Портал Подводного Охотника

ПО Житомирщина

Больше
11 года 9 мес. назад #98126 от Korzun Volodymyr
Korzun Volodymyr создал эту тему: ПО Житомирщина
Як зараз справи з ПО на Житмирщині!?

Сам з Житомира, можливо хтось підкаже де зараз можна пополювати рибку? Або давайте разом поїдемо, транспорт є.
Спасибо сказали: Алексей Алексеевич

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98218 от ANTIK 777
ANTIK 777 ответил в теме Re: ПО Житомирщина
В этом сезоне выезжал на охоту раз 10,но в наших водоёмах очень мутно 0,5 м максимум,пока результата нормального нет. На выходных был на р.Уж,прозрак отличный,правда не взял с собой снарягу-ездили на шашлык.При нас приехали ребята,один из них подвох,за пол часа из воды достал 4 язя в среднем где-то по 1 кг.У меня челюсть отвисла,долго себя вспоминал нехорошими словами за оставленную дома снарягу,ну да ладно.А насчёт совместного выезда я ЗА!Вот только куда-не знаю,если есть какие-нибудь предложения то можно махнуть,транспорт тоже имеется.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98292 от Korzun Volodymyr
Korzun Volodymyr ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Чудово! Напиши свій телефон в приват.

Ми цього року буди 4 рази на ПО, всі 4 рази були на карєрах. Вчора були на карєрі в Великих кошарищах, так там такий мутняк... 1-2 м максимим видно.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98677 от Korzun Volodymyr
Korzun Volodymyr ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Що ніхто ніде не полює? Розкажіть де хто був цього року що вполював!? Цікаво все таки :) на що багата житомирщина!

Давайте обєднуватись, разом цікавіше і веселіше!!
Спасибо сказали: Алексей Алексеевич

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98685 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Доброго дня Поліським підвохам! Сам живу в Житомирі. Плавати виходжу раз в три дні. Полюю в основному на кар*єрах в Житомирі. Основна риба: щука, окунь, плітка, карась, линь рідко трапляються коропа. В цьому році найбільшу рибу стріляв - зеркальний короп під 3 кг, але зірвався з гарпуна як витягав з води. Повинен вижити. Вчора був на Соколовському карєрі - вода до 1 м прозора, видимість сильно впала, думаю від того що велика кількість людей купається. На р. Тетереві та р. Бобрівці вода до 0,5 м, варіант лише в очереті там є місця наскільки бачиш-настільки видно правда крупної риби не бачив, але постійно витягаю бракон*єрські сітки. Декілька років назад спінінгував на р. Уборть в Олевську - чиста вода. Познайомився з ПО з Коростишева, кеазав що у нього також можна порибалити.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад - 11 года 9 мес. назад #98702 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Планую в цю суботу попірнати на Крошенському карєрі. Хто зі мною? Мій номер 0932791471

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 9 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98714 от Korzun Volodymyr
Korzun Volodymyr ответил в теме Re: ПО Житомирщина
В сусідній темі писав про коростишівський кар'єр, на вихідних там людей багато краще на будній день якщо-то!? Що скажеш?

Мій тел 0636999333
Спасибо сказали: Алексей Алексеевич

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98724 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Зараз канікули та відпустки - всюди людей багато. Я йду так щоб о 4 ранку бути на водоймі, тоді ще вода не зкаламучена.

А взагалі зараз зателефоную :)

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98797 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Ну так як там з колективним запливом?:unsure:

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98845 от ANTIK 777
ANTIK 777 ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Я с вами! живу в г.Овруче,могу приехать-не проблема.Думаю что лучше выбрать будний день,чтоб людей было меньше.У нас кстати тоже есть классный карьер,весной там нырял,но особо ничего не видел,взял 2 окуня по 550 гр,хотя карпы там есть ооооочень приличные и щуки такие же.В эту субботу не могу-занят,ну а вообще с удовольствием понырял бы с вами,а то здесь постоянно сам,больше у нас ПО никто не занимается.Так что будете выезжать-звоните 097 441 41 91

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98928 от Korzun Volodymyr
Korzun Volodymyr ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Без проблем! Або ти телефонів як буде вільний час і бажання ;)

От ми на цих вихідних зіздимо, я відпишу :)
Спасибо сказали: Алексей Алексеевич

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #98953 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина

ANTIK 777 пишет: Я с вами!У нас кстати тоже есть классный карьер,весной там нырял,но особо ничего не видел,взял 2 окуня по 550 гр,хотя карпы там есть ооооочень приличные и щуки такие же.


У мене таж проблема, велика риба є, а на її вихід потрібно мати щасстя щоб потрапити. В цьому році лише 1 раз вийшов на коропа, при чому в 10 год коли збирався до дому. Стояло 2 в парі, прострелив більшого, але неправильно витягав і він зійшов. Трофейних щук не бачив, але знаю що вони є бо молоді дуже багато.

Я сам плавав до цього один. В цб суботу поплаваємо в тьох!!! Поїдемо в нове для всіх місце. Розвідаємо боєм і тоді тебе запросимо.

В Олевську на р. Уборть чув що стріляють сомів пристойних. Від тебе не далеко, здається, спробуй.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад - 11 года 9 мес. назад #98958 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина

ANTIK 777 пишет: ну а вообще с удовольствием понырял бы с вами,а то здесь постоянно сам,больше у нас ПО никто не занимается.


Як каже мій знайомий : "Є, але вони плавають з балонами і вибивають все що рухається, тому ховаються і не афішують своє браконєрство." Хто ж буде афішувати що він гнила людина. У мене на роботі хлопчина з м. Мирополя то у нього сусід з балонами на р. Случ сомів вибиває. Як я йому сказав що то є браконєр то він дуже здивувався, для нього це було відкриття. Потрібно всім розповідати, щоб боялися і ховалися в нори і не висовували свого носа.

Особистий номер заступника головного інспектора рибоохорони Житомирської області Кузьмінського Олександра Федоровича 0505007909

Автовідповідач рибнагляду по прийому фактів правопорушень 8 (0412) 245761

Запишіть - знадобляться коли в сітки вскочите. В Житомирському районі приїжають оперативно. І роблять свою роботу.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 9 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #99244 от Korzun Volodymyr
Korzun Volodymyr ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Антон, про уботрь не маєш ніякої інформації?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #99251 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина

uaglyk пишет: Антон, про уботрь не маєш ніякої інформації?


Я влітку купався в ній - вода прозора, але кольору чорного чаю з червонуватим відтінком. ЗдаєтьсЯ, що як вилізеш з води то тіло набуде червоного кольору. Течія доволі стрімка, берег в більшості крутий, дно там де я плавав (в межах Олевська) піщане. Сомів ловлять біля дамби на донки, наживка виповзок. Точно не пригадаю, але дамба ніби як від ГЕС.
Знаю де є ставок малий в лісі з карасями (карасі чорні бо вода чорна і на смак як з мулом). Взагалі в лісах всюду ставки і болота в яких живуть линки , карасі і вюни чавкають. Саме більше там комарів і кусючої мошкари, вони дуже люблять не місцевих))) Знаю де живе нардеп і голова держадміністрації Олевська - у нього на городі перед р. Уборть є два маленьких ставки. Один з линками, інший з коропами і карасями. В тому що з карасями спіймав руками карвся на пів кіла наспір бо люди ніколи не бачили як рибу руками ловлять. Загалом люди недовірливі і трохи агресивні (мабуть того що всі крадуть ліс це у них норма - так люди сімї годують) і мають свій олевський діалект до якого потрібно звикнути.

Ця ж р. Уборть тече з Ємільчинського р-ну, там починається з глибокого і вузького каналу в якому є крупна щука, окунь, карась. В районі с. Куліші і тече через Ємільчине в центрі якого є великий став чи щось таке.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #99416 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Завтра 14.07.12 о 12 год виїжаємо з Житомира на р. Тетерів, далі на гранітний кар*єр. Є одне, можливо два вільні місця. З собою мати спорядження і перекусити. Хто з нами?

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #99610 от Vanzhula Pavlo
Vanzhula Pavlo ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Прзнайомився з друзями підводними мисливцями. Поїхали на новий нерозвіданий карєр подалі від Житомира в глушину. Загалом в порівнянні з іншими риби в ньому небагато, але не купаються люди тому вода чиста. Основна риба - окунь, при цьому найбільшого бачив на долоню хоч плавають десятками. Видимість до 4 м. нарешті підстрелив першого в своєму житті линка. Більше риби не взяв. Бачив ще линків, декілька щук невеликих. Загалом поплавали на славу. Навіть не втомився.:cheer:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #99733 от ANTIK 777
ANTIK 777 ответил в теме Re: ПО Житомирщина

uaglyk пишет: Антон, про уботрь не маєш ніякої інформації?

Я на р.Уборть ни разу не был,да и знакомых с этих мест тоже нет.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #99742 от ANTIK 777
ANTIK 777 ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Кстати,а что на Тетереве творится,как там охота? Слышал что в начале лета очень мутно было.Да и как вообще места понырять хорошие есть?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #99769 от Vanzhula Pavlo
Vanzhula Pavlo ответил в теме Re: ПО Житомирщина

ANTIK 777 пишет: Кстати,а что на Тетереве творится,как там охота? Слышал что в начале лета очень мутно было.Да и как вообще места понырять хорошие есть?


На початку літа пірнав, то знаходив місця в очереті з прозорістю на скільки бачиш, при цьому на руслі 0,5 м. Але вчора їхали з карєру то знайшли місце з рослинами без течії з видимістю до 1 м. Якось попірнаємо. На донні снасті ловлять лящів по пару кг і розвелися судаки невеликі - та риба яка в сітки не йде. Щуку скоро браконєри винищать. Я кожного разу на Тетереві сітку витягую.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #100882 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Хоч сьогодні йде дощ, завтра планую на Крошенський карєр поплавати. Хто зі мною?

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад #100971 от ANTIK 777
ANTIK 777 ответил в теме Re: ПО Житомирщина

Vanzhula пишет: Хоч сьогодні йде дощ, завтра планую на Крошенський карєр поплавати. Хто зі мною?

Я эти дни на работе,приехать не могу.Приедешь с нырялки напиши как успехи.Пару дней назад ездил на Уж,взял неплохую щучку и немного хорошей плотвы на жарёху.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 9 мес. назад - 11 года 9 мес. назад #100986 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Не захотів їхати - дуже погана погода. Якби не сам був то поїхав би, а так лінуюся. Відсипаюся. Це на краще - поки йдуть дощі купальники воду не каламутять.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 9 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 8 мес. назад #101688 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Всім колегам Привіт!!! Завтра о 6 год ранку виїжджаємо з Житомира в Червоноармійський р-н на розвідку у нову водойму, є 1 вільне місце. Бажаючий до здорової духом компанії є?

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 8 мес. назад #101693 от Торпедоносец
Торпедоносец ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Доброї години, шановні!!!!! А хто підскаже, зі сторони Києва є в житомирські області достойні місця для ПО???? Мається на увазі смт Ружин, с.Чернече. Чекаю відгуків!

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 8 мес. назад #101754 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина

Торпедоносец пишет: Доброї години, шановні!!!!! А хто підскаже, зі сторони Києва є в житомирські області достойні місця для ПО???? Мається на увазі смт Ружин, с.Чернече. Чекаю відгуків!


Привіт. В Ружині не були, але можемо приїхати і розібратися на місці. В Попільнянському р-ні та біля фастова багато великих за площею ставків, але вони в оренді. Був там на практиці в 2005 році.

З Кизва перед Коростишевом на ліво є карєр куди їздять дайвери та альпіністи з Києва на тренування, сам там ще не був тому за рибу не скажу. Місцевий товариш каже що там чиста вода, але велика глибина. На ньому знімали кліп Ані Лорак, здається...

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 8 мес. назад #101952 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина

Vanzhula пишет: Всім колегам Привіт!!! Завтра о 6 год ранку виїжджаємо з Житомира в Червоноармійський р-н на розвідку у нову водойму, є 1 вільне місце. Бажаючий до здорової духом компанії є?


В Червоноармійську карєрна вода цвіте. Знайшли в сусідньому р-ні карєр де багато крупної плітки 300 - 500 г. Аж очі розбігаються. Вода на 2 - 5 м прозора.

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 8 мес. назад #102126 от ANTIK 777
ANTIK 777 ответил в теме Re: ПО Житомирщина

Торпедоносец пишет: Доброї години, шановні!!!!! А хто підскаже, зі сторони Києва є в житомирські області достойні місця для ПО???? Мається на увазі смт Ружин, с.Чернече. Чекаю відгуків!

Я Ружин знаю очень хорошо,езжу туда очень часто.Ставков и каналов там очень много,но очень мутная в них вода,нырять там не пробовал думаю бесполезно.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 8 мес. назад - 11 года 8 мес. назад #104329 от Vanzhula
Vanzhula ответил в теме Re: ПО Житомирщина
Блакитні озера Житомирська обл..pub
Блакитні озера Житомирська обл..pub

Завтра 07.08.12 на ці озера їду, хто зі мною.

Фото не вставилося...:unsure:

Дизайн, запуск та обслуговування акваріумів в Житомирі
Последнее редактирование: 11 года 8 мес. назад от Vanzhula.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
11 года 8 мес. назад #104330 от MARYAN
MARYAN ответил в теме Re: ПО Житомирщина
формат файла не той!:popcorn:

Чим більше результативність підводного мисливця, тим менше його активність в Інтернеті.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: LightРыбоохотникLarec
Время создания страницы: 0.239 секунд

Случайные объявления

5 smart_apnea_orange_grid.png
Mares SMART - 10900 грн. – самый лучший и...
14901 Просмотров
1 genius_grid.png
Декомпрессиметр GENIUS Характеристики ...
17377 Просмотров
1 equator_grid.jpg
Боты из неопрена Mares Equator 2mm Легкие,...
19218 Просмотров
1 YYYYYY_grid.jpg
Гарпуни для підводних рушниць діаметром 7 та 8...
22014 Просмотров