Портал Подводного Охотника

Аквариум дома.

Больше
11 года 4 мес. назад #136098 от Z-Max
Z-Max ответил в теме Аквариум дома.
Что то вы куда то не туда :)

А после 6-ти мм рывками потому что технологии другие и оборудование требует совсем другого, насколько я знаю. Был пару раз на производстве автостекол.
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 4 мес. назад #136165 от Fifan
Fifan ответил в теме Аквариум дома.
у нас цена до 4 мм плавно потом рывок 5мм 6,7,8 плавно и потом уже рывок :) + рывок за порезку режут у нас до 8 мм а выше уже на производстве и цена повышается хорошо от этого не знаю почему

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 4 мес. назад - 11 года 4 мес. назад #136650 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Один з моїх баночок які я обслуговою. Хочу показати гарну й естетичну підставку яка витримує дуже велику вагу.
Погана якість фото, але суть зрозуміла. Пізніше позичу фотоапарат і зроблю якісніші.

Підставка під акваріум кована. Просто художня робота, красивіної підставки я ніде не бачив. Недолік в такої краси лише один - для того щоб зберегти естетику доводиться відмовлятися від зовнішнього обладнання (каністрового фільтра, ультрафіелотового стерилізатора). Під компресор є полиця позаду банки на декоративній стійці.




Бокова стінка.


І така чудова, фігурна ніжка.



Дно з фанери на рамі посиленої дерев*яними брусками.


Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 4 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: Fifan, lenin, Serg

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 4 мес. назад #137056 от дядя йош
дядя йош ответил в теме Аквариум дома.
Тема огромна ,нужно отдельную ветку лепить.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #137727 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Травники вже були в темі тому зфотографував сьогодні майже ідеальний цихлідник (одний з моїх баночок)


Розміщення в ніші стіни яка зєднує вітальню з ванною кімнатою.
Розміри 1м на 1м на 1м.

Поставлене завдання :
1). Вписати в інтерєр.
2) Надати естетичний вигляд.
3) Підтримувати максимальну чистоту (наростання водоростей) за мінімум відвідувань в зв'язку з незручністю обслуговування таких пропорцій.

Отримали як результат таку банку з профілактичним відвідуванням 1 раз в 2 тижні.
Фото з вітальні (після чистки та підміни води) .

Фото з ванної кімнати.

Мешканці неагресивні цихліди середніх розмірів підібраних за кольоровою гамою (всіх кольорів та відтінків) та два соми кларіси.
Грунт дрібний білий пісок.
Обігрівач відсутній (Хороший обігрів будинку)
Задекоровано двома брилами пісчанника підправлених монтажною піною та штучними рослинами фірми тетра.
Основна механічна фільтрація здійснюється за допомогою зовнішнього фільтра Флювал FХ 5 .

На фото знизу показана система освітлення, яка складається з головного металогалогенового світильника для яскравості світлового потоку та двох Т 8-х люмінісцентних ламп однієї з яскравовираженим червоним та однієї з потужним синім спектром світла (у всій красі не зміг передати освітлення - засліплювало об'єктив).
На задньому плані саморобний біофільтр з багатьма відсіками для очистки води. Стоїть він на акваріумі. Воду в нього подає через шланг звичайна Атманівська головка фільтра. На виході з біофільтра прилащтований ультрафіолетовий стерилізатор Атман з лампою на 18 Ват. Оскільки в УФ малий в діаметрі вихід для води то над ним обладнаний патрубок (на фото біла трубка зліва від УФ) через який стікає надлишкова вода.

Вибачайте за якість фото, ніяк не відкладаються гроші на фотоапарат. Самі розумієте, то костюм новий, то рушниця :)

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Serg

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #137937 от lenin
lenin ответил в теме Аквариум дома.
ЗДОРОВО ПРИДУМАЛИ !!! :beer: аква на две комнаты!я раньше тоже цихлид держал АСТРОНОТУС ОСКАР,ЧЕРНОПОЛОСАЯ ЦИХЛИДА.больше всех понравилисьда и сейчас хочу...МЕЛАНОХРОМИС ЙОХАНИ****************жаль у нас не продают*********************да и жена против цихлид
Говорит весь их смысл жизни сожрать сородычей,ну или хвосты плавники ободрать!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #137939 от lenin
lenin ответил в теме Аквариум дома.
были 3 пираньи травяные(как сказал продавец)так эти варвары карася грам эдок под двести сожрали за 5минут! :sick:
астронотусы весь грунт перековыряли растения(искуственые)выдерали каждый день коряги с места на место переталкивали :sick:
но самое прикольное они(астронотусы)грунт в рот набирали и по стеклу стреляли ЦОК-ЦОК-ЦОК-ЦОК и так пол ночи!!! :S !!!ЖАХIТЯ :evil: :evil: :evil:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #138123 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.

lenin пишет: ЗДОРОВО ПРИДУМАЛИ !!! :beer: аква на две комнаты!я раньше тоже цихлид держал АСТРОНОТУС ОСКАР,ЧЕРНОПОЛОСАЯ ЦИХЛИДА.больше всех понравилисьда и сейчас хочу...МЕЛАНОХРОМИС ЙОХАНИ****************жаль у нас не продают*********************да и жена против цихлид
Говорит весь их смысл жизни сожрать сородычей,ну или хвосты плавники ободрать!


Є виводок ЧЕРНОПОЛОСИХ цихлід які зараз по 0,5 см. Покищо ростуть, пізніше продаватимуться.

І у мене в домашньому акваріумі є астронотус привезений з Тайланду - просто красень!!! І розумнішої риби за астронотусів я ще не зустрічав, така собі риба-інтелігент. Мій з рук корм бере і поводить пристойно, рослин не зачіпає.
Була йому пара - звичайний астронотус, але загинула внаслідок перитоніту.
А цей красень породистий живе і радієь життю))


Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Виктор-Р

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #138222 от lenin
lenin ответил в теме Аквариум дома.
ВОТ И У МЕНЯ ТАКОЙ БЫЛ :blush: ну может очень похожий

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #141934 от MagnumPlus
MagnumPlus ответил в теме Аквариум дома.
Хелп!
У меня на работе, в моем офисе, есть аквариум, так вот 5го числа поменял воду в аквариуме, поменял водоросли пластиковые, предварительно ополоснув их в кипятке, почистил ф-ра. Воду лил с крана, залил потом антихлор, но помоему дозу передал. Банка на 200литров, а аквариум на 150 литров. Так вот только сегодня обнаружил что одна рыба сдохла. А остальные какие то прикумаренные. Вода какая то слегка мутная. Температура 24гр.
Вообще то рыбы у меня дрессированные, могли кушать раньше мясо копченое, немного коньяка пить ( как то влили, посетители), могли по шесть суток сидеть без компрессора и нагревателя и в полной темноте (уборщица вот так оставила) и все хорошо было.
В основном сомики и карповые (кометы) так вот они всегда жрать хотели, всегда, а сейчас нет. Наверное коньяка хотят что ли?
Что делать? Как провести дезинфекцию?


Вложение Akva001.jpg не найдено









Наша цель - наносить пользу и причинять добро

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от MagnumPlus.
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #141999 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Вилікуемо!!!
Докладно все як і чим робити написав в особисті листи.
По фото обрадую що риба у Вас коропи Коі, а не золоті риби комети. Чітко видно вусики по краю верхніх губ. Це навіть краще 1 г риби 1 грн(крім чисто червоної - то нестандарт і ціна дешевша). Ними можна ставки та карєри зариблювати на літо.
Риба в Вашому акваріумі любить холодну воду до 22 максимум 24 градусів, тому обігрівач не обов*язковий, потрібен лише для лікування.
Тепер про погане.
Перш за все риба худа і явно недоїдає. Тому має ослаблений імунітет і порушену роботу ШКТ (шлунково-кишкового тракту). Коі потрібен якісний корм з високою енергетичною поживністю та легкоперетравністю при цьому + мусить мати в своєму складі корма орослинного походження. Печінкою годувати - порушити травлення, аж до виникнення хронічних запальних процесів слизових оболонок ШКТ (часто печінка є вибраковкою з субпродуктів які відправляються на промпереробку від важкохворих тварин), Я для таких красенів купую корм Німецького виробництва фірми "Tetra" спеціально для Коі по ціні 250 - 280 грн за відро обємом в 10 л в великих паличках. Дешево, якісно і на довго + воду не забруднюе. Можна брати і польської фірми "Tropical", він дешевший але нижча якість за рахунок гіршого збалансування. Соми від будь-якої їжі будуть щасливими)))
Наступна помилка - препарати кондиціонери для кранової води вносяться в ємкість з свіжонабраною крановою водою поза акваріумом, розмішується і дається вистоятися протягом 15-20 хв для проходження хімічних реакцій. Доза згідно інструкції виробника. Якщо Ви вносите воду з крана в акваріум, а потім додаєте антихлор і риба при цьому живе та радіє хочу і Вас порадувати - можете заощадити і не купувати кондиціонер, Вашій рибі він не потрібен.
Загинула риба не від надлишку хлору, оскільки при отруенні чимось що було внесено з крановою водою (наприклад хлором), то риба здохла б мкаксимум протягом доби, так що тут причина в іншому.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Спасибо сказали: MagnumPlus, Виктор-Р, Бросьтеменявводу

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142007 от MagnumPlus
MagnumPlus ответил в теме Аквариум дома.
Благодарю тебя Павел!!!
Вот только что собирался тебе звонить, ибо иду в аптеку.
Смотри как все было:
Примерно около года не чистил аквариум, только воду частично менял. Пошло почернение на водорослях. и ракушках. Решил сделать генеральную уборку. Выкинул все водоросли. Ракушки и грунт отдал уборщице что бы помыла. Она как оказалось помыла в средстве "Туалетный утенок", но говорит что хорошо потом все промыла водой с крана. А я перемыл все ф-ра. И поехал на "Староконный рынок" (это у нас такой базар по животным, рыбкам, рыбалке, и др.) Но только там аквариумисты. Купил я антихлор, купил новые водоросли, и решил еще прикупить для разнообразия и корма немного. По приезду смешал весь корм. Этот раз брал корм не у проверенного чела. Короче намешал целую торбу корма. Поменял воду. Нагрел ее. Когда было половина аквариума, то добавил антихлор, а потом долил до полного. И только потом подселил рыб, в последний момент.
Все вроде нормально. Решил покормить рыб, и уехал. Оставил работать два ф-ра (один в тумбочке трех уровней (там какой то мешочек с какими то уже не помню "какашками))) и круглые такие керамические трубочки. Ты уж извини, но названия я не помню. Этот ф-р уже наверное лет пять с этой ерундой. Я его промываю холодной водой, мою гумку в нем, собираю, и потом закачиваю. И еще один ф-р и он же компрессор. Короче гонит воду, фильтрует ее и качает кислород. Короче осталось все работать. И я только сегодня приехал в офис. Это было суббота, а сегодня среда.
Пришел смотрю, лежит один трупик- карпика. Не самый большой но и не маленький. Я его выкинул. Посмотрел вроде как вода немного мутноватая. Рыбы какие то прибитые. Жрать не просят. Всегда просят, и сколько не давай им все время мало. А тут какие то не такие. Я их покормил, и тут пришли ко мне люди по работе. Пока я с ними решал кое что, то выхожу, а там уже все рыбы плавают под верхом, как будто кислорода не хватает.



Вложение akva003.jpg не найдено



Апотом смотрю начали сомики переварачиваться вверх пузом, а кое кто уже и вниз как дохлый упал. Я им тогда сразу спирта налил.
Они у меня приученные))) Пьют заразы))) Это у меня есть кореш, так он им частенько и коньяка туда наливал, и спирта и зефиром кормил, и мясом и печеньем. Короче они уже оказались все ядными. Я сколько не ругался с ним так он все равно делал это и кричал, что рыба должна быть адаптированная ко всему. И наверное был прав.))) Закалил таки.
Короче я когда увидел, что они уже все практически сдохли, то развел в графине йод с водой и влил в аквариум. И что ты думаешь, они сразу стали плавать лучше. Я не прикалываюсь. Только не смейся. Сначала, налил спирта, а потом уже и йода. Я когда то лет пятнадцать назад отравился в Беларуссии поганками, так вот йодом и спасся! Потм работал в Китае, и тоже ни врачей ни кого не было, и я там траванулся китайскими жуками с рисом. Думал, что уже все. И тоже йод помог. Короче способ испытанный. И сегодня и рыбам помог.
Сделал я так как ты сказал. Поменял трошки воды 1/3. Сейчас уже плавают лучше. Иду куплю лекарство в аптеке.
С Ув. Виталий!

Наша цель - наносить пользу и причинять добро

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от MagnumPlus.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142030 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Помутніння (білувата, матова вода) внаслідок масового розмноження бактерій яким дав поштовх труп в акваріумі. Бактерії збирають кисень з води + гниття (окислення) органіки забирає кисень з води - тому всі під поверхнею води де кисень з повітря змішується з водою. Забрали труп - припинили гниття - зберегли кисень в воді. Можна було і майже всю воду замінити - злити бактерії + дати кисень - риби стіцкі до преміни середовища. Вбити бактерій спиртом з йодом також варіант))) правда я колись йоду так дав що слизова, а потім і сама шкіра з живої риби на очах злізла, то я з йодом більше не граюся. Для риб кращий в таких випадках водний 1 % розчин МЕтиленового синього в людьській аптеці (пару грн. дешево) або спеціалізований в зоомагазині трохи дорожче 0,5 - 1 мл на 10 л акваріумної води, воду не міняти сама просвітліє за 4-5 діб. Додатково метиленовий синій затримує в еритроцитах в крові риби кисень, що зменшує кисневе голодування риби. Отак можна боротися з спалахом бактерій внаслідок гниття.

Але першопричина - загибель риби, труп якої і дав поживу для бактерій. Судячи з наданої інформації від отруєння або загострення хронічного запалення в кишечнику внаслідок годівлі недоброякісним кормом + печінка алкоголем "посаджена". Тому краще пролікувати тепер рибу. Потрібно ще подивитися на сумісність препарату з йодом та з етиловим спиртом які вже в воді є - дивитися в інструкції "взаємодія з іншими препаратами" та "застереження щодо вживання", щоб нову отруту не синтизувати в акваріумі.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142036 от MagnumPlus
MagnumPlus ответил в теме Аквариум дома.
:laugh: :laugh: :laugh:

Да неее! Уже все практически в норме. Глаза правда у рыб косые, но это они от алкоголя. Привыкшие они у меня))) :laugh:
Бухают, когда корефан мой заходит. Он как только зайдет, так к ним и бежит. И что увидит в офисе у меня то и льет. Водку не пьют))) только коньяк или вискарик хороший. Балованные они. Балованные.
Но это и хорошо. Вот не бухали бы и зефир не жрали бы, то подохли уже все наверняка. А так смотришь на них, и понимаешь, что они говорят тебе _ "Хозяин, дай закусить!" А я им только воду поменял практически всю. Ну что бы сушняка не было. И вот они в чистой воде с косыми глазами и плавают.
Но хорошо что уже плавают, а не вверх пузом лежат.
Сейчас уже таблетку дал. Смотрю. еще и на "колеса" рыб присажу))))))))))))) :laugh:
:beer: :beer: :beer:

Наша цель - наносить пользу и причинять добро

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142037 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Даю посилання на якісний корм оптом, можна ще дешевше пошукати.
aquazona.com.ua/cat/korm_dly_prudovih_rib/tetra/2180.html у відрі.
aquatek.com.ua/index.php?productID=1816 у пакеті.
Мити декорації та рослини в агресивних хімічних сполуках високий ризик отруїти все живе, після таких речей потрібно вимочувати і промивати.
Краще, якщо на те пішло, використати хлорку (білизну) 1 стакан на 10 л води, замочити і через 1 год промити, потім замочити ще на 1 год, промити і в акваріум. Якщо не вимиється - то вивітриться. Мінімум ризику. Але найкраще регулярно проводити підміну води в поєднанні з чисткою грунту - профілактика обростання водоростями.

Грунт стерилізувати крайнє небажано, так як вбиваються всі живі бактерії які є корисними і допомагають чистити воду - вони живуть в ньому та фільтрах. Це також дає поштовх до розмноження бактерій які забирають кисень з води і викликають її помутніння.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142043 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Є у мене один акваріум на 450 л з Коі та сомами + пару Боций (в*юни).
Вибачайте за якість фото (акваріум перед чищенням), але видно що риба має здоровий розвиток (мої поросятка :) ) - товста спина, овальний профіль та великий, круглий живіт з яскравою лускою яка добре прилягає до тіла. Плюс до цього літають з веселим настроєм в пошуках корму :) . Вже й сомів навчили ганяти за компанію, їх аж розпирає з середини від жиру та від щасття - як ковбаси плавають.



При цьому відсутнє наростання водоростей в акваріумі і вода постійно кришталево-чиста. Хоч риб забагато.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142046 от MagnumPlus
MagnumPlus ответил в теме Аквариум дома.

Vanzhula пишет: Є у мене один акваріум на 450 л з Коі та сомами + пару Боций (в*юни).
Вибачайте за якість фото (акваріум перед чищенням), але видно що риба має здоровий розвиток (мої поросятка :) ) - товста спина, овальний профіль та великий, круглий живіт з яскравою лускою яка добре прилягає до тіла. Плюс до цього літають з веселим настроєм в пошуках корму :) . Вже й сомів навчили ганяти за компанію, їх аж розпирає з середини від жиру та від щасття - як ковбаси плавають.
.


Это все потому, что ты экономишь :laugh: :laugh: :laugh: и не наливаешь им! :laugh: :laugh: :laugh:
Вот они и счастливые, что не пробовали ни чего акромя корма :)
Это я шучу. Спасибо тебе!

Наша цель - наносить пользу и причинять добро
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142050 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
От таким кормом фірми Тетра для Коі їх годують як у відрі. Набирають в менші банки для зручності, щоб кожен раз в відро не лазити.




Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142177 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Сьогодні був на приватній фермі в Житомирі де вирощують коропів Коі. Кому потрібно можу надіслати ставкові рослини та Коі (правда на весні, я в черзі). Є нестандарт породи від 7-10 грн. до елітних рибин по 1 - 5 тисяч євро.









Отакий красень коштує 5 тис. євро.


Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: lenin

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142178 от Влад_Хантер
Влад_Хантер ответил в теме Аквариум дома.
Какая то гидроизоляция верно синего цвета, что это?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142185 от Tiberius
Tiberius ответил в теме Аквариум дома.
Геотекстиль – нетканый материал, изготовленный из термически закрепленных бесконечных волокон из 100% полипропилена. Это обеспечивает стойкость к влаге и химическим соединениям, в частности к щелочам, кислотам, несклонность к гниению, влиянию многообразных грибков и плесени, грызунов и насекомых, прорастанию корней. я думаю это оно
Спасибо сказали: Vanzhula

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142334 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Зараз спробую викласти відео "маленького" акваріума :) простого любителя Кої з Житомира.

Кому на зариблення в ставочок???)))

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.
Спасибо сказали: Виктор-Р

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142344 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Планую на наступному тижні запустити новий акваріум на 500 л. Якщо вам буде цікаво писатиму про процес.


Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Serg

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142354 от Виктор
Виктор ответил в теме Аквариум дома.
А вот мой аквариум













Шучу, дочь водил в институт биологии южных морей (ИНБЮМ).

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Спасибо сказали: Vanzhula, Serg, vik80

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #142371 от lenin
lenin ответил в теме Аквариум дома.
пишите как и сколько подобная баночка стоит !?я вижу у аквы размеры не стандарт :blush:
С УВ!!!!!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142411 от GARIK
GARIK ответил в теме Аквариум дома.

Vanzhula пишет: Планую на наступному тижні запустити новий акваріум на 500 л. Якщо вам буде цікаво писатиму про процес.



Цікаво, цікаво. Тумбочка дуже красива. Яка товщина скла? яка висота банки а також живеш в приватному будинку або багатоповерхівкі?
Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от GARIK.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #142950 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.

GARIK пишет:

Vanzhula пишет: Планую на наступному тижні запустити новий акваріум на 500 л. Якщо вам буде цікаво писатиму про процес.
Цікаво, цікаво. Тумбочка дуже красива. Яка товщина скла? яка висота банки а також живеш в приватному будинку або багатоповерхівкі?


Я займаюся запуском та обслуговуванням акваріумів та тераріумів в Житомирі.
Ця банка стане аквою у приватному будинку на 2 поверсі. Товщина скла 10 мм. Довжина 1150 мм, ширина 450 мм, висота 850 мм. Тумбу і банку не я майстрував. Мій дизайн, підбір апаратури, запуск, підбір рослин та риб з подальшим обслуговуванням.

Хазяї хочуть акваскейп. Перед замовленням банки зі мною ніхто не порадився - покликали коли вже стояла на тумбі банка, тому зважаючи на надмірну висоту акви буду старатися зробити максимально зеленим. Плюс за бажанням господарів будуть жити скалярії та буде двохколірний грунт. Бютжет обмежений. Буду виходити по обстановці враховуючи бютжет.

Людина яка продала банку поставила перед цим пробний акваріум з скаляріями. Людям сподобалося захотіли посолідніший.
Завтра приготую ескізи дизайну, в понеділок залию водою для проби. Банку клеїли не мої знайомі тому не знаю з чим маю справу, на таку висоту без страховочних стяжок з декором з каменів мені без пробного заливу при такій висоті скла страшнувато.


Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад - 11 года 3 мес. назад #143121 от Андрей Т4
Андрей Т4 ответил в теме Аквариум дома.
Здравствуйте! тоже являюсь обладателем аквариума тоже очень нравится это увлечение :beer: но увы мало времени сейчас на него и почти не ухаживаю а он просто зарастает.Оборудование самое простое,света тоже маловато, предлагают зделать новую крышку но очень дорого, а то всего 2 лампы по 30 ватт на банку 250 литров.

Это сообщение содержит прикрепленные изображения.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы увидеть их.

Последнее редактирование: 11 года 3 мес. назад от Андрей Т4.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #143618 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Аквариум дома.
Не заростає, то й добре. І рослини здорові. Більше світла для донних рослин та деяких вибагливих. Я б створив композицію з того що є і не щукав би пригод.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 3 мес. назад #143963 от Андрей Т4
Андрей Т4 ответил в теме Аквариум дома.

Vanzhula пишет: Не заростає, то й добре. І рослини здорові. Більше світла для донних рослин та деяких вибагливих. Я б створив композицію з того що є і не щукав би пригод.

Хочется просто более красочных растений!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: СергейSasha
Время создания страницы: 0.197 секунд

Случайные объявления

5 fonar_14-2_grid.jpg
Ліхтар для підводного полювання Довженко малий...
20209 Просмотров
5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
14884 Просмотров
1 genius_grid.png
Декомпрессиметр GENIUS Характеристики ...
17362 Просмотров
5 razor_pro_grid.jpg
Ласти Razor, Razor PRO Mares Ласты RAZOR PRO,...
19575 Просмотров