина скла 10 мм. Довжина 1150 мм, ширина 450 мм, висота 850 мм. Тумбу і банку не я майстрував. Мій дизайн, підбір апаратури, запуск, підбір рослин та риб з подальшим обслуговуванням.

Хазяї хочуть акваскейп. Перед замовленням банки зі мною ніхто не порадився - покликали коли вже стояла на тумбі банка, тому зважаючи на надмірну висоту акви буду старатися зробити максимально зеленим. Плюс за бажанням господарів будуть жити скалярії та буде двохколірний грунт. Бютжет обмежений. Буду виходити по обстановці враховуючи бютжет.

Людина яка продала банку поставила перед цим пробний акваріум з скаляріями. Людям сподобалося захотіли посолідніший.
Завтра приготую ескізи дизайну, в понеділок залию водою для проби. Банку клеїли не мої знайомі тому не знаю з чим маю справу, на таку висоту без страховочних стяжок з декором з каменів мені без пробного заливу при такій висоті скла страшнувато.


Не бойся у меня размер аквариума 1500 х 400 х 800мм + переднее (лобовое стекло) изогнуто в центральной части на 100 мм. Толщина стекла 8 мм. Клеил сам. Гнул лобовое стекло не сам. Единственное при склеивании накладывал герметик не только на край стекла, а делал нахлест на стекла. Не могу обяснить. Короче в каждом углу аквариума, получился треугольник селикона, с гранями около 2 см. Надеюсь понял.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #144373 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.

GARIK пишет:

Vanzhula пишет:

GARIK пишет:

Vanzhula пишет:

Не бойся у меня размер аквариума 1500 х 400 х 800мм + переднее (лобовое стекло) изогнуто в центральной части на 100 мм. Толщина стекла 8 мм. Клеил сам. Гнул лобовое стекло не сам. Единственное при склеивании накладывал герметик не только на край стекла, а делал нахлест на стекла. Не могу обяснить. Короче в каждом углу аквариума, получился треугольник селикона, с гранями около 2 см. Надеюсь понял.


Не мої знайомі робили. Якість скла не відома. Якість клею також. Чим обезжирювали не знаю. Чи полірували - не знаю. Мушу перевіряти. Люди і майстри різні є.
Якщо робити накладку як у вашому випадку, для додаткового армування можна накласти смужку скла по всій довжині шва. Достатньо 10 - 20 мм ширини товщиною 3,5 мм. Всеодно клей виступає за шви. Вийде ніби пірамідка з силіконом всередині. У цій банці таких смуг немає.

Залитий вже 3 доби стоїть. Поки політ нормальний. Спускатиму його в п*ятницю. Заніс ескізи по композиції. Повинні вже визначитися.


Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #145473 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.
Всем привет. Хорошая темка , прямо в яблочко! :cheer:
Имею маниакальный интерес к разведению некоторых пород аквариумной рыбы.
А началось все с желания вспомнить детство и прикупить небольшой ( литров на - 50 ) аквариум, чтоб глаз радовал.
И понеслось! Вскоре понял что без стеллажа :ohmy: просто не обойтись. :S Поставил 3-х метровый в 3 яруса, пока жена вроде была не против :whistle:
На пол года вроде хватило :woohoo: , но вот уже задумываюсь о втором стеллаже 5 -ти метровом, жена пока не знает :evil:
Жду комментариев, если такие возникнут. :popcorn:













Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от ustik.
Спасибо сказали: sanjabc, lenin, alexvmax, Арт Ём, Vanzhula, Danil 1978

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #145475 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.
И еще немного фото, уж больно хочется похвастать. :woohoo:














Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: sanjabc, lenin, alexvmax, Арт Ём, Vanzhula, Serg, Danil 1978

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #145822 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Які тут коменти?! Честь і хвала!!!
Дискусів дуже важко розводити. Утримувати нормально, а от розводити у нас в Житомирі ще ніхто не береться, навіть з старих і досвідчених акваріумістів - дуже кропітка і затратна праця. Лише дорощують мальок.
Дискусятників завжди поважаю. Молодець!!!
До речі, потрібно терміново 4 дискуси в оглядовий дискусятник з хорошими умовами під мою опіку, розміром приблизно 10 см, бажано яскравого забарвлення і всі різних видів, пари не потрібні. Підселити до 2-х туркісів кобальт 18 см і 1-го звичайного туркіса 15 см.
На весну можу забрати партію малька з незсформованим окрасом оптом на дорощування.
Також можу придбати червоних скалярій.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #145831 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
А у мене сьогодні радість!!!
Буду ділитися)))
Прислала хазяйка фото ігуани яку оперував у вересні у важкому, критичному стані (не могла кладку яєць зробити - виснажилася майже до "кінця"). Довелося видаляти яєчники з яйцеводами. Була худа як тріска - ребра стирчали, не могла ходити - падала, тривалий час не їла. В Житомирі всі клініки відмовилися оперувати таку екзотику.
Операція була складна, на кухні, з матюками та хвилюваннями (все як має бути :) в таких випадках) - але вдала.






А це група підтримки, як з наркозу "виходила".







Потім 3 місяці лікували артроз ліктьового суглоба - не згиналася передня ліва кінцівка після травми коли копала гніздо на кладку яєць в ослабленому стані.



А сьогодні прислали фото, тепер така дракониха відгодувалася - душа радується)))




Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: sanjabc, Виктор-Р, ims888, elninjo, lenin, alexvmax, ustik, Serg, vik80, Ficko...

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #153160 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Хочу розповісти про купівлю риби у одного з наших форумчан, а саме Віталія ustik.

Якраз стабільна плюсова температура на вулиці.
Зписався, зателефонував, домовився про гуртову ціну на дискусів, вид і умови доставки.
На свій страх та ризик проплатив на карточку варттість риби і ста чекати. На жаль в наш час дуже часто по всій Україні "кидають" на купівлі риби, при чому по різному : присилають хвору рибу, вибраковку, нестандарт породи, китайську рибу, або не присилають взагалі.
А тут незнайома людина, та ще й в Харкові. Але я звик довіряти людям. Одже незнаючи людину заплатив, подзвонив що надіслав гроші і став чекати......

А наш ustik виявився дуже порядною людиною у широкому розумінні цього слова.
По перше одразу віддзвонився як отримав гроші і повідомив день відправки - понеділок. Вже стало спокійніше на душі.
Але ж не знаєш що приїде, та тут щей дискуси...

От вже понеділок і ustik подзвонив і прислав СМС де вказав ПОВНУ інфу по автобусу і водієві. При чому попросив віддзвонитися наступного дня по стану здоров*я риби, що знову ж таки дуже тактовно і приємно.

І ось вже 1 ночі і прибув автобус з Харкова. Ми з дружиною не висиділи в дома (Дискуси ж їдуть !!!) і з 23 год вже з нетерпінням чекали на вокзалі. Забрали передачу, в машину і одразу до підготовленого акваріума.

Перше враження по упаковці дуже хороше, риба перебуваючи як мінімум 14 год в дорозі не замерзла і лише на 2 градуси була знижена температура. Все це заслуга ustik оскільки він обладнав термоящик додатковими пляшками з теплою водою. Вода в пакетах з рибою була підготовлена і оброблена. Дуже відповідально ustik.



Далі недоспана ніч і 4 год акліматизації. Після чого запуск мальків в акваріум. При такому підході стрес мінімальний і дискусята вже через 15 хв випросили трішки фаршу з риби та трішки артемії.




Перше враження по рибі - риба від хорошого господаря. Пояснюю - товста спина і кругле черевце що свідчить про хорошу годівлю (часту) доьроякісними кормами і стабільним хімічним складом води. І це не напакована кормом риба перед продажем, оскільки кал в пакетах був майже відсутній - значить ustik як потрібно витримав рибу на 12 год голодній дієті перед відправкою, у чому знову зарекомендував себе як порядну людину.

По екстерєру риба також приємно порадувала - форма стандарт!!! Видно що ustik береже і освіжує кров маточного поголів*я. Що свідчить про його не економію на головному. Про колір, головну окрасу дискусів судити ще рано, але посилаючись на порядність добродія ustik думаю, що через пару місяців ці смугастики порадують мене і Вас фотом з чудовим червоним, яскравим забарвленням. Годівля та догляд з мене)))





Також на мене чекав бонус - дискус без вродженої зяберної кришки, але з стандартною тілобудовою, я його залишив, комусь віддам як підросте.

Вложение .JPG не найдено



Зранку ще не увімкнув світло, а вся зграйка на чолі з вожаком вже трусила хвостиками в правому верхньому кутку акваріума, я передзвонив до ustik і не прогадав - саме в цьому кутку Віталій годував їх у себе. Так що риба акліматизувалася на жорсткій житомирській воді фактично без стресу, що свідчить про її хороший імунітет і фізичний стан - відео бенкетування акваріумної інтелігенції додається )))



Завтра приготую для дисусят чудовий делікатесний фарш!!! Щоб побалувати малят)))
як висновок, хочу особисто подякувати ustik Віталію за його порядність і хочу побажати подальшого розвитку і успіху у розведенні нових видів дискусів!!! Таку рибу у ustik можна купувати і не боятися за її якість.

Щиро дякую!!!

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: ustik

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #153189 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.
Привет Павел.
Очень приятно читать такой отзыв и тем более приятно осознавать что все доехали без потерь. ;)
На последнем видео видно что малявочки проголодались. :ohmy:
Пусть растут большими и крепкими. :beer:
Фото родителей.




Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от ustik.
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #153207 от Вадим
Вадим ответил в теме Аквариум дома.
Очень хорошую тему создали)) Вот посмотрел почитал и решил свой аквариум восстановить. нуждаюсь в подсказке понимающих людей. Аквас литров эдак от 70 до 100. проблемы с дном, пошла трещина можно ли не снимать старое стекло просто продублировать снизу еще одним листом стекла (потому что вынимать старое проблемно дно обклееное стенками а не наложеное на стенки) если да, то промазывать нужно всю поверхность или только по краю? Очень прошу отзовитесь, так как дочка завидев аквариум не дает покое каждые пол часа спрашивает когда будут ЛыПки :)
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #153215 от lenin
lenin ответил в теме Аквариум дома.
у меня 35 литров банка лопнула задняя стенка стекло 3мм приклеел стекло в накладку на аквагерметик прозрачного цвета вроде держится !а дно мне кажется если стекляную латку положить с внутреней стороны да по размером сколько позволит старое дно хорошо герметиком промазать проблема будет решена,незабудьте положить коврик между дном и тумбой!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Спасибо сказали: Вадим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #153495 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
можна, лише якщо не каркасний акваріум.
товжина скла як і у дна. По периметру ацетоном обезжирити і не жаліти силіконового клею (товщиною в добру горошину, як мінімум). На місце напроти тріщини також по формі тріщини видушити смужку силікону. Зайве обріжете лезом, клеїти на папері. Прокладка між склом та дном ОБОВ*ЯЗКОВА !!! найкраще пінопласт, який гарніший., мінімум 0,5 мм краще 1 см, потім заклеїти самоклійкою під декор меблів.

акваріум виставити по рівню.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: Вадим

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #153502 от Вадим
Вадим ответил в теме Аквариум дома.
Дякую усiм не байдужим!!! :) Лишилось дiзнатися скiльки коштуватиме скло та силiкон, завтра зганяю дiзнаюсь
Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от Вадим.
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156022 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.
Силикон для стекла стоит на рынке -20-25 грн. ( под пистолет.) Стекло приблизительно столько же. Лучше бы кто то кто уже клеил аквариумы посмотрел. Так как нам трудно оценить повреждение без фото. :popcorn:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156023 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.
Вот таких бы попробовать подержать. :S




Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156028 от Валера
Валера ответил в теме Аквариум дома.
Хочу купити кутовий акваріум 57 х 57 см і висотоюприблизно 45 см -дайте пораду чи є якісь особливості догляду за кутовими .Буде стояти в темному коридорі в кутку (маленькі такі квартирки -більше нема ніде місця :( )наперед дякую за поради

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156064 от lenin
lenin ответил в теме Аквариум дома.
как по мне угловой вообще не красит комнату (коридор) вид у него убогий как-то-так! :ohmy: лучший видовой аквариум это классика прямоугольной формы! :cheer: пусть даже размер не большой сделать правильную декорацию аквариума рыб подобрать и будет выглядеть на все 100% !я с токова начинал на 40 литров да он и сейчас как детский сад-ясли используется! :beer:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156263 от Вадим
Вадим ответил в теме Аквариум дома.

ustik пишет: Вот таких бы попробовать подержать. :S




ловил таких летом на море, уж очень сильно за пальцы хватают... намного больней чем рак

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156265 от Вадим
Вадим ответил в теме Аквариум дома.
а поклеить аквариум самому я думаю не проблема, благо руки из того места растут откуда надо :cheer:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156305 от lenin
lenin ответил в теме Аквариум дома.
:cheer: да какие проблемы если банка небольшая не проблем с большим объёмом я лично не сталкиввался!
до 50 литров клеил сам больше нет! :evil:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156339 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.
Ничего сложного в поклейке аквариумов нет, но надо на чем то потренироваться. Клею сам себе -100-180-200 литров.
Начинал с 10-40 л. Хочу попробовать склеить на - 500 л, но стекло уж больно дорогое. В некоторых случаях дешевле купить. :popcorn:




Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #156342 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.

Валера пишет: Хочу купити кутовий акваріум 57 х 57 см і висотоюприблизно 45 см -дайте пораду чи є якісь особливості догляду за кутовими .Буде стояти в темному коридорі в кутку (маленькі такі квартирки -більше нема ніде місця :( )наперед дякую за поради


Не стоит покупать угловой. Не знаю как по уходу , но по виду сильно проигрывает классике. :popcorn:

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от ustik.
Спасибо сказали: lenin

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156358 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.

Вадим пишет:

ustik пишет: Вот таких бы попробовать подержать. :S




ловил таких летом на море, уж очень сильно за пальцы хватают... намного больней чем рак


Да ты прав, в позапрошлом году я их ловил, а в прошлом и близко не подплывал к ним. Кусаются очень больно. По сравнению рак просто ласково лижет пальцы. :popcorn:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #156360 от ustik
ustik ответил в теме Аквариум дома.
Парни а подскажите как сюда видео закинуть? Что то не выходит. :(
Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от ustik.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156370 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.

ustik пишет: Парни а подскажите как сюда видео закинуть? Что то не выходит. :(


сочатку завантажуєш на ютуб,
потім копіюєш посилання для вставки,
потім вставляєш в томі місці тексту де має бути відео
і натискаєш "отправить".

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Спасибо сказали: ustik

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #156386 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.

Валера пишет: Хочу купити кутовий акваріум 57 х 57 см і висотоюприблизно 45 см -дайте пораду чи є якісь особливості догляду за кутовими .Буде стояти в темному коридорі в кутку (маленькі такі квартирки -більше нема ніде місця :( )наперед дякую за поради


Так як і все на світі - кожному своє.
Мені всі подобаютться. І кутовий також. У певних умовах кутова аква - це саме те.
Хочеш купуй і мрія збудеться.

Особливості :
1) Головна!!! - лампи винесені на перед. В куті вийде глуха тінь. Як висновок така аква в плані дизайну краща в оформленні без рослин. Або як варіант садити тіневитривалі рослини (ехінодуруси, папороті, анубіаси).
2) В кутовому акваріумі доре закцентувати увагу на декораціях, особливо на центральній композиції.
3) Найкраще підходить для цихлід, золотих рибок та піраній.
4) В кутових аквах більших за об'ємом за 200 л при висоті більшій за 50 см важко просифонити дальній кут акви, особливо при наявності декорацій. Для малих акв проблем в плані обслуговування не має.
5) Гнут і скло чистити лише мочалками в ручну, магнітний та ін. шкребки не підійдуть. Але в збалансованій акві скло не повинно заростати взагалі.

Це старе фото після чистки (вода мутнувата).



Завтра зфотографую цю трикутну акву на 350 л з дискусами та рослинами, думаю, що всім сподобається.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: lenin

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156397 от ustik
ustik ответил в теме Re: Аквариум дома.

Фридайвер пишет: Меченосцы на самом деле нормально себя чувствуют, сомики два оставшихся пока как то все равно не нормально себя ведут. Один постоянно кружит бесцельно. Скалярии вроде так себе, тоже торчат у поверхности хотя аэрация на всю катушку(два распылителя). Вчера добавил два вида лекарства. Одно как таблетка на дно, другое какая то зелень-вся вода зеленая. Люди всю жизнь аквариумистикой занимаются-выдали мне сии средства. сказали неделю воду теперь не менять. Вроде после этого сыпь прошла. Чуть поживее стали. Скалярии и меченосцы едят. Сомы- не понятно. Нужна ли теперь соль? Или теперь ожидать что получится?

Позвони , пообщаемся. 0505800456 Виталий.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156415 от Валера
Валера ответил в теме Аквариум дома.
Всім Велике Дякую за поради .Тепер є інформація для роздумів . :beer:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад #156428 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: Аквариум дома.

Павел пишет: Подскажите у меня тоже проблема, взрослый попугай плавает кверху пузом на поверхности и не может нырнуть как поплавок всплывает. Остальные рыбы ведут себя нормально, как обычно. Что это такое, и как с этим бороться?


Запалення плавального міхура якщо черево не збільшене, якщо роздуте - водянка, або перетоніт, якщо при цьому луска відходить від тіла то + ниркова недостатність.
Лікувати важко.
Прогноз обережний.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 2 мес. назад - 11 года 2 мес. назад #156430 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: Аквариум дома.

Serg пишет: Это ихтиофтириоз, в простонародье манка - паразит.
Самое эффективное лечение - это подъем температуры воды до 30 градусов.
Греть около недели, до попадания белых точек. Кормить по минимуму !!! Воду подменивать раз в день-два 30-50%.
При этом надо увеличить аэрацию.
Болезнь есть всегда и везде, но проявляется (острая форма) только у ослабших рыб.
Слабеют рыбы от плохих условий содержания, высокое содержание нитрита, аммиака, перекорм и т.п.
Если лить антибиотики, то может и поможет, но убьете биофлору в аквариуме, как следствие опять вспышка нитрита, нитрата, аммиака....


+ червоні плями бактеріалка на фоні інвазії ( одноклітинних паразитів ) яка ослабила імунітет, тому до написаного вище як мінімум - 1 % водний розчин метеленового синього (людська аптека) 1 мл на 50 л води. Можна "Антипар" в зоомаг. - тоді більші підміни води.

Празитарка точно, а яка з іхтіофтиріозучи оодіум (зараз і теплій 26 градусній воді трапляється, мабуть акліматизація нова) сказати без фото важко.

Можливий падіж ще декількох риб під час лікування. Це норма.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 2 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: СергейSasha
Время создания страницы: 0.176 секунд

Случайные объявления

4 quattro_plus_white_grid.jpg
Ласти Mares AVANTI QUATTRO Plus Ласты для...
16136 Просмотров
1 equator_grid.jpg
Боты из неопрена Mares Equator 2mm Легкие,...
19386 Просмотров
1 classic_5mm_grid.jpg
Новая форма и характеристики для классических...
19974 Просмотров
5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
15120 Просмотров
5 1_grid.jpg
Груза для дайвінгу та підводного полювання....
21284 Просмотров