Портал Подводного Охотника

Ивано-Франковская область

Больше
9 года 2 нед. назад #384363 от Олег
Олег ответил в теме Ивано-Франковская область
Ніхто нікуди не зібрався: НЕРЕСТ!!! Чи зібрався?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 2 нед. назад #384727 от Михайло
Михайло ответил в теме Ивано-Франковская область
Збиралися дві неділі тому, ніхто не відгукнувся. Тепер же нерест, однак приватні озера ніхто не відміняв, тай шкідників можна позабирати, сітки екрани повитягати, ато риби тухлої вже надивився. Крім того, можна потренуватися в пірнаннях, або з відома РІ по підводних мішенях (наприклад з фанери) постріляти. Я раніше стріляв у знайомого в його басейні, але він на полігоні, в зону АТО готується.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
9 года 1 нед. назад #385283 от Light
Light ответил в теме Ивано-Франковская область
Парни, сори за офтоп.
Надо во Франковске посмотреть буса. Кто сможет? Компенсацию за труды вышлю на карту.
Исключительно визуальный осмотр на предмет вмятин, ржавчины, состояния ЛКП и состояния интерьера.


Если есть контакты спецов по транспортерам так же буду благодарен!

Всегда в продаже отбортовка на лопасти. 60 грн. м/п

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад #400251 от Михайло
Михайло ответил в теме Ивано-Франковская область
Если нужно, напиши мне.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад #400367 от Light
Light ответил в теме Ивано-Франковская область
Игорь уже помог. Спасибо.

Всегда в продаже отбортовка на лопасти. 60 грн. м/п

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад #400785 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область
Для створення в області сприятливих умов проходження нересту риби Івано-Франківськрибоохорона щороку встановлює весняно-літню заборону вилову риби, добування водних біоресурсів, визначає місця та умови обмеженого рибальства для "затятих" рибалок (які не можуть жити без риболовлі).

Заборонено рибальство, добування водних біоресурсів:
- в р. Дністер з усіма притоками та створеними водосховищами - з 1 квітня по 10 червня;
- в р. Прут з усіма притоками - з 1 квітня по 20 травня;
- в придаткових системах водойм та незакріплених ставках - з 1 квітня по 30 червня.
Примітка: придаткові системи водойм - непроточні при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені.

Заборонено лов раків у водоймах Івано-Франківської області під час виношування ікри - по 10 червня.

Цього року збережено минулорічний принцип відведення ділянок для обмеженого вилову риби у нерестовий період на Дністрі та Пруті.

Як виняток (та сподіваючись на сумління громадян, їх відповідальне ставлення до користування природними ресурсами), рибалкам-аматорам надано право обмеженого вилову риби однією вудкою (поплавцевою або донною) з одним гачком та одним спінінгом з блешнею, в світлу пору доби, дотримуючись визначених Правилами любительського і спортивного рибальства норм вилову риби (до 3 кг дозволених до вилову видів та розмірів), лише з берега в:
- р. Дністер та р. Прут в межах населених пунктів (поблизу яких протікають ці річки), за виключенням території Карпатського Національного природного парку (де рибальство заборонено протягом усього року);
- р. Бистриця Солотвинська та р. Бистриця Надвірнянська в межах м. Івано-Франківська (до їх злиття);
- в нижній частині Івано-Франківського міського озера (у верхній мілководній частині озера рибальство заборонене, межа по лінії рятувальна станція – місток на острів, заборона також стосується містка та острова).

Просимо взяти до уваги, що на Бурштинському, Чечвинському водосховищах рибальство заборонено по 10 червня. На скидних каналах Бурштинської ТЕС рибальство заборонено протягом всього року.

Порушення правил рибальства, встановлених умов обмеженого вилову риби буде каратися як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.

Крім того, із порушників стягуватимуться збитки за кожну рибину (незалежно від її розмірів та ваги). Так, один екземпляр незаконно виловленого судака "коштує" 510 грн., сома – 425 грн., щуки – 340 грн., коропа, сазана – 306 грн., рибця, білизни, товстолоба – 255 грн., ляща – 170 грн., лина – 119 грн., плітки – 85 грн., краснопірки – 68 грн., підуста – 34 грн., карася, окуня, верховодки – 17 грн.

На час нересту заборонено проведення у рибогосподарських водних об'єктах та прибережних захисних смугах господарських робіт (видобування піщано-гравійної суміші, розчистка русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо), які негативно впливають на процеси відтворення водних біоресурсів. Зрозуміло, що у вказаний період заборонено пересування плавучих засобів (човнів) на нерестовищах.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад #400787 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область
Питання: Я початківець, читав Правила і ними передбачено - обов'язково мати посвідчення підводного мисливця - де його можна виробити в Франківську чи найближчих селах :) ?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад - 8 года 10 мес. назад #400887 от Олег
Олег ответил в теме Ивано-Франковская область
Привіт!
По закону ППМ мати треба, але тема така мутна, як зараз Дністер ))) Треба формувати групу зацікавлених, кликати з Києва дядю, який прочитає недолугу лекцію, заплатити десь порядка 500грн. за бланк з печаткою і голограмою і т.д. і т.п. Або домовлятись і їхати за тим всім в столицю. Така от дурня. Наші товариства мисливців та рибалок цим займатись не хочуть - не відволікайте їх від продажі того, що ще можна продати ))))

Чи, може мене хтось поправить?
Последнее редактирование: 8 года 10 мес. назад от Олег.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад - 8 года 10 мес. назад #400908 от Санек
Санек ответил в теме Ивано-Франковская область

Александр пишет: Питання: Я початківець, читав Правила і ними передбачено - обов'язково мати посвідчення підводного мисливця - де його можна виробити в Франківську чи найближчих селах :) ?

Александр приветствую я УПО делал у Ильи ник Рыбоохотник, зайди кнему в тему и все узнаешь :beer: ( www.podvoh.net/forum/obshchestvo-podvodnykh-okhotnikov-i-rybolovov-cherkashchiny/137063-vidacha-posvidchen-pidvodnogo-mislivtsya-upo.html )
Последнее редактирование: 8 года 10 мес. назад от Санек. Причина: ошибка
Спасибо сказали: Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад - 8 года 10 мес. назад #400939 от Олег
Олег ответил в теме Ивано-Франковская область
www.akvamaster.com.ua/stattimenu/401-udost.html

В мене таке враження, що хто що хоче, те й робить )))))
Маючи доступ до серйозної поліграфії - самі можем таке регіональне "посвідчення" зробити.

Моя думка така: не треба бути мурлом, бити законні 3кг риби не меншої 30см. Крапка.
Последнее редактирование: 8 года 10 мес. назад от Олег.
Спасибо сказали: Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад - 8 года 10 мес. назад #401013 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область

Олег пишет: Привіт!
По закону ППМ мати треба, але тема така мутна, як зараз Дністер ))) Треба формувати групу зацікавлених, кликати з Києва дядю, який прочитає недолугу лекцію, заплатити десь порядка 500грн. за бланк з печаткою і голограмою і т.д. і т.п. Або домовлятись і їхати за тим всім в столицю. Така от дурня. Наші товариства мисливців та рибалок цим займатись не хочуть - не відволікайте їх від продажі того, що ще можна продати ))))

Чи, може мене хтось поправить?


В понеділок проїжджав через Дністер, вода мутна, ну а винні мабуть дощі, бо на тому тижні були сильні зливи з градом.
Последнее редактирование: 8 года 10 мес. назад от Александр.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад #401292 от MARYAN
MARYAN ответил в теме Ивано-Франковская область

Александр пишет: Чечвинському водосховищах рибальство заборонено по 10 червня


Помилка! Чечвинське водосховище це пром зона ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" де заборонено купатися і рибалити! Тай взагалі не перспективна водойма для полювання більшу частину року брудна і прозраку нема:( другу частину закована в лід.

Чим більше результативність підводного мисливця, тим менше його активність в Інтернеті.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 10 мес. назад #401435 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область

MARYAN пишет:

Александр пишет: Чечвинському водосховищах рибальство заборонено по 10 червня


Помилка! Чечвинське водосховище це пром зона ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" де заборонено купатися і рибалити! Тай взагалі не перспективна водойма для полювання більшу частину року брудна і прозраку нема:( другу частину закована в лід.


А ким заборонено? Читав, заборонено рибалити тільки до впадіння річки у водосховище, про водосховище нічого.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 9 мес. назад #408471 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область
Привіт. Я Олександр з Франківська. Раніше пірнав з маскою у Бистриці (район Надвірної) досить часто, рибу не бив. Велика не попадалась, дрібну шкода переводити. Більше подивитись. Того року трохи пірнав у Світязі (Шацьк), риби достатньо. Але була тільки маска і та недолуга. Прикупив б\у гідрика, бо або я старий, чи то вода холодніша стала... В Бистриці мерзну майже зразу. Планую цього року на Світязь знову їхати, але вже підготовленим. От планую на днях вибратись в 5-6 ранку на ріку, гідрик обпробувати-обвикнутись. Так аби меньше пальцем тикали :blush:
п.с. Тільки приїхав мотом з Татарова. Був там два дні. Прут мутнуватий, хоть місцеві казали що вже три дні дощу не було. Думав десь вище ліс возять і до ранку очистится... Зранку вода така сама мутнувата. Добре що гідрокостюм з собою не потягнув... Дурно би віз.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 9 мес. назад #411570 от Михайло
Михайло ответил в теме Ивано-Франковская область

Александр пишет: Привіт. Я Олександр з Франківська. Раніше пірнав з маскою у Бистриці (район Надвірної) досить часто, рибу не бив. Велика не попадалась, дрібну шкода переводити. Більше подивитись. Того року трохи пірнав у Світязі (Шацьк), риби достатньо. Але була тільки маска і та недолуга. Прикупив б\у гідрика, бо або я старий, чи то вода холодніша стала... В Бистриці мерзну майже зразу. Планую цього року на Світязь знову їхати, але вже підготовленим. От планую на днях вибратись в 5-6 ранку на ріку, гідрик обпробувати-обвикнутись. Так аби меньше пальцем тикали :blush:
п.с. Тільки приїхав мотом з Татарова. Був там два дні. Прут мутнуватий, хоть місцеві казали що вже три дні дощу не було. Думав десь вище ліс возять і до ранку очистится... Зранку вода така сама мутнувата. Добре що гідрокостюм з собою не потягнув... Дурно би віз.


Саня привіт !
Гідрік прикупи в розділі "барахолка" (маску там же).
Прут завжди мутнуватий, але ниряють там все одно, десь я чув де Коломия там є підустви багато. Можливо сьогодні рвану на Прут де Дилятин, заодно і "Зону" (ВЧ) перевірю по прозраку.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 9 мес. назад #411574 от Михайло
Михайло ответил в теме Ивано-Франковская область
До речі, маю посвідчення 2 роки, але ніразу ніхто не перевіряв (пірнаю часто всюди). Лише рибаки, які в своїх мріях купили всі водойми бачачи мене обурюються :)

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 9 мес. назад #411600 от Владимир
Владимир ответил в теме Ивано-Франковская область
хтось пробував ниряти на р.ворона в районі с.виноград?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 9 мес. назад #411770 от MARYAN
MARYAN ответил в теме Ивано-Франковская область

Александр пишет: А ким заборонено?

Заборонено керівництвом ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" так як водосховище знаходиться в підприємства в довготривалій оренді,там навіть купатись заборонено, а щоб народ міг там відпочивати\рибалити то вздовж берега повинні бути відповідні місця відпочинку, та діючий рятувальний пост з катером, а як самі розумієте будувати ніхто нічого не буде і пост обладнувати тоже то просто взяли і заборонили.

Александр пишет: Читав, заборонено рибалити тільки до впадіння річки у водосховище, про водосховище нічого.


Все правильно по річці Чечві рибальство заборонено до впадання в водосховище так як вона відноситься до природо заповідного фонду і там нереститься червонокнижна риба, а в самому водосховищі заборонено рибальство підприємством/орендарем.

Чим більше результативність підводного мисливця, тим менше його активність в Інтернеті.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

  • Рыбоохотник
  • Рыбоохотник аватар
  • Не в сети
  • Модератор
  • Подвохи ЗА природу!!!
Больше
8 года 9 мес. назад #411814 от Рыбоохотник
Рыбоохотник ответил в теме Ивано-Франковская область

MARYAN пишет: Заборонено керівництвом ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" так як водосховище знаходиться в підприємства в довготривалій оренді,там навіть купатись заборонено, а щоб народ міг там відпочивати\рибалити то вздовж берега повинні бути відповідні місця відпочинку, та діючий рятувальний пост з катером, а як самі розумієте будувати ніхто нічого не буде і пост обладнувати тоже то просто взяли і заборонили.

MARYAN, ключові слова я виділив. Те, що керівництву нафтохіму влом щось там обладнувати, зовсім не наділяє їх правом щось забороняти! І не змінює Конституції України, закону України про аквакультуру і оренду водойм.
ЗАборонити можуть тільки у випадку ПОВНОЇ ВЛАСНОСТІ, а в Україні повної власності на водойми попросту НЕ ІСНУЄ!
Висновок: заборонити рибалити не має права НІХТО!

"Ты ни при чём? Равнодушие убивает не хуже пули!"
Спасибо сказали: Light

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 8 мес. назад - 8 года 8 мес. назад #411866 от MARYAN
MARYAN ответил в теме Ивано-Франковская область

Рыбоохотник пишет:

MARYAN пишет: Заборонено керівництвом ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" так як водосховище знаходиться в підприємства в довготривалій оренді,там навіть купатись заборонено, а щоб народ міг там відпочивати\рибалити то вздовж берега повинні бути відповідні місця відпочинку, та діючий рятувальний пост з катером, а як самі розумієте будувати ніхто нічого не буде і пост обладнувати тоже то просто взяли і заборонили.

MARYAN, ключові слова я виділив. Те, що керівництву нафтохіму влом щось там обладнувати, зовсім не наділяє їх правом щось забороняти! І не змінює Конституції України, закону України про аквакультуру і оренду водойм.
ЗАборонити можуть тільки у випадку ПОВНОЇ ВЛАСНОСТІ, а в Україні повної власності на водойми попросту НЕ ІСНУЄ!
Висновок: заборонити рибалити не має права НІХТО!


Ілья я спорити не буду я просто не знаю в якій власності перебуває водосховище в нафтохіму, однак фігурує вроді оренда, в мене на столі на роботі лежить лист від керівництва карпатнафтохіму, так як я працюю в відділі назвичайних ситуацій РДА такі листи про заборону купання і риболовлі висвітлюю в місцевих ЗМІ.
п. с. однак тут є нюанс коли водосховище чистили в 90-х роках, біля озера було зроблено так званий "відстойник" там вроді лови скік влізе. від моєї роботи до водосховища 10 хв пішкия часто на обід вудку в руки і погнав з колегою до води останні 2 роки рідко туди попадав, от раз прийшов і місцеві представники УТМР рішили получити з мене каси (20грн :laugh: ) ну гаряча словесна перепалка :evil: посадила мужичків на око, однак коли почали вудочку відбирати, зробив дзвінки в міліцію і прокуратуру :) з приїздом хлопців в пагонах всьо вирішилось полюбовно.вже й раді не були що нас зачепили так як прокуратура почала копатись в орендних документа, як я зрозумів в них не всьо в порядку. Але тепер я хожу на "відстойник" в обід з колою і ходдогом і вудкою як до себе додому:)

П.П.С. але як писав вище то водосховище не для ниряння, чистота води рівень-болюто! половити на вудку чи спінінг можна, а от ниряти :sick:

Чим більше результативність підводного мисливця, тим менше його активність в Інтернеті.
Последнее редактирование: 8 года 8 мес. назад от MARYAN.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 8 мес. назад #415158 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область
Маю два гідрика. Один роздільний "баракуда", другий короткий "скубапро" для серфінгу. Деколи жінка вдіває поплавати)) От приїхав тільки з Світязя. Був тиждень і всерівно мало :(

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 7 мес. назад #418402 от Михайло
Михайло ответил в теме Ивано-Франковская область

Александр пишет: Маю два гідрика. Один роздільний "баракуда", другий короткий "скубапро" для
серфінгу. Деколи жінка вдіває поплавати)) От приїхав тільки з Світязя. Був тиждень і всерівно мало :(

І як там прозрак, риба ?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 7 мес. назад #418967 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область
Тиждень чи два тому, на вихідних, їздив в м.Моршин. Було дуже спекотно і вирішили з сім'єю з'їздити на річку Стрій. Зупинилися в 200 метрах від мосту (вище по течії), що з'єднує траси Е471 та Н10 і Т1409, і як я був здивований, коли зайшов у воду - прозрак метрів до 5. Рибку не стріляв, бо було багато відпочиваючих, але приємні враження залишилися.
Спасибо сказали: Александр

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 6 мес. назад #427195 от Александр
Александр ответил в теме Ивано-Франковская область
Прозрак був як завжди добрий. Рибу особо не шукав. Більше вчив жінку пірнати з маскою, трубкою і ластами. Ну і глибини не боятись. Соміка руками зловив. А так то окунів як завжди багато було. Сітку стару дістав з води.
Ще до недавніх дощів найшов місцинку на Бистриці з глибиною і трохи попірнав перед холодами.
Спасибо сказали: НИКОЛАЙ

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 мес. назад #433106 от Владимир
Владимир ответил в теме Ивано-Франковская область
гідрокостюм silver 7мм,хтось щось може сказати пронього,чи варто його купляти

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 мес. назад #433139 от НИКОЛАЙ
НИКОЛАЙ ответил в теме Ивано-Франковская область
Володя,все залежить від ціни,і який костюм новий,чи б/у?

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 мес. назад #433386 от Владимир
Владимир ответил в теме Ивано-Франковская область
б\у,2000 гр,пишуть що у воді був пару раз

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 мес. назад #434536 от Михайло
Михайло ответил в теме Ивано-Франковская область
Сільверс холоднуватий. Забудь про ті сільверси. Купи щось б/у іноземне. Але якщо для проби чи твоя тема підводне полювання може спробувати, ми через це майже всі проходили.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 мес. назад #434785 от Владимир
Владимир ответил в теме Ивано-Франковская область
а хто що знає про гідрокостюм Myle-5mm,матеріал лен+нейлон

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
8 года 5 мес. назад #436280 от Михайло
Михайло ответил в теме Ивано-Франковская область
лен ? :ohmy:

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: LightРыбоохотникLarec
Время создания страницы: 0.329 секунд

Случайные объявления

5 01_grid.jpg
Наконечники однозуб гартований (35-50 од.) 1...
28190 Просмотров
1 YYYYYY_grid.jpg
Гарпуни для підводних рушниць діаметром 7 та 8...
21911 Просмотров
1 equator_grid.jpg
Боты из неопрена Mares Equator 2mm Легкие,...
19133 Просмотров
2 dual_snorkel_black2_grid.jpg
Трубка Dual  Трубка выполнена из монолитного...
18976 Просмотров